Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė - trečias

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 1:44

Josh atreme kakta i Imala peti ir kimiai nusijuoke, rankos vel pradejo judeti kunu, tik ne taip aistringai ir isakmiai.
- Imala, kodel tau taip patinka mane kankinti? - pasiteiravo negaledamas uzgniauzti klausimo savyje. Vis delto nuo pat pradziu mate, kad ka tik matytas ir patirtas spektaklis tikrai nebuvo atsitiktinumas.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 8:42

Mergina uždėjo savo galvą ten ant jo, taip kurį laiką rymojo arti ir dalinosi šiluma. Tada ėmė krizenti ir įspaudė lūpas viršugapvyje.
-Tai nėra troškimas tave kankinti, Josh,-užkėlė vieną ranką, trumpais nagais kasinėjo sprandą.-Tiesiog man kartais norisi tave patikrinti... lyg ir,-prisipažinusi apsilaižė lūpas. Kelias akimirkas tylėjo, mąstė kiek turėtų pasakyti.-Tiesą sakant...-atsikrenkštė.-Man smagu, kai tu, na... tiesiog tavo žvilgsnis... Jis toks skvarbus, slaptas, tačiau perliejantis karščiu,-nejučiomis skruostai išraudo.-A-aš pasistengsiu nepamiršti ir daugiau taip nedaryti,-kiek nervingai patrynė kėdės atlošą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 14:48

Vis dar jausdamas lengva sudirgima pirstais brauke per silta oda, priejes apvalias krutis masazavo ju apacia ramiai kvepuodamas, Imala rankai uzkilus ant sprando tai padejo kiek labiau atsipqlaiduoti, su palengvejimu atsikvepe.
- Patikrinti, - pakartojo zodi, klausiamai pakele antaki. - Palauk palauk, tai tu nori pasakyti, kad abejoji del to, ar man patinka tavo kunas? - Galvoje letai sukosi ratukai, nefilimas kol kas nesuvoke Imala minciu.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 17:47

Akys nusileido į apačią, švelnias rankas nepaliaujamai liečiančias kūną. Tada kilstelėjo antakius ir ėmė juoktis.
-Naa, ne...-kiek sutrikusi apsilaižė lūpas.-Tik truputį gal... Supranti, tai ne vien kūno pomėgis ar kitaip, tiesiog man norisi suvokti kaip kada elgtis, mėgstu pasiruošti iš anksto įvairioms situacijoms,-galiausiai pribaigė savo mintį ir pirštais pakuteno sprandą.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 18:53

- Tai dabar jau peršoku prie tokios išvados, kad tu vis dėlto mėgsti mane kankinti ir tokiais bandymais iš anksto pasiruoši mane žlugdyti kokioje nors nepatogioje situacijoje, - akys linksmai žaižaravo lengvai šaipantis iš Imala pasiteisinimų. - Bet... bet aš visai nieko prieš, tikrai. Tiesiog maniau, kad tau, na, nepatogu, kai aš vėpsau kone išsižiojęs. O šiaip...tu net neįsivaizduoji, kaip lengvai išmuši mane iš pusiausvyros. - Šnirpštelėjo, lyg pateisindamas žodžius darkart spustelėjo krūtis. - Netgi dabar, mes stovim praktiškai prieš langus, o aš sugebu išmąstyti tik tiek, kad visiems vertėtų grožėtis mano nugara. Jokio protavimo. - Šypsodamasis atsiduso.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty17.12.14 19:19

Imala pratrūko kvatotis, švelniai timptelėjo plaukus, lyg gąsdintų.
-Aha, prie tavo tėvo nusitrauksiu marškinėlius tam, kad sugėdinčiau tave,-prunkštė.-Tai labiau, hm... privačioms situacijoms,-juokingai pakilnojo antakius. Tada susidomėjusi žvilgtelėjo į veidą ir šyptelėjo.-Ne, tavo žvilgsniai visai neglumina ir negąsdina, patikėk. Be to, sugebi normaliai kalbėti net ir tokiomis sąlygomis,-nuleido žvilgsnį į rankas, maigančias krūtinę, o tada gūžtelėjo vienu petimi, parodė, jog tai - pavyzdys. Pradėjo juoktis po tokios išpažinties.-Tavo nugara labai graži, tad ne visiems galima matyti,-vaikiškai krizendama apglėbė jį, suspaudė kūnus, o delnus išskėstais pirštais padėjo ant menčių ir nugaros apačios.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 0:13

- Pasigailėtum tokio sprendimo visą gyvenimą, - iš anksto perspėjo, jei ji išties sumanytų taip pajuokauti. - Aaa, hm, dabar man jau viskas aišku. - Šelmiškai šyptelėjo ir atsakomai taip pat pakilnojo antakius, trumpai pabučiavo kaklą jau svarstydamas, ką buvo sugalvojusi Imala. - Tai turbūt reiškia, kad galiu iškrypėliškai spoksoti be sąžinės graužaties, dabar mano gyvenimas bus kur kas lengvesnis. - Nesusilaikęs prunkštelėjo, tada pasekė merginos žvilgsniu. - Na, tai turbūt dėl to, nes aš paprasčiausiai pripratau prie tavęs. - Patraukė pečiais. Pajutęs šiltas rankas ant nugaros nusišypsojo ir savąsias taip pat nuleido žemiau, pirmiausia laikė delnus ant liemens linkio, paskui apsigalvojęs slystelėjo juos į nugaros pusę ir sunėrė. - Deja, ne tiek graži, kiek tu, tad stovėjimo pozicijos nekeisim. - Išdidžiai pareiškė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 13:07

-Tikriausiai, kad gailėčiausi. Vien gėdos jausmas negyvai užpjautų,-šnirpštelėjo.-Džiaugiuosi palengvinusi tau gyvenimą,-net pakėlusi antakius juokėsi po tokios išvados. Jai tai neatrodė iškrypėliška ar nenormalu, juk galų gale Imala buvo oficiali Josh mergina. Tuo labiau, jei nefilimui patiko aptikrinti moteriškus kūno linkius.-Po truputį įgauni per daug galios,-pabarškino pirštais į smakrą. Be abejo, mergina noriai jam suteikė teises į savo kūną, tiesiog nepraleido progos lengvai paerzinti.-Negerai, jei įpratai,-įnoringai papūtė lūpas, tačiau glaustymasis jai visuomet patikdavo, visa savimi atsidavė į glėbį.-Negi tavęs nemokė rašant rašinius, kad argumentai turi būti teisingi, o ne laužti iš piršto?!-spustelėjo ir pakišo pirštus po mentėmis.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 19:27

- Po kurio laiko jis jau taip butu perploves tau smegenis, kad pradetum tiketi, jog tai apskritai vienintelis ivykis nutikes tavo gyvenime, - prunkstelejo pridedamas dar daugiau kraupumo. - As pripratau tiek, kad pamates nuogos odos plotus nepradeciau giliai kvepuoti isputes akis visisiskam transe. Dabar norisi... kai ka kito daryti. - Syptelejes pasitryne spranda, nuo pirstu judesio instinktyviai atstate pecius atgal. - Kas ta mano nugara - tik tuscias lentgalis - nei reziu, nei nelygumu, islinkimu ar ko nors kito idomesnio. O cia - visai kitoks vaizdas... -  Sulig zodziais patryne pecius, nuleido rankas prie sonu, siaurejanciu einant zemiau, is smiliaus ir nykscio padares l forma spustelejo siauresni liemeni, slystelejo rankas uz nugaros, pirstais perbrauke zona nuo sedmenu iki nugaros linkio, neislaikes palenke galva ir buciavo raktikaulius kartkartem vis grybsteldamas dantimis. - Na, supranti juk... - Syptelejo i blyskia oda.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 19:44

Imala nesusilaikiusi ėmė juoktis po tokios pastebėjimo apie Josh tėvą.
-Kodėl tu toks griežtas tėvui?-galiausiai paklausė. Buvo sunku patikėti, kiek jie pažengė per tuos mėnesius savo pokalbiuose ir kaip dabar drąsiai reiškė mintis, norus, slaptus troškimus.-Aš pastebėjau, kad tu labai aktyvus,-gūžtelėjo pečiais, rankos vis dar drąsokai klaidžiojo jau ištiesinta nugara, glostinėjo švelnumą. Užmerkusi akis pasikliovė jutimu, švelniais rankų spustelėjimais, slystančiais pirštais. Antakiai šiek tiek sukrutėjo dantims sukandus jautrią odą, Imala giliai atsikvėpė.-Man ir tas lentgalis įdomus, nieko čia jau nepakeisi,-galiausiai sukrizeno pagaliau atmerkusi akis, pabučiavo viršugalvį, kadangi tokioje pozicijoje tai buvo patogu.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 22:14

- Taip tiesiog... gaunasi. Niekada apie tai nepagalvojau, bet jis man niekada nebuvo toks griežtas, kaip motina - o tai turbūt retas atvejis. Gal dėl to atrodo, kad nevertinu jo rimtai, - balsu svarstė patraukęs veidą nuo šviesios odos. Iš motinos tikrai buvo gavęs skaudžių pamokų, išlikusių atmintyje visą gyvenimą, visos buvo tiek iš to laikotarpio, kai su Anael gyveno po vienu stogu, tiek iš tų metų, kai Josh liko tik su motina. - Eee, aha, gal net kiek per daug. - Sutiko su Imala žodžiais ir galiausiai susiprotėjo pataisyti žemyn patrauktus jos marškinėlius. - Tuomet man dar labiau pasisekė. - Išdidžiai tarstelėjo ir apsidairė. - Ei, gal jau eikim į tą parduotuvę? Pamažu ima temti.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 22:27

Imala klausydama švelniai bakstelėjo nosies galiuką.
-Mano patėvis taip pat buvo atlaidesnis,-šyptelėjo.-Manau, kad tai labiau pasitikėjimo reikalas. Bet kokiu atveju - jis tave beprotiškai myli,-perbraukė ranka plaukus. Tylomis sukrizenusi pabučiavo skruostą ir papurtė galvą.-Ne, tu aktyvus lygiai tiek, kiek reikia,-tvirtai užbaigė.-Pripažink, jei nebūtum toks staigus - būtų nuobodu,-vaidindama atsiduso. Tada linktelėjo ir nusiropštė nuo kėdės.-Gerai, reikia nusipirkti tą nelemtą suknelę, kad turėtumėm kur įmontuoti mane,-ėmė juoktis.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 23:07

- Kad jau taip sakai, - per daug nesiginčydamas linktelėjo. Josh sunkiai įsivaizdavo, kas dėjosi tėvo vidiniame pasaulyje ir nenorėjo spėlioti apie tai nežinodamas, kad tai neprivestų prie klaidingų išvadų ir prielaidų, galbūt netgi kažkokios vilties, kad Anael iš tiesų taip mano. - Gaaal ir būtų, bet aš turbūt aktyvus tik dėl to, nes tu irgi aktyvi. O šiaip, regis, pražūsi, kai ateis tas laikotarpis, kai po kurio laiko mudu jausime vienas kitam prieraišumą gerokai stipriau nei geismą, o gal tas jausmas visai jį užgoš. - Tariamai liūdnai atvėpė lūpą. - Tai jau ištęsėsi savo nežinia kada išsakytą nuostabią idėją apsirengti? - Kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty18.12.14 23:14

Imala atsiduso, tačiau labai kažko nepridūrė - ginčas tebūtų burnos aušinimas. Kilstelėjo akis kurį laiką mąstydama apie jo žodžius.
-Tam ir treniruojuosi,-gražiai suvedė dvi temas lyg niekur nieko ir gūžtelėjo pečiais. Nesusilaikiusi sukrizeno ir pakuteno skruostą.-O šiaip, per daug nesijaudinu dėl tokios galimybės. Neįmanoma nepastebėti to, kad mūsų kūnai gana darnūs, todėl esu tikra: rasim kompromisą,-ramiai išdėstė.-Na ir gerai, atsiminsiu, kad daugiau neverta nusirengti,-užrietė nosį ir nusisuko. Jau ruošėsi išdidžiai lipti laiptais aukšyn, kai klubu gana skaudžiai kliudė stalą ir tylomis nusikeikė.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty19.12.14 12:41

Josh sukrizeno:
- Turiu pasakyti, kad kol kas tau sekasi geriau nei gerai, - svajingai atsiduso. Galvojant apie dabartine ju santykiu padeti buvo sunku isivaizduoti, kad trauka tarp kunu kada nors galetu isnykti. - Kita vertus, manau, mes tam laikotarpiui puikiai pasiruose. - Pridure sypsodamasis. - Eeeei, as juk... - Isiterpe, bet nutilo kai Imala atsitrenke i stala. Neislaikes prunkstelejo, apglebes mergina is nugaros gloste slauni. - Gal tave saugiai nugabenti i kambari, kad pakeliui nesusidurtum su panasiais incidentais? Dar nusimusi kojos pirsta i laipteli. - Sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty19.12.14 14:09

Imala prunkštelėjo ir pasirėmė į stalą ranka.
-Tuomet puiku, man būtina sugebėti [i]sugundyti savo[/] vyriškį,-pakilnojo antakius besijuokdama. Žvilgtelėjo į ranką taip prižiūrinčią ranką, o tada užkilo iki veido, paglostė apžėlusį veidą.-Manau, kad man bus per sunku nusigauti pačiai, tu teisus,-vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty19.12.14 14:33

- Tau tas gaunasi tiesiog naturaliai, - nusijuoke, tada issisiepes nustvere Imala i rankas ir pakele, prispaude lupas prie kaklo ir isdidziai patrauke i svetaine. Imala kojoms netyciomis kliudzius siena Josh akimirkai sustojo ir pasisuko sonu. - Oii, po galais. Atleisk, neapsiziurejau. - Atsiprasomai darkart pakstelejo skruosta, tada jau atsargiau patrauke link laiptu aiksteles.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty19.12.14 14:42

Imala prunkstelejo ir dar karteli pagloste taip maloniai durstanti skruosta.
-Puiku, jei nesugebeciau - tau butu nuobodu,-guztelejo peciais. Pakelta sukrykste, o tada eme juoktis.-Brangusis, tau nesunku?-rupestingai paklause. Tik po keliu akimirku suprato, ka pasakiusi, toks meilus kreipinys galejo priversti Josh reaguoti labai ivairiai, prikandusi lupa zvilgtelejo i veida.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty19.12.14 15:09

- Imala, su tavimi zodis nuobodu neegzistuoja, - drasiai pasake. Sulaukes meilaus, jau brandziai meilei budingo zodzio Josh kiek raustelejo. Nosimi pasitryne i merginos skruosta. - Tikrai ne. - Tyliau pasake ir laimingas patrauke i antra auksta atsargiai lipdamas laiptais.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 12:55

Anael nusileido i apacia ir niuniuodamas nupedino virtuven, prisedo palaukti balandeliu.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 13:02

Imala skubiai bego laiptais zemyn, namuose aidejo smagus juokas. Ji zinojo, kad Josh prisivys neilgai trukus, tad si karta nedare klaidos ir neziurejo atgal, bego beveik be pristabdymu. Netrukus ipuole i virtuve, aplinkui plaikstesi prasegtu marskiniu skvernai, sviete baltos kojos, veido nesimate, mat ji uzstojo lakus plaukai.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 14:11

I apacia po kurio laiko atbildejo ir Josh, apsidaires po svetaine ir neaptikes ten jokiu gyvybes buvimo zenklu nuskuode i virtuve ir puole prie Imala. Kol kas nekreipdamas demesio i ramiai sedinti teva sugavo jos riesus, viena ranka iskele virs galvos ir prispaude mergina prie sienos, laisvaja ranka pradejo ja kutenti.
- Reikalauju istrinti ta nelemta nuotrauka, - krizeno po nosimi.
- Maniau, ilgiau uztruksit, - ramiai pasake Anael, atsistojes pradejo darytis kava.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 14:20

Imala girdejo skubius zingsnius, kai basos pedos liete kilimu aptrauktus laiptus. Ikalinta juokesi ir purte galva.
-Ne...-pro juoka isspaude. Kunas visaip krutejo, stengdamasis isvengti landziu pirstu.-Ne...uz....k-ka,-uzdususi leptelejo. Liesas, beveik nuogas kunas eme suktis, Imala norejo remtis i ji geriau nugara, kad butu sunkiau prieiti. Viskas buvo dar smaiksciau, mat aplinkui visai ramiai trynesi Anael.-Anaaaeellll,-pasauke.-Gelbeekk,-zodziai miso su juoku.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 14:41

Jai sekmingai pasisukus skubiai susivokes vis dar laike ja apglebta, kadangi abu stovejo atsuke Anael nugaras viena ranka vogciomis slystelejo po marskiniais, paliete nuoga krutine.
- Jei neistrinsi...prisiekiu, lauks pasekmes panasios i tas su kaklaraisciu, - sumurke prie ausies pakankamai tyliai, kad angelas neisgirstu.
- As geriau i santykiu aiskinimasi nesikisiu, - Anael guztelejo peciais, uzpyle puodeli karstu vandeniu. - Jum padaryt kokiu sumustiniu?
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty30.12.14 14:48

Imala aiktelejo ir suspurdejo, imdamasi savu triuku, stuktelejo uzpakaliu vyro dubeni ir piktai sukrizeno.
-O nee, tik ne tai...-dramatiskai nutese ir pakartojusi veiksma, suremusi kunus, eme visaip laisvintis.-Gi grazi ta nuotrauka...-prunkstelejo.-Naaagi, nebuk mazas vaikas, leisk bent gerai apziureti, Anael parodyti,-vis dar piktai krizeno.-Nee, viskas gerai, tuoj paruosiu pusrycius. Juk vis dar nori omleto?-linksmai pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė - trečias
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė - pirmas
» Virtuvė - antras
» Virtuvė - ketvirtas
» Virtuvė - penktas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Šiaurė :: Josh namas :: Virtuvė-
Pereiti į: