Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kevin butas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 0:59

Zach pasigaves taksi i Kevin namus atvyko gerokai greiciau nei kad keliaudamas pesciomis kaip iprastai. Toki pasirinkima leme tai, kad naujasis vaikino butas buvo gerokai toliau nuo draugo kotedzo nei ankstesnysis.
Zach kaip visada atvyko pavelaves, kai visi   jau buvo susirinke, taciau ne taip drastiskai, kaip kartais megdavo.
- Sveiki, - kiek atsainokai pasisveikino su sveciais. Visi veidai jam tikrai buvo pazistami. Is ju puses choru atsklido daugybe ivairiu fraziu, ju visu esme buvo vienoda - taip pat pasisveikinti.
- O jus su Ara... ne kartu atvykot? - priejes atsargiai pasiteiravo namu seimininkas.
- Em, ne. Nezinau, grizes namo iskart begau ruostis, nemaciau jos, - iskart isbere. - Maniau, ji jau seniai isvykusi.
- Nee, Arabella vienintele dar neatvykusi. Na, dar siek tiek palauksim, - sumurmejo ir nuejo uzimti sveciu. Jaunuolis patrauke is paskos klausydamasis fone grojancios jaukios muzikos ir stebedamas siltai besisnekuciuojancius zmones.


Turinys:
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 8:29

Arabella is tiesu ejo ne tiek daug laiko atsilikusi nuo Zach, taciau viskas kiek susimaine, kai kambariokas nusprende ten vaziuoti taksi. Sviesiaplaukei labiau patikdavo eiti, todel net ir veluodama verciau rinkosi ta kelia. Gerokai paspartinusi zvilgsni vis delto galiausiai pasieke Kev namus, kuriu adresa ir taip puikiai zinojo - juk jie buvo draugai -, sustojusi prie duru pamygo duru skambuti, kazkodel nenoredama tiesiog isiverzti. Kai neuzeidavo puikybes priepuolaii, Ara budavo gana kukli.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 10:36

Isgirdes duru skambuti Zach lengvai kruptelejo del zinojimo, kas per zmogus atejo, taciau per daug nesinervino, mat rankoje jau mylavo viskio stikla, kuris malsino emociju stipruma.
Kevin kaipmat pakilo nuo stalo ir nuejes atidare duris, nusisypsojes iskart atsitrauke nuo duru leisdamas ieiti vidun.
- Sveika, Ara. Dievazi, veluoji net smarkiau uz Zach, - juokais lengvai ja subare.
- Laabas, Arabella! - nuo draugo neatsiliko ir Nick su Andy, kurie taip pat tupejo prie stalo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 10:56

Arabella iejusi kaltai syptelejo ir guztelejo peciais.
- Atleisk, tiesiog vakareliu pradzia dazniausiai buna velniskai nejauki, todel stengiuosi jos vengti, - pasiteisino Ara, puikiai zinodama, kad elgesi ne itin mandagiai, veikiau primine kambarioko elgesi. Pastebejusi jau pazistamus veidus giedriau nusisypsojo ir trumpai mostelejo ranka. - Sveikiii, - is karto draugiskai pratare, priejusi dar sumuse delnais su vaikinais, zvilgtelejo i stala, ant kurio buvo prideta gausu gerimu. Akimis issirinkusi, ko noretu, atsitiese ir apsidaire patalpoje. Kai kurie veidai buvo is tiesu matyti koncertuose, taciau su jais iprastai Ara nebendraudavo, mat nemegdavo dideliu kompaniju, per pacius pasirodymus ji budavo atskirai, todel neturedavo progos kalbetis.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 14:42

Kevin šyptelėjęs pavartė akis, mat tie žodžiai labai atitiko merginos charakterį, į kurį įėjo ir šiek tiek pasipūtimo.
- Na, kitąkart žinok, kad čia nebūna nejaukių pradžių - veidai nedaug tesikeičia, - pamokomai pasakė, o tada grįžtelėjo į mojančius svečius. - Nusirenk ir prisijunk prie visų. - Pakvietė, o tada klestelėjo į savo ankstesnę vietą.
Zach sėdėjo kiek tolėliau, ne prie savo grupės narių, o šalia kitokių draugų - įvairiuose pasibuvimuose taip dažniausiai ir nutikdavo. Pastebėjęs Ara nužvelgė ją nuo galvos iki kojų vertindamas, galiausiai caktelėjo liežuviu. Kažkodėl norėjosi nusukti žvilgsnį, bet taip būtų buvę labai nepanašu į vaikino charakterį, dėl ko jis kaip įmanydamas priešinosi tam norui. Turėjo pripažinti - kambariokė kaip visada atrodė gerai, o alkoholio dėka tas gerai žadėjo pavirsti į pritrenkiamai. Tylomis svarstė, ar tą vakarą jie persimes bent vienu kitu žodžiu. Abejojo dėl to, ir viduje slapta nusivylė.
- Gali sėstis čia, Arabella, - šiltai pakvietė Nick, mat spėjo, kad šviesiaplaukė jausis drąsiau pirmiausia sėdėdama tarp pažįstamų: toje pusėje sėdėjo ir Kevin, ir Nick, ir Andy.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 18:01

Arabella tik garsiau atsiduso po labai aiskaus Kev perspejimo ir prasymo neveluoti, taciau tolimesniu zodziu klause - netrukus nusirengusi nuejo i bendra erdve. Cia kaip visuomet buvo grazu ir tvarkinga, viska terse nebent siuksle vardu Zach. Pastebejo jo zvilgsni, taciau atsake tik izuliu taciau trumpu zvilgtelejimu i akis. Apranga buvo pastebejusi anksciau - vaikinas atrode provokuojanciai, todel net neabejojo, kad jau po penkiolikos minuciu myluos kokia mergina. Nuo tos minties jai pasidare taip slykstu, kad virsutine lupa uzsiriete i virsu. I realybe is vertinimu sugrazino pazistamas balsas, todel Ara is karto pasuko galva ton pusen, veide pasirode linksmesne sypsena.
- Zinoma. Tai kas pas jus gero? Kad jau turit laisvo laiko, greiciausiai galesit uzsiimt savo reikalu tvarkymu, - is karto draugiskai pasiteiravo, mat tie vaikinai jai tikrai rupejo, per laika ji pasidare lyg ir grupes nare. Tiesa, slapta.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 19:17

Zach paniekinamai šnirpštelėjo aiškiai pajutęs neigiamumą iš Arabella pusės ir išdidžiai nusisukęs tiesiog vėl grįžo prie pokalbio su jį supančiais žmonėmis. Mergina atrodė paniurusi, ta nesiruošė nusileisti jai.
Trijulė trumpam susidairė ir šyptelėjo vieni kitiems. Jie visi džiaugėsi galimybe turėti daugiau laisvo laiko, tik grupės vokalisto požiūris į tai buvo kitoks.
- Kol kas lyg ir nieko naujo, bet atostogos tikrai bus puikios, pagaliau galėsiu atsigriebti už visą tą prarastą laiką ir pabūti su šeima, - pirmasis pradėjo pasakoti Kevin, Andy tiesiog linksėjo.
- Na, o pas mane yra viena naujiena, - Nick trumpai patrynė delnus. - Pasipiršau Susan... ir ji pasakė taip. - Patenkintas mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 19:27

Ara daugiau nebepažiūrėjo į Zach, mat buvo nenusiteikusi žvilgsnių karui. Kadangi vaikinai ėmė kalbėti, labiausiai susitelkė į juos, buvo smagu girdėti giedrus ir smagius planus. Nesusilaikiusi šyptelėjo po Kev žodžių.
-Manau, tai nuostabi idėja, - palinksėjo galva siekdama alaus buteliuko ant stalo. Nors ir pati nemėgo savo šeimos ar pasibuvimo su jais, numanė, kad kitiems tai kėlė džiaugsmo. Nuo stalo taip pat sugraibė atidarytuvą, kaip tik užtaikė atkimšti butelį, kai Nick ištarė žodžius. Iš netikėtumo metalinis kamštelis net nukrito ant žemės, Ara pakėlė antakius. - Ei, Nick, tai tiesiog... nežinau, beprotiška. Sveikinu, - tikrai džiaugsmingai pratarė, veide švystelėjo nuoširdus pasididžiavimas juo. Susan atrodė puiki mergina, todėl Arabella džiaugėsi, deja, prie Kev draugės niekaip nesugebėjo priprasti ir jai jausdavo įprastą antipatiją.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 20:34

Kevin su Andy dar išsišiepę draugiškai pavėlė draugo plaukus taip irgi savotiškai dar kartą jį pasveikindami su tuo laimėjimu.
- Kaip ir priklauso - ne tik vyriausias, bet ir rimčiausias iš mūsų, - Andy vaikiškai sukrizeno po savo pastabėlės.
- Bet tu, Andy, nors ir ne jauniausias, vis tiek visą gyvenimą būsi pasmerktas būti piemeniu, - Kevin paerzino draugą.
- Eeei, visai ne, - vaikinukas prisimerkęs sudavė sprigtą į Kevin viršugalvį.
- Jūs abu ne visai rimti, - Nick tiesiog nusikvatojo iš jų. - O šiaip, kaip tau su mokslais, Ara? - Pasiteiravo.
Nemaža grupė vaikinų ir merginų - tarp jų buvo įsimaišęs ir Zach - pakilo nuo stalo.
- Kev, mes pažaisim stalo futbolą, gerai? - Zach šūktelėjo.
- Ahaa, tik neįsijauskit, aš irgi neužilgo prisidėsiu, - vaikinas šyptelėjęs nulydėjo grupelę akimis.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 20:53

Arabella taip pat smagiau šyptelėjo iš Andy. Ji buvo gana jauna tarp jų, todėl panašios mintys dar nesisuko susivėlusioje jos galvoje.
- Ei, neužsisėskit ant Andy, jis taip pat ne toks prastas, - gūžtelėjo pečiais ir atsigėrė iš buteliuko. - Juk viskas einasi gerai su Beth? - labiau klausė, nei teigė. Tiesa ta, kad neturėjo laiko pasikalbėti su drauge, todėl jokių naujienų nežinojo. - Hmm, tiesą sakant, nežinau. Buvo labai daug egzaminų, tiesiog velniškos pastarosios savaitės. Numečiau gal penkis kilogramus, - atsakė nesudarydama aiškių išvadų, greičiausiai jos priklausė nuo rezultatų. Trumpai žvilgtelėjo į pajudėjusius nuo stalo, tačiau pernelyg nesirūpino. Fantazijoje trumpai iškilo galimas epizodas, kuriame dalyvautų kuri nors mergina ir Zach, todėl norėjosi nusijuokti. - Žinot, manau man laikas parūkyti, - trumpai pratarė ir atsistojusi dar pasiėmė alų su savimi, išsmuko į balkoną. Kažkodėl užsimanė ramybės, todėl tyloje prisidegė cigaretę, buvo malonu girdėti kaip ji sudega įtraukiant dūmus.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 22:54

Užstotas Andy išsišiepė ir išdidžiai išpūtė krūtinę.
- Cha, še jums, - nieko geriau nesugalvodamas mestelėjo draugams. Ara užsiminus apie Beth jis nurimo ir atsidusęs pasitrynė sprandą. - Na, kaip čia pasakius... Beth šauni mergina, tikrai, bet aš... aš susipažinau su kai kuo kitu. - Tyliai tarstelėjo, buvo vos įmanoma išskirti jo pasakytus žodžius per garsiau grojančią muziką. Nick su Kevin tiesiog ramiai gurkšnojo savo gėrimus nesigilindami į pokalbį, kuris sukosi apie jiems svetimus reikalus.
- Ei, gal geriau išgerkim už Nick ir Susan, - tyliai pasiūlė Kevin. - Arabella, juk žadi šįvakar bent kiek paimti, tiesa? - Dar pasitikslino.
Iš antro aukšto atsklido garsus juokas ir šūksniai - ten visi užsiėmė stalo futbolu, po kiekvieno įvarčio pralošusiosios komandos nariai turėjo išgerti po puodelį alaus, tad kompanija pamažu linksmėjo. Zachary, nors ir girtas, nesitrynė prie nei vienos merginos, net nežibino į jas akimis, kaip paprastai. Galėjo tokį elgesį pateisinti tuo, kad daugmaž visas jas kažkiek pažinojo, nors giliai viduje suprato, kad įprastu atveju jam tai nebūtų buvusi kliūtis.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty23.11.15 23:02

Tai, kad Andy prieme jos gynyba taip isdidziai, priverte Ara nusisypsoti ir nusijuokti su visais. Netrukus sis aprimo, tad suvoke, kad kazkas bus ne taip. Kadangi mergina niekuomet pernelyg nesikisdavo i kitu reikalus, tiesiog guztelejo peciais.
- Naa, gavosi kaip gavosi, - dar patikino zodziais pakelusi lupu kampeli. Veikiausiai ir pati Beth nesnaude, tad apskritai kazko gailetis nebuvo priezasties. Sviesiaplauke kaip tik spejo grizti iki Kev pasiulant ta tosta. - Zinoma, - pritare Arabella ir trumpai pamosavo alaus buteliuku pries Kev nosi vietoj atsakymo i jo klausima. - Siandien as nevairuoju, - trumpai nusijuoke ir vel zvilgtelejo i savimi patenkinta Nick. Juokas is virsaus ja kiek erzino, mat mergina labiau megdavo tyla ar muzikini fona, o ne kvailus merginu sukaliojimus - dazniausiai jos ir juokdavosi lyg sauktu nuplikytos.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 0:15

Andy kiek prisibijojo, kad mergina ji uzsipuls ir ims ginti savo drauge, skaityti pamokslus, bet nieko panasaus nenutiko, del ko lengviau atsikvepe - is ju visu su ja bendravo maziausiai, taciau si jam pasirode visai sauni mergina visu pirmiausia paisanti savo reikalu, o dar ir sugebanti buti gera kompanijos dalimi. Jo ir Beth santykiu tema greitai buvo baigta, tad taip pat kilstelejo savo stikline, is kurios jau kuri laika nebuvo geres.
- Tuomet mes visi saugus. Zinot, bet kas gali gulti kur tik panorejes, bet su viena salyga - mano lovoje turi likti vietos man, - Kevin nusikvatojo, o tada kilstelejo savo alaus bokala. - Uz Nick ir Susan! - Iskilmingu balsu pranese ir uzsiverte kiek kartoka gerima. - Nenoresit prisideti prie kompanijos virsuje? Stalo futbolas buna smagus reikalas. - Energingai pasiule nusisluostes lupas. Po akimirkos kazkas pakeite tuo metu grojusia daina viena is grupes kuriniu, isgirde pazistamus sintezatoriaus akordus trijule klausiamai susidaire, po to bendrai sukrizeno.
- Zinai, mes niekad taip ir nesupratom, kaip turetumem reaguoti girdedami savo paciu muzika, - prisipazino Nick.
- Aha, tai labai keista... vis delto, stipresnis buna noras, kad kas nors ja perjungtu, - snirpstelejo Kevin.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 10:56

Kev lengvai paerzino Arabella, tad si vaidindama piktai paziurejo i ji, taciau taip pat greitai ir juokesi is tu zodziu. Kartu su vaikinais trumpan krustelejo alaus buteliuka, o tuomet uzsivertusi isgere daugiau nei iprastai.
- Naa, siaip jau pakviesciau kuri nors is jusu pasokti ir suprastumet, kad klausyti savo dainu nera taip blogai, bet, atrodo, kuri bekviesciau, kas nors man noretu nurauti galva. Todel sutinku, galim keldintis prie stalo futbolo, - pritare mergina kazkodel galvodama, kad Zach bus vis viena uzsidares kur nors su kuria nors mergina ir jai nereiks pernely g su juo trintis uzpakaliais. Kadangi pasitaike proga, istustino buteliuka ir atkimso sau antra.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 13:16

Kevin pradėjo įnirtingai purtyti galvą ir išgėręs savo alų energingai pašoko nuo sofos, stvėrė Arabella už rankos.
- Eik jau, Ara, juk tai tik šokis, - dar lengvai paplekšnojo jos skruostą už tokį kvailą nuogąstavimą ir krizendamas nusitempė ją toliau nuo stalo, kur buvo neužstatytas baldais plotelis. - Bet yra dar viena bėda - man nelemta suprasti, kaip publikoje žmonės sugeba šokti pagal tokią muziką. - Prisipažino kvailai staipydamasis.
Po kelių akimirkų nuo laiptų kone nusirito Zach su gana patenkinta išraiška. Dirstelėjęs į velniai žino ką išdarinėjančius Kevin ir Arabella jis kiek netiesiu žingsniu veik nustriksėjo pas Nick ir Andy, lyg niekur nieko užgriuvo ant jų abiejų. Laimė, vaikinai nieko negėrė ir tokiu būdu išgelbėjo sofą - kitokiu atveju ši tikrai būtų likusi šlapia.
- Ei, kaip laikosi mano draugužiai? - apsvaigusiai kikendamas pasiteiravo atėjūnas.
- Zach, tau greičiausiai į puodelį pripylė ne alaus, ar ne? - Andy iškart ėmė krykštauti iš apgirtusio draugo.
- Tšš, tegul jis gyvena ramus, nors ir nežinioje, - Nick lengvai sudraudė draugą. Grupės nariai dažniausiai nebendraudavo taip artimai, kaip daugelis tikėjosi, tačiau abu vyriškiai nesislinko į šalį ir kvailiojo su girtu kolega, kas greičiausiai parodė, kad ryšys tarp jų vis dėlto buvo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 13:37

Arabella vos spejo padeti iki puses nugerta alaus buteliuka, kai buvo timptelta aukstyn, netrukus atsistojo. Netrukus keliais zingsniais nuseke Kev ir guztelejo peciais.
- Jeigu kas nors paleistu greitesne daina, galbut butu kitaip, taciau dabar belieka sokti letai, - kantriai paaiskino ir uzdejo rankas ant peciu, taciau paliko tam tikra atstuma - juk jie buvo tik geriausi draugai, ne kazkokie isimylejeliai. Akies krasteliu pastebejo atsiridenusi Zach, taciau jis nesiruose neduoti jai ramybes, veikiau linksmai kabinejosi prie draugu, kas buvo visai juokinga, del to trumpai nusijuoke. - Kaip Nicole? - istaikiusi proga paklause draugo, mat merginos kol kas nemate.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 19:51

- Ai, tiek to, gal isspausim ka nors ir is to, - tiesiog linksmai syptelejo. Salia Arabella jautesi atsipalaidaves ir smagus, tad nesistenge bet kokia kaina vykdyti ta savo uzmacia paversti viska padoriu sokiu, tiesiog stengesi kaip imanydamas geriau isijausti i muzika, prie kurios kurimo prisidejo ir pats - butent del to jam tai buvo ne taip sunku tai padaryti. Mergina palaike tarp ju tam tikra atstuma, bet to veik nejaute ir visai nepriestaravo, visiskai suprato jos motyvus. Vaikinui vis delto aiskiai ne visai sekesi prisitaikyti prie muzikinio fono, bet jis per daug nenusimine ir nesusigedo, tiesiog krizeno pats sau. - Atleisk, as viska gadinu. Aa, Nicole? Ji puiki, viskas einasi kaip per sviesta. Na, tik aiskiai kiek drovejosi sivakar susitikti su mano draugais. Sake, kad nori, jog tureciau ir asmenines erdves. Tai juk saunus poziuris, ar ne? - Linksmai plepejo apie savo iskasta is po zemiu meile. Kai ka prisimines slaptai dirstelejo i Zach, syptelejo pastebejes ji su vaikinais. - Ei, kodel sivakar neatvykot kartu? - Paklause noredamas geriau suprasti situacija tarp jaunuoliu.
Zachary tingiai, nelygu katinas issitempe ir pasiraze savo patogiame "guolyje", kitaip sakant - savo grupes nariu glebiuose. Andy krizendamas dramatiskai perbrauke jo plaukus lyg vaidindamas lipsnia meiluze.
- Brangusis, nenoretum perduoti mums stikliniu? - dar pasiteiravo suldamas viena sruoga apie pirsta ir vos laikydamasis nuo juoko.
- Mmm, zinoma, - Zach nesutrikes perdave jiems gerimus. Nick iskiso liezuvi.
- Judu toki mieli, kad tuoj zadu apsivemti, - dalykiskai tarstelejo, tada nusijuokes atsigere is stiklines.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 20:10

Arabella linksmai palinksėjo galva ir sukrizeno šiek tiek judėdama pateiktu ritmu. Ji taip pat buvo pripratusi ir susitaikiusi su Kev, todėl galėjo elgtis bei jaustis laisvai, kas pridavė tikrai nemažai smagumo.
- Baik jau, viskas gerai, - papurtė galvą juokdamasi kartu su juo, mat tie ritmai labiau tiko linguoti masėje nei šokant poroje. Jam ėmus pasakoti apie Nicole vis dėlto smagiai ir supratingai palinksėjo, trumpam susimąstė, kiek buvo realu užmegzti kitokius santykius su Kev jei ne ta mergina. Ne tai, kad to norėtų, tiesiog ji buvo smalsi. - Tai tikrai labai sveikas ir padorus požiūris. Smagu, kai gali pasitikėti savo antra puse, - dar pritarė ir pagyrė merginą Ara, kas nebuvo jai itin įprasta. - Nežinau, su Zach iš viso nekalbėjau prieš išeidama. Jis trynėsi mieste, aš taip pat turėjau ką veikti, - gūžtelėjo pečiais nematydama tame nieko keisto.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 21:05

Pasijuto kiek geriau matydamas drauges veide sypsena, mat tai labiau uz zodzius patikino, kad jai buvo taip pat smagu, kaip ir jam, ir kad nebuvo toks jau beviltiskas. Nusvito isgirdes teigiama merginos ivertinima, energingai palinksejo pritardamas jos zodziams.
- Ak, tuomet viskas aisku. Na, zinai, man tik idomu, kadangi jus kambariokai ir taip toliau, - pasiteisino kikendamas.
Kol Nick ir Andy gyvai apie kazka snekejosi jau susigyvene su papildomh svoriu ant keliu, Zach slapciomis stebejo sokancius jaunuolius. Toptelejus idejai murmtelejo draugams "Viso, mielieji" ir pakiles ant kiju pritykino prie poreles.
- As tik minutei, Kevin, - nekaltu balsu pradejo atsidures uz Ara nugaros, kiek keistai, kone nusisavinanciai ja apkabino - viena ranka apkabino per pilva, o kita apeme raktikaulius - ir truktelejo i save. Kevin liko apstulbes tokio veiksmo ir is netiketumo paleido mergina, bet liko stoveti pakeles antaki ir kol kas nesitrauke ziuredamas, kaip i tai reaguos sviesiaplauke - nenorejo jo palikti su draugu, jei jai nepatiktu sio elgesys, nors ryte ir girdejo prisipazinima.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 21:17

Arabella matė vaikino akyse labai aiškiai, kad šis buvo patenkintas tuo, kaip jiedviem smagiai ėjosi ir tuo pačiu, kad ji pripažino Kev draugę.
- Nežinau, neįsivaizduoju mūsų kažkur labai toli keliaujančių, - pridūrė dar vieną prisipažinimą ir gūžtelėjo pečiais - iš tiesų jiedu atrodė nesutaikomi ir lyg tokių pačių polių magnetai, stumiantys vienas kitą tolyn. Tačiau kaip specialiai, Arai nepastebėjus iš nugaros atsirado ir dar vienas dalyvis, kuris greičiausiai nebuvo pernelyg laukiamas svečias. Mergina jau žiojosi kažką sakyti, tačiau pajautė dvi rankas traukiančias atgal. Kitaip daryti nebūtų išėję - ji turėjo žengti atgal -, tačiau pasukus veidą ir pamačius kambarioką norėjosi tiesiog atšokti. - K-ką tu sumanei? - išmušta iš vėžių pasiteiravo, antakis ir pats šovė aukštyn, ji tiesiog nesugalvojo, kaip reaguoti. Nors Zach judesys buvo reikalaujantis, tačiau bent jau nepriminė kokio nors grubaus timptelėjimo ranka.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 21:31

Kevin norejosi tiesiog imti kvatoti is to aiskiai matomo pasimetimo Arabella veide ir kazkokios nematytos israiskos pas Zach - jis tuo paciu ir pasitikejo savimi, ir gerai nezinojo, ka daro. Sumojo, kad isimylejes tas tipas greiciausiai bus gerokai minkstesnis nei iprastai ir tikrai net ne toks drasus, tad per daug nesigrauze del to, kad po akimirkos syptelejes tiesiog pasisalino ir atsisedo prie savo draugu.
Zachary reagavo greitai, kaip zvejys, pajutes ant meskeres uzkibus zuvi - vos paciupo mergina, ranka, buvusia ant pilvo, captelejo jos delna ir vikriu judesiu apsuko Arabella ratu, i save, tada kilstelejo antaki, lyg ji kalbetu kazkokius nesuprantamus dalykus.
- Pakviesti tave sokti, - nekaltai tarstelejo, lyg tai butu savaime suprantamas dalykas, paemes ir antra delna zengtelejo zingsni arciau kambariokes.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 21:39

Arabella išplėtusi akis dar pažiūrėjo į tiesiog nueinantį Kev, jis neatrodė nusiteikęs pagelbėti aiškiai į spąstus pakliuvusiai merginai. Ara atspėjo teisingai, kad gana greitai Zach užsimanys bendrauti su merginomis, tačiau nemanė, kad būtent ji ir bus įtraukta. Nieko kito neliko tik kaip vikriai apsisukti glėbyje, pamačius šiek tiek apsvaigusį ir nelabai tikrą žvilgsnį ji tik dar labiau sutriko. Situaciją kiek pataisė žodžiai, po kurių Ara nesusilaikiusi ėmė tylomis juoktis.
- Nemanau, kad aš pakankamai girta šokiams, kuriuos veikiausiai mėgsti, - dar pratarė be didesnės pašaipos, tiesiog labiau kaip faktą. Iš tiesų nenumanė, kas toliau įvyks, būtent todėl norėjo rinktis gynybą vietoj greito sutikimo.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 22:01

Ji greičiausiai net nenumanė, kad per tą vakarą Zach nebuvo prisikabinęs prie jokios dailiosios lyties atstovės, ir kad tas apskritai senokai vyko, bet vaikinas pastaruoju metu net mažai galvojo apie palindimą po kažkieno sijonu. Nors Arabella pasakė žodžius tiesiog paprastu tonu, iš tikrųjų pasijautė kiek įžeistas jų.
- Šiaip jau aš net ne tiek girtas, - akimirkai suraukęs antakius pamėgino apginti savo garbę. Jei būtų buvęs gerokai apsvaigęs, tikrai nebūtų pajėgęs sukaliotis su ja. - Be to, tu šokai su Kev. - Dar pridūrė nesuprasdamas, kodėl ji išsikalinėjo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 22:05

Arabella klausiamai pažiūrėjo į Zach, mat jis į paerzinimus nereagavo kaip įprastai - veikiau beveik net įsižeidė,lyg mergina jį būtų laikiusi kažkuo, kuo jis nebuvo.
- Gerai, atsiprašau - specialiai pabrėžė tą žodį, lyg Zachary būtų koks nors labai garbus ponas. Tonas nebuvo nemalonus ar įžeidus, tiesiog tai buvo šviesiaplaukės bendravimo stilius. Kadangi Zach nepuolė jos kilnoti į orą ar neėmė trintis, todėl teko sutikti su jo teisybe, kas iš tiesų šiek tiek erzino. - Tu kiek linkęs į... kraštutinumus, todėl pamaniau, kad tau paprasti šokiai neįtiks, - galiausiai pasiteisino nematydama nieko blogo tame, kad jiedu kartu judėjo. Gal iš dalies suveikė ta pora alaus buteliukų.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty24.11.15 22:47

Kol kas jų dialogas buvo labai chaotiškas ir vedė labiau link konflikto, tad Zach prisivertė kiek nugesinti save ir šnirpštelėjo iš merginos dramatiškumo.
- Atsiprašymas priimtas, - atsakė su panašia maniera, pabrėždamas tos pačios šaknies žodį. Nesitikėjo po to sekusių žodžių, tad trumpai, bet pakankamai linksmai nusijuokė. - Mažyt, man įtiks viskas, ko tik panorėsi. - Norėdamas ją paerzinti pasinaudojo proga pasakyti tokią frazę, lyg iš tiesų prie jos kabintųsi, bet kaip įmanoma teatrališkiau - pasirūpino net specialiai nevykusiai mirktelėti, po to dar juokais ją apsuko nuo savęs ir trumpam priglaudė. Tai turėjo būti juokinga, bet jam kažkodėl tai visai patiko. - Ar tai skaitosi kaip kraštutinumas? - Pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Kevin butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   Kevin butas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kevin butas
Atgal į viršų 
Puslapis 110Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Miestas-
Pereiti į: