Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė - trečias

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty31.10.14 13:18

Imala sukikeno, o tada linktelejo ir papute lupas, priimdama bucini. Tada susirado iprastinius produktus, duodamus pauksteliui ir nuejusi i svetaine priklaupe salia, lengvai lesino is delno. Buvo sunku patiketi, kad toks mazytis puku kamuolelis sitaip greitai isaugo. Syptelejusi dar pagloste galvele ir paliko siek tiek grudu, kad jis galetu misti savarankiskai. Nubego i antra auksta ir apsirenge stora megztini, o tada pasisalino.

Turinys:


Paskutinį kartą redagavo emosusipjaustymas, 27.10.15 21:33. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 21:49

Anael atėjęs į virtuvę išsidrėbė ant kėdės jausdamasis kaip namie. Žvilgtelėjo į linksmai tauškančią Imala ir paukštį jai ant rankos, tylomis nusijuokė prisiminęs plunksnuočio vardą. Burtininkė jam atrodė gan keista mergina. Jauni ir nepatyrę vyriškiai, toki kaip Josh, dažniausiai į poras rinkdavosi tokias, kurios jiems tiesiog atrodydavo gražios, į tokias savybes kaip sugebėjimą atlikti namų ruošos darbus, protą ar netgi motinišką šiltumą retai arba visai neatsižvelgdami, dėl to pirmąsias merginas dažniausiai nesunkiai išskirdavo dėl tam tikro maivymosi ir netgi paikumo. Bet pažiūrėjus į abu jaunuolius buvo galima pagalvoti, kad jiedu draugauja gerokai ilgiau ir vietoj trapių drugelių pilve jau jaučia vienas kitam tvirtesnius jausmus negu įsimylėjimą. O ir pažiūrėjęs į Imala įžvelgė kur kas labiau subrendusią asmenybę nei tikėjosi pamatyti, atrodė, kad ji jau tinkama ir šeimyniniam gyvenimui. Sūnaus draugė angelui kiek primindavo Alicia, paprastai stengdavosi merginos su niekuo nelyginti, bet ji spinduliavo tam tikrą moteriškumą, kuris tikrai visai gražiai žiūrėjosi. Nusukęs akis į langą šyptelėjo dėl tokių minčių, pirštais pabarbeno stalą.
- Man atrodo, kraustysiuosi pas jus gyventi. O kaip mano skraidantysis įpėdinis gyvena? - nužvelgė nuo ano karto gerokai paaugusį varniuką. Jautėsi lyg klaustų apie kokį nors anūką.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 22:00

Imala trumpai nusijuokusi papurtė galvą.
-Ne, mums šlamančių netrūksta, tiesiog Josh nenoėjo aptingti. Tiek tų motyvų,-gūžtelėjo pečiais. Tada padėjo paukštelį ant kėdės atlošo, kur turėjo pati sėsti, linksmai pažiūrėjo į Anael.-Aš nieko prieš,-krizendama palinksėjo galva.-Puikiai, jis jau pradėjo savo skraidymo misijas ir šiaip Josh jį moko įvairių nesąmonių,-žvilgtelėjo į minėtąjį padarėlį.-Tai kavos ar arbatos?-pasiteiravo ir vis dėlto prieš pradėdama ruošti vakarienę pagamino jam greitą ir suimprovizuotą sumuštinį, padėjo priešais ir užkaitė arbatinuką.-Ar nepagalvosi, jog per daug įžūliai elgiuosi palikdama tave prie stalo su įpėdiniu, kol pati paruošiu vakarienę? Josh greičiausiai net nespėjo normaliai pavalgyti prieš užmigdamas...-rūpestingai nutęsė ir pro durų tarpelį pažiūrėjo į miegantį nefilimą.-Kas pas jus naujo?
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 22:25

- Ai, tada bėdų nėra. Ta kepykla man niekada nepatiko, kažkokia nepatikima atrodė. Be to, bus dingstis jus dažniau kur nors išsitempti su pretekstu, kad turėsit marias laiko savo planam ir kitiem dalykam. Pavyzdžiui, rytoj jau Helovynas, ir mes vėl bandysim jus prisivilioti burtais ir žaidimais. Persirengti nebūtina, - mirktelėjo palikdamas šiokią tokią intrigą. - Ne, geriau nebandykim šito varianto, manau, jau po dienos siųstumėt mane atgal į tuos senelių namus, iš kurių pastoviai pabėgu. - Nusijuokė žiūrėdamas į pakiliai čirpaujantį paukštį, lyg nujaučiantį, kad apie jį kalbama. - Taip ir žinojau, kad jis bus neįprastas vaikas. Vaikystėj neatsižaidė sumašinytėm, tai užaugę griebėsi šito. Na, aš nieko nenusimanau apie paukščių auginimą, bet jei tai tave trikdo, dievaž, neleisk jam per daug užsiimti savo žaisliukais. Hmm... - Trumpam nutilo delnu trindamas smakrą. - Man turbūt kavos. - Tarstelėjo, vis dar jautėsi kiek apsnūdęs po tam tikros mankštos su Ereshkigal. Dėkingai linktelėjo ir nedvejodamas ėmė doroti priešais jį padėtą maistą, nors ir nesijautė alkanas. - Nee, viskas gerai. Manau, susitarsim. Žinoma, tik tol, kol jis nutars pasikėsinti į mano sumuštinį. - Susižvalgė su juodomis, blizgančiomis akimis ir konkurencingai prisimerkęs dantimis lėtai atplėšė gabalėlį ir ėmė kramtyti. Pilna burna taip pat trumpam žvilgtelėjo ten, kur žiūrėjo Imala, norėjosi šyptelti dėl tokio rūpesčio. - Tas pats per tą patį. Ai, gal prieš savaitę Adriel išvyko pasižvalgyti po miestą ir kiek pašniukštinėti. Na, žinai, ar saugu ir taip toliau. Kai kurie name tiesiog miršta kaip nori grįžti. O jūs irgi planuojat vykti, taip? - Nekaltai paklausė nusprendęs, kad tai puiki proga užvesti norimą temą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 22:45

Imala šyptelėjo nusiplovusi rankas kuriam laikui atsisuko į Anael. Pažiūrėjusi į akis, išsiplėtusius vyzdžius ėmė tylomis juoktis. Po kelių akimirkų, pagaliau susivaldžiusi atsikvėpė.
-Tiesą sakant, manau, tai Josh labai daug reiškia. Bendra veikla su tavimi. Na, jis tikrai ilgą laiką buvo vienas ir labai prislėgtas...-atsiduso.-Todėl artimas žmogus jam būtinas,-kalbėjo rimtesniu tonu. Tada pasisukusi vėl užplikė kavą ir pastatė priešais angelą, dar paslapčiomis žvilgtelėdama į išsiplėtusius vyzdžius, reiškiančius vieną. Apsisukusi iš šaldytuvo ėmė traukti ingridientus vakarienei.-Ne, aš taip pat myliu gamtą, todėl džiaugiuosi, kad turime augintinį. Šįryt šėrėme stirnas,-linksmai pridūrė ant lentelės aštriu peiliu smulkindama vištienos krūtinėlę.-Man rūpi, kad Josh jaustųsi laimingas darydamas tuos dalykus, kurie jam patinka. Tai malonus vaizdas ir jausmas,-lyg pritardama sau linktelėjo ir nusausino rankas į popierinį rankšluostėlį.-Adriel viskas gerai? Na, ji atrodo tokia trapi, tačiau kartu ir bauginanti, galinga,-sukikeno maišydama prieskonių lapelius ir druską, iš lėto nardindama ten paruoštus gabalėlius. Iš spintelės ištraukė ryžius ir užkaitė juos.-Ahaa, lyg ir galvojam. Aš kiek bijau, kad Josh ten gali nepatikti, tačiau jis pats elgiasi gana drąsiai ir sako, kad norėtų grįžti. Tiesą sakant,-atsikrenkštė ir bent trumpam atsisėdo priešais Anael.-Aš ir pati nenorėčiau išvykti viena, gyvenimas čia ne toks ir prastas. Keistai prisirišau prie jo ir...na,-atsikrenkštė.-Aš vis sunkiau įsivaizduoju gyvenimą be Josh. Gyvenimas kažkaip susitvarkė ir viskas susidėliojo.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 23:33

Anael kiek ismustas is veziu paziurejo i Imala, kol kramte sumustinio kasni. Tai, kad abudu su Josh daznai linkdavo mieliau kalbeti vienas apie kita angela kiek trikde, tai buvo dar vienas zenklas bylojantis apie rupesti del kito geroves, kas dar labiau apsunkindavo sieki nesaliskai isanalizuoti Josh ir Imala santykius.
- Man irgi smagu kartu leisti laika, jeigu ka. Is anksto pasakau, - nusijuoke nurijes kasni. Atidziai stebejo Imala, kol si liejo mintis, regis, kalbant apie nefilima astriu bruozu veidas suminkstedavo, emocijos atrode tikros ir nuosirdzios. - Jus, regis, vienas kita gerai suprantat ir jauciat. - Atsargiai pradejo galvodamas, kaip geriau reiketu gvildenti sia tema, kai Imala net neklausta atsakydavo i visus jam rupimus klausimus. - Aha, manau, del jos nereikia rupintis. Svarbiausia, kad griztu su geromis ziniomis. - Guztelejo peciais pokalbiui trumpai pakrypus kita linkme kiek nusigando, kad jo jau nepavyks nukreipti i buvusia vaga, bet abejones burtininke greit issklaide. - Josh elgiasi ryztingai ir turbut tikrai to nori, bet ar tu...na, ar jautiesi tam pasiruosusi? Kad ir ka jis sake apie tai, galiu garantuoti, kad is pradziu jis ten jausis nekaip, net jei ir maskuos tai profesionaliai. Nezinau, man atrodo, tai kiek emociskai ir psichologiskai varginantis dalykas, reikia apsiginkluoti kantrybe ir taip toliau. - Kaip galedamas nerupestingiau kalbejo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty01.12.14 23:47

Imala šyptelėjo ir palinksėjo galva.
-Jums reikia to bendravimo. Abiems,-veide vėl trumpai pasirodė tas pats rūpestingas epizodas prieš merginai nusisukant tvarkytis su ryžiais. Kelias akimirkas mąstė.-Man kartais atrodo, kad net nereikia stengtis jo suprasti, tai tiesiog...plaukia natūraliai. Josh priėmė mane su visais trūkumais ir praeitimi, todėl atsilyginu jam tuo pačiu,-šyptelėjo, prisimindama jų rūpestį vienas kitu. Mikliomis rankomis ištraukė keptuvę ir įkaitinusi ją įpylė šiek tiek alyvuogių aliejaus, įtiesė pirmuosius gabalėlius.-Dėl savęs aš neabejoju,-tvirtai tarė.-Galėjau pabėgti jau pirmąsias savaites, o dabar kartu gyvename ilgai ir viskas tikrai sklandu ir aš tiktai nenorėčiau paleisti visko vėju. Žiūrėdama į jį matau vyrą, kuriuo noriu rūpintis, su kuriuo noriu gyventi ir kurti gyvenimą bendrai. Tiesą sakant, per tiek laiko pažinusi jo stipriąsias puses neabejoju, jog nebijočiau kartu auginti net ir vaikus,-sukrizeno. Nors ji pati to nenorėjo, tačiau tokios mintys pačios šaudavo į galvą.-Žinai, juk kai kurias moteris palieka dėl idiotiškų priežaščių kaip netinkama atžalos lytis ir panašiai. Jeigu Josh jausis ten per daug sukaustytas ir niekaip nepripras - krausiuosimės lagaminus ir dumsim čia atgal,-kalbėjo ramiu tonu, prižiūrėdama vakarienę, tyliai čirškančią keptuvėje.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 7:15

Anael iremptai mastydamas apie to, ka girdejo, tikrumu, gurksnojo kava, bet Imala uzsiminus apie vaikus uzspringo gurksniu. Susitvardes keliskart kostelejo, kad per daug neissiduotu, del ko taip nutiko. Angelui buvo sunkiai ikandama, ar zodziai ejo is sirdies, nors taip ir atrode. Gal tai paaiskintu, kodel Josh visada vaiksto su ta idiotiska sypsena mintyse pridure, pasikrapste galva.
- Imala...tu tik paziurek i man i akis ir pasakyk, ar tai, ka kalbi, nera niekai ir ar tie zodziai nuosirdus, - atsiduso ir suziurp i ja, akys antgamtiskai subaltavo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 13:48

Imala atsidususi pasisuko i Anael, skruostai buvo skaisciai israude.
-A-atleisk, as gal...truputi isijauciau,-atsikrenkste ir apverte kepinius keptuveje.-Bet siaip as nemeluoju...Net nezinau kokia nauda man is to butu,-trumpam sutiko akis ir bevardziu pirstu pasikase skruosta, kad neissitepliotu. Staigiu judesiu isverte jau pasudytus ryzius i dailu stiklini dubeneli, uzlasino citrinos sulciu ir dar karta ismaise. Trumpai paziurejo i Anael.-Jei manimi nepasitiki - pilnai suprantu, taciau Josh man tikrai nuosirdziai rupi. Ir as ji myliu. Nezinau, gal tavo angeliski jutimai gali uzciuopti tai,-kiek susimeciusi istiese jam riesa. Padejo uzpakali ant kedes, uzdenge dubeneli lekste, kad i grudus neisisuktu Anael jaunesnysis.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 19:45

Susidėjęs alkūnes ant stalo įdėmiai nužvelgė Imala.
- Ne, aš tikiu tavimi... tiesiog tokius žodžius labai retai girdžiu, tad man tai kiek neįprasta, - kelis kartus palinksėjo lyg pritardamas sau kol stebėjo vos ne automatiškus jos judesius. Jaunasis varnas kranktelėjo ant ryžių dubenėlio atsiradus lėkštei. Angelui buvo sunku netikėti ja prisiminus incidentą ligoninėje. Jau vien tada numanė, kad jaunuoliai vienas kitam jaučia kažką stipresnio, o tie jausmai, regis, nuo to laiko tik dar labau išaugo. Iš pradžių norėjo nusijuokti ir atsisakyti toko pasiūlymo, bet tada Anael apėmė smalsumas. - Hmm... tiesą sakant, mane domina kai kas kito. Žinai, apie tokius santykius kaip jūsų kartais sakoma "juos turbūt angelai suvedė" ar kažkas panašaus. Na, kai kuriais atvejais tai visai tiesa... - Paėmęs burtininkės ranką apvertė ją delnu į viršų, uždėjo pirštus ant riešo. Pagalvėlės pradėjo menkai švytėti. - Rojus vis dėlto kartais įsikiša į žemietiškus reikalus, bet tik dėl naudos. Maniškių, čerubų darbas, yra kurti ir naikinti mūsų aukštesnei valdžiai svarbias kraujo linijas. Jei mes pažymime kokius nors du žmones bendru ženklu - ateityje jiems bus lemta susikryžminti ir susilaukti palikuonių. Nebūtinai pirmoji palikuonių karta yra reikalinga, kartais prisireikia užsiimti kokios nors giminės pratęsimu kartų kartas, kastis iki pirmųjų pažymėtų tėvų proproproproanūkių ir taip toliau. Šiaip niekas nežino, kam rojui reikalingi tie žmonės, bet nujaučiu, kad tai nieko gero nereiškia. Be to, tokia meilė, bent jau mano nuomone, yra pati bjauriausia. Neturėdamas pasirinkimo turi įsimylėti būtent tą žmogų, čerubai žymes uždeda dar prieš gimstant ir netgi suplanuoja, kokią dieną, valandą ir kokiomis aplinkybėmis jie susitinka, viskas kiek primena ištaigingų vestuvių rengimą. Baiminuosi, kad jūs galėjot patekti į šią zoną. - Kalbėjo vedžiodamas pirštus per odą. - Tiesą sakant, Josh kartą jau buvo pažymėtas. - Po kurio laiko pridūrė. - Bet žymę aš sunaikinau, bent jau man taip atrodo. Tai pagridinė priežastis, kodėl mane ištrėmė į skaistyklą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 20:00

Imala nejučiomis suraukė antakius, vos angelas prašneko rimtesniu tonu, iš tiesų paėmęs riešą tyrinėjo balkšvą odą. Kiek krūptelėjo, pamačiusi nežemišką šviesą ir prikandusi lūpą klausė viso pasakojimo. Kam meilės angelai buvo reikalingi iš tiesų iki šiol nebuvo pagalvojusi, manė, kad jie kuria laimę žemėje, tačiau pasirodė labai priešingai.
-Tai taip sujaukta,-po kiek laiko tarė vyrui nutilus. Prikandusi lūpą vis jautė panašų į Josh prisilietimą, tačiau šį kartą širdį labiau kaustė nerimas, mat angelas tikrai davė pagrindo suklusti. Iš tiesų, Imala pirmą kartą pajautė tokį stiprų jausmą, tad baimė, jog tai gali būti netikra, tik kažkieno aukštesnis planas, varė į neviltį. Nejučiomis tokioms niūrioms mintims lendant į galvą akyse po truputį tvenkėsi didesnė drėgmė. Trumpai kilstelėjo galvą, antakiai nedailiai susiraukė jam pasakius šį tą iš nefilimo praeities. Ranka ėmė lengvai drebėti, širdis neramiai plakė, siųsdama pliūpsnį kraujo po kūną, kartu keliantį velnišką skausmą.-Tai...tai...a-aš neturėčiau čia būti,-silpnu balsu sušnabždėjo.-Lažinuosi, kad tai ta mergaitė iš Josh vaikystės, kurios vietą atėmiau,-gana karčiai mestelėjo ir staigiu judesiu ištraukė ranką lyg išsigandusi, apatinė lūpa lengvai virpėjo, tačiau Imala stengėsi tai paslėpti nueidama prie viryklės pasirūpinti maistu. Viską apvertus nebeliko kas daryti, tad pasirėmusi į spintelę delnais, tuščiai žiūrėjo į grindis, akys nemaloniai blizgėjo ir perštėjo.-Na žinoma, juk tokiems kaip aš apskritai nevalia patirt nieko gero ar tikro...-padarė trumpą pauzę.- Per gerai, kad būtų tiesa,-tylomis šnabždėjo, trumpai papurtė galvą, mėgindama nuvyti ašaras.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 20:33

Susikaupęs braukė menkai švytinčiais pirštais per balkšvą odą ieškodamas kažko, kas daugeliui yra neužčiuopiama ir nematoma. Pajutęs liūdesį ir nerimą iš Imala pusės pakėlė akis į ją, akimirką norėjosi suduoti sau už tai, kad nusprendė numesti šios paslapties šydą. Po tokio netikėto veiksmo nustebęs suklapsėjo akimis, šviesa, sklidusi iš pirštų, užgeso.
- Žinau, kad tai skamba gana skaudžiai, Imala... - atsargiai pradėjo rinkdamas žodžius. - Bet galvok ne apie tai, kieno vietą užėmei, o su kuo Josh laimingesnis. Ar su ta, kurią jam buvo paskirta besąlygiškai pamilti, gyventi lyg robotui prisigaminus vaikų ir niekad taip ir nesužinoti, kas yra tikra meilė, ar su ta, kurią pamilo laisva valia? Žinai, dėl kokios priežasties jį pažymėjo? Tam, kad rojus galėtų mane sekti. Josh nėra kažkuo ypatingas, rojus juo paprasčiausiai naudojosi kaip blake, jam tiesiog parinko tokią porą, su kuria garantuotai sėdėtų miestelyje iki kojų pakratymo, kad būtų parankiau mane stebėti. - Priėjęs prie merginos raminamai patrynė jos nugarą. - Su ta "išrinktąja" jis kartu lankė mokyklą, bet man pasisekė sunaikinti žymę anksčiau, nei jie susipažino. Juokingiausia tai, kad po to jiedu visiškai nesutarė. Supranti, kai žmonės yra pažymėti, kai kurių charakteriai būna toki skirtingi ir nesutampantys, kad aplinkiniai stebisi, kaip jie išvis sulimpa, tad jei ne žymė, jiedu būtų nuvarę vienas kitą į kapus. Be to, tas gyvenimas tikrai nebūtų toks laimingas, kokį judu dabar turite. Ir, beje, tu švari. Jokios žymės.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 20:58

Imala viršutinėmis delnų dalimis ėmė braukti nenoromis sudrėkusius skruostus. Jautėsi lyg paika mergaitė, iš kurios atimtas koks nors labai mėgstamas žaislas.
-Bet...-pabandė įsiterpti, tačiau balsas buvo tiesiog per silpnas, be to, Anael tęsė savo kalbą, vis labiau ramindamas merginą. Ji labiausiai bijojo, kad jis dabar suktųsi iš nepatogios padėties ir sakytų saldų melą. Neramiai kandžiojo apatinę lūpą, lėtai rydama seiles.-Bet... Josh yra tikrai ypatingas ir...ir aš taip bijau, kad viskas galėtų būti netikra,-nusitrynė drėgmės likučius nuo skruostų ir pasisuko į savo pašnekovą.-Visas mano gyvenimas buvo toks suknistas ir po tiek laiko aš tenoriu ramybės, kažko artimo, kažko savo,-vis trynė perštinčią akį. Galiausiai atsigavusi ištraukė didelę lėkštę ir ėmė dėti maisto gabalėlius į ją, po truputį keitė ir pabandė ramiau tęsti darbą.-Kai pagaliau atsikeli ryte ir žinai dėl ko nori verstis iš lovos, galiausiai imi priprasti. Ir...nemanau, kad galėčiau gyventi mele. Tu tikras, kad taip nebus?-pakėlė kiek gailias akis į angelą.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 21:12

- Nuostabu, tėvas savo sūnų pavadino niekuo ypatingu. Tobulas pavyzdys, - atsiduso ir pasitrynė vieną akį. Matydamas, kad Imala išties negera, ramindamas trumpam apkabino. - Gerai, pasakykim taip, rojui jis atrodė ne ypatingas, o naudingas, ir tai tik vienam darbui, kurio niekas nenorėtų atlikti savo noru. Žymės dingsta, kai vienas iš pažymėtųjų miršta. Pagalvok, Imala, kas būtų, jei nebūčiau išvadavęs Josh. Žmonėms reikalas kur kas lengvesnis, bet jis juk nemirtingas. Visą tą tūkstantmetį būtų galvojęs, kodėl vedė moterį, kuriai dabar jaučia neapykantą ir kodėl susilaukė su ja vaikų. Tavo vietoje, džiaugčiausi tuo, kad tai, ką jūs turit, yra taip tyra. Vaikis, manau, irgi neliūdėtų, jei palygintų dabartinį savo gyvenimą su tuo, kokį būtų gyvenęs. Aš, asmeniškai, tikrai laimingas dėl to, kaip viskas susiklostė. Nežiūrėk į tai, kas buvo prieš beveik tūkstanmetį kaip į kažką, kas galėtų sugriauti jūsų santykius. Sutarta? - Kiek atsitraukęs šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 21:24

Imala giliai atsiduso, jautėsi kiek subjurusi.
-Bet tu kentėjai tūkstantmetį dėl jo. Manau, Josh tai labai vertintų. Ne, aš žinau,-papurtė galvą. Mintys kiek šviesėjo ir dėliojosi lengviau nei prieš tai.-Rojus tikrai knisa,-kilstelėjo vieną lūpų kamputį.-Angelai tikri užpakaliai, jie, na... jie turėtų būti laimės pranašai, o dabar...-papurtė galvą. O tada trumpai linktelėjo, sutikdama su jo sąlyga.-Akimirką aš tikrai galvojau, kad jis gali būti nelaimingas dėl tos žymes ir nežinau kas man pasidarė. Atleisk,-kiek susigėdusi nuleido akis ir apsilaižė lūpas.-Vienaip ar kitaip, tikiuosi, kad tos žymės nelikę nei kvapo, nes kitaip tai tikrai būtų apgailėtina situacija. Dėkui Anael,  beje, aš tikrai manau, kad esi geras tėvas,-giedriau šyptelėjo.-Josh rodė jūsų nuotraukas, kur jis toks apvalutis ir minkštutis, o jūs... tokia graži šeima,-tylomis kikeno.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 21:44

Pastebėjęs, kad ji jau pradeda grįžti į tikrovę ir vaduojasi iš visai nereikalingų tamsių minčių, patenkintas paleido merginą.
- Niekas nenorėtų būti rojaus marjonete, tik tiek galiu pasakyti. Būtų nuostabu, jei viskas ten atrodytų ir vyktų taip, kaip dauguma žmonių įsivaizduoja - daugybė giedančių tipų apsikarsčiusių baltom paklodėm ir maži stori vaikai sauskelnėse, - pasikrapštė galvą. - Viskas gerai, Imala, tai visai natūrali reakcija. Jeigu tau iškils klausimų, kodėl tau tiesiog nepaklausus Josh apie tai, kaip jis jaučiasi? - Trumpai nusijuokė, paskui išsišiepė gavęs komplimentą būtent toje srityje, kur jautėsi netvirčiausiai. - Oi, dėkui, regis, tobulėju. Beje, čia šiaip, mes lauksim, kol vaikis pabus? - Angelo akys nenorom vis krypo į gardžiai atrodantį maistą ant stalo. Vėl atsisėdo ant kėdės. - Geri tuomet buvo laikai. Vieninteliai rūpesčiai buvo televizoriaus žiūrėjimo limito, buvimo lauke laiko ir tų pradinukiškų namų darbų ruošos planavimas. - Šyptelėjo ir susidėjo rankas už galvos. Kurį laiką tylomis mąstė. - Žinai, Imala, vienas dalykų, kuris rodo, kad tai, ką jūs turit - tikra, yra tai, jog abu darot vienas kitą geresniais. Bent jau Josh tikrai tapo - turbūt nuskambės ne itin gražiai - kur kas pakenčiamesnis. Kai grįžau į žemę vieni pirmųjų jo žodžių buvo "kaip tu drįsai palikti mane vieną?". Beveik visuose sakiniuose vyravo man, man, man Aišku, neteisiu jo už tokį pyktį, bet galėjo bent iš mandagumo pasidomėti, kur išvis buvau dingęs.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty02.12.14 22:03

Nusibraukė išslydusias plaukų sruogas ir užkišo už ausų, linktelėjo.
-Atrodo, tu irgi nemažai iškentėjai. Suprantu, kad niekas nėra lengva gyvenime, tačiau kai kuriems tiesiog kliūna ir kliūna visokių nemalonumų,-atsiduso. Ir pati įėjo į tokių žmonių rūšį, pati tai puikiai suvokė.-Josh sako, kad yra laimingas, tačiau kartais tai teigi tik tam, kad tavo partneris nepradėtų per daug nerimauti,-gūžtelėjo pečiais. Tada iškrovė visus sultingus gabalėlius į lėkštę ir ant stalo padėjo dar tris. Kilstelėjusi akis trumpai sukrizeno.-Tegul truputį pamiega, kad prabudintas nesijaustų irzlus. Na, jeigu jis sumanytų taip miegoti iki ryto - tau atsiras čia vieta be jokios abejonės.,-šyptelėjo tikrai nuoširdžiai. Jai angelas patiko. Vyriškis mielai padėdavo bėdoje ir patardavo ar paguosdavo, nestūmė Imala ir Josh vienas nuo kito. Pakėlusi akis palinksėjo galva ir ėmė trumpai juoktis.-Aha, pirmą kartą kalbėjusi aš irgi pastebėjau nemalonų šešėlį, bet šiaip Josh jautrus ir šiltas. Jis labai geras vyras. Tikrai. Tokio nuoširdaus rūpesčio turbūt nesu mačiusi. Net ir savo patėvio akyse, nors visuomet maniau, kad jis - kažkas arti tobulybės. Tiesiog per tą laiką jam teko daug iškęsti, žinai tai ir pats, ir jis tikrai stengėsi pasislėpti, apsisaugoti. O juk puolimas yra viena iš taktikų,-išdėstė savo nuomonę. Buvo keista kalbėtis su kitu asmeniu apie jos mylimąjį.-Bet Anael...Jeigu tave toks pirmas klausimas įskaudino, galiu patikinti, kad jis atsirado tik iš nevilties ir vienatvės ir dabar Josh tikrai apsvarstytų viską. Nuoskaudos ir pyktis gniaužiami viduje dažnai visai neracionaliai pratrūksta ir galiausiai nukenčiame patys.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty03.12.14 7:58

Anael linktelejo pritardamas zodziams, Imala sake teisybe.
- Josh ir man sake, kad yra laimingas ir kad nekeistu dabartines situacijos net jei galetu. Jau man tai jis tikrai nemeluotu, - syptelejo, paskutinis sakinys tuo pat metu buvo ir nuosirdus, ir sarkastiskas. Gaves leidima apsilaize ir pasiemes irankius isidejo sau siek tiek to gardumyno. - Dabar kol kas tegu miega, bet siaip patariu ji zadinti jei dar nebus pabudes po to, kai iseisiu. Is to miegojimo bus tik daugiau minusu. Arba persimiegos, arbs atsikels gerokai anksciau nei noretusi. O be to, tau visa vakara nebus ka veikti. - Kikeno pjaustydamas maista. - Mielai prisitrinciau, bet, jei miestely tradicija islikusi tokia pati, turetu vykti koks nors vakarelis, bent jau bare tikrai kazka sugalvos. Tai va, atsveskit ten kaip priklauso, kai kurie is musu gal irgi ten vaidensis. - Paaiskino linksedamas ir pradejo valgyti. - Jei jus abu laimingi, tuomet as irgi patenkintas. Zinai, kartais jame vis dar matau smekstelint mazo berniuko atvaizda, praktiskai tik is to ir atskiriu, kad bendrauju su sunumi. O siaip susitikau ji apytikiai tokiu metu, kai judu susipazinot, todel dabar pazindinuosi su jumis abiem, del to situacija gan idomi. Ai, svarbiausia, kad dabar viskas tik geryn. - Galu gale padare isvada. - Beje, pasakiskai skanu.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty03.12.14 15:11

Imala syptelejo, jautesi patenkinta, kad Josh jauciasi laimingas su ja. Regejo ju laime.
-As irgi nekeisciau,-trumpai tare ir papurte galva. Mergina trumpam zvilgtelejo i taip taikiai mieganti Josh, o tada grazino demesi angelui.-As taves neisleisiu, todel teks laukti kol pabus Josh ir padarys tai pats,-nekaltai syptelejo.-Del manes gali nesijaudinti, tikrai rasciau veiklos,-numojo ranka.-Na, o del baro... Nezinau, reikes daryti pasitarima,-linksmai tarstelejo. Tada trumpai syptelejo, klausydama Anael.-Butent del to ir turi truputeli palaukti. Na, kad galetum pabendrauti. Esu tikra, kad saldytuve yra pora buteliuku alaus,-paskelbe savo verdikta.-Dekui,-gavusi reikiama komplimenta nusvito. Siek tiek aptvarke jos pacios sukuista virtuve ir gavusi proga pagaliau atsisedo prie stalo, isidejo gabaleli sau ir siek tiek ryziu.-Josh minejo, kad nelabai megdavo grizti i si nama ir kad dabar viskas apsiverte. Kaip manai, ar as jam is tiesu kuo nors padedu, kad ir is naujo pamilti sia vieta?-rimtesniu veidu paklause.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty03.12.14 20:30

- Gerai jau, palauksiu, - angelas nusijuokė greit valgydamas. - Bet tada vaikiui pats laikas skubintis pabusti, antraip tėtušis kaip slibinas surys viską, kas ant stalo padėta. - Nekaltai gūžtelėjo pečiais. Kadangi nejuto nei alkio, nei sotumo jausmo, jam tai tikrai nebūtų buvę didelė problema, ir tokio planų galbūt imtųsi, jei nebūtų tokios geros nuotaikos. Anael jaunesnysis nuo kėdės atlošo stryktelėjo ant stalo ir snapu ėmė kapoti lėkštę, saugančią ryžius. - O, na, dabar sąlygas kiek pakeisiu. Ir liksiu, ir visko nesuvalgysiu. Jau išmokot man uždėti antsnukį. - Šyptelėjo stebėdamas maištaujantį paukštį. Paskui sužiuro į Imala kiek ramiau kramtydamas. - Norėčiau žinoti atsakymą ir į tavo klausimą, Imala. Tu Josh pažįsti geriau nei aš daugeliu atvejų. Yra tokių dalykų, kurių jis nesako ir nesakys nei tau, nei man, ir į tokius klausimus prireiks atsakyti patiems, susidarius savitą nuomonę. - Paaiškino.
Josh krustelėjo ir tvirčiau prispaudė pagalvę prie galvos.
- Imala... - tyliai sunarėjo. - Imaalaa. - Kiek garsiau apsimiegojusiu balsu pašaukė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty03.12.14 20:39

Imala sukrizeno.
-Paaiškėjo tikroji namų valdžia,-linksmai tarstelėjo. Mergina jautėsi tokia laiminga, galėdama ruošti maistą dviems vyrams, kurie ją visuomet įvertino ir pagirdavo, suvartodavo savo porcijas pasigardžiuodami. Trumpai nusijuokė dėl paukštelio išpuolio prieš indą ir vienu judesiu atsistojusi priėjo prie spintelių, pasikuitusi ištraukė mažą lėkštelę, skirtą serviravimui su puodeliu, tačiau šį kartą pakišo po vandeniu ir pašluostė.- Aš Josh pažįstu iš vienos pusės,-ramia kalbėjo ir paėmė Anael jaunesnįjį ant piršto, ramiu judesiu patupdė. Varnas į Imala reaguodavo visuomet antgamtiškai ramiai.-O tu - iš kitos. Dažniausiai vyriškas bendravimas kitoks,-šyptelėjo puse lūpų ir šaukšteliu išėmė kelis ryžius, įdėjo į lėkštutę, stovėjusią kiek tolėliau ant stalo, ten pat patupdė ir Anael jaunesnįjį, o indą ir vėl uždengė.-Bet kokiu atveju, jūsų ryšys ypatingas,-kilstelėjo akis, o tada atsilenkė.-Taaaip?-kiek garsiau atsakė pasisukusi į durų pusę. Vis dėlto, priėjo prie durų ir iškišusi galvą žvilgtelėjo į vaikiną, vis dar gulintį ant sofos.-Kelkis, bausiu tave vakariene,-linksmai tarstelėjo. Tada pasisuko į angelą.-Atrodo, bus šeimos vakarienė: du Anael ir Josh,-trumpai nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty04.12.14 10:16

- Visi nusipelne buti sotus, - nusijuoke angelas, pamates, jog paukscio pastangos pasiteisino. Sis patenkintas pakreipe galvute, kai ant lekstes atsirado pora ryziu, ir pradejo lesti kartais snapu trinkteldamas i moline lekstute. - Tada turbut visos paskalos laukia manes ateityje. Bet siaip, as turiu ir moteriska puse, tad neabejoju, kad is jo dar isviliosiu daug reikiamu atsakymu. - Pakilnojo antakius ir pakele puodeli prie lupu.
Josh nugirdes, kad Imala ivardijo dvejus Anael suprato, kad namuose jiedu jau ne tryse. Butu leptelejes ka nors kvailo, del ko tektu raudonuoti, bet suvokimas atejo tinkamu laiku.
- Nuostabu. As tuoj, - issisiepes murmtelejo, o pilvas pritariamai gurgtelejo. Pamiegojus po kuna begiojo saltukas, tad nefilimas isisupo i pleda ir nusliukino virtuven. - Sveikas, teve. - Ziovaudamas pasisveikino ir klestelejes i kede pasitryne akis.
- Laukem ir sulaukem. Jau spejom apsneketi visa tavo gyvenimeli, Imala tures gedinimui skirtu istoriju su kaupu.
- Nejaugi? Lazinuosi, puse ju isgalvotos, - Josh atsiduso ir nekantraudamas pradejo detis maista, netycia imerkes pledo kampeli i lekste tylomis papeike save.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty04.12.14 14:14

Imala linktelejo ir kuri laika sypsodamasi stebejo plunksnuoti.
-Moteriskaja puse?-suprunkste.-Nezinau kuriam labiau pasiseke - tau ar Josh,-pridure. Tada pasitrauke nuo duru ir isplove bent dali indu, kad virtuveje nevyrautu netvarka. Pasukusi galva prajuko po Josh pasirodymo.-Josh, juk cia nera taip salta,-kalbedama jau sluostesi rankas i ranksluosteli, o tada priejusi meiliai pasiause plaukus.-Gersi arbatos? O gal tu, Anael, pakartosi?-rupestingai abieju paklause. Nusprende nekomentuoti istoriju gausos, kadangi jie kalbejo kur kas rimciau.-Beje, kaip tau ziemos miegas?-tyliai krizeno is kiek apsimiegojusio vaikino.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty04.12.14 14:41

- Aha, per ilga laika ismokau, kaip cia pasakius, kalbeti uzuolankom, - syptelejo, juokais nesmarkiai uzsuko Josh ausi. - O be to, kai pradedi sugebeti tvarkytis su meluojanciais vaikais, visus kitus zmones darosi ne taip sunku perprasti.
- Zinau, man tiesiog visada salta pamiegojus, - pasiteisino sypsodamasis, paskui kruptelejo ir trenke angelui per ranka, kad issivaduotu. - Aha, kurgi ne, tu net nemokedavai perprasti zodziu "Teti, as alkanas", tai ka jau kalbeti apie zmones. - Sukrizenes atreme toki pasisaipyma. - Beje, kaip sugalvojai cia uzsukti? Kas nors ivyko?
Vyras tik pasaipiai prunkstelejo.
- Norejau jus rytoj pakviesti svesti Helovyna, ir siaip uzsukti, paziureti, kaip laikotes.
- Gerai, - letai kramtydamas linktelejo patenkintas tokiu atsakymu. - Kada mums ateiti?
- Galit kad ir pavakare atsidanginti, - guztelejo peciais. - Foster jau turbut ruosia visiems pramogu.
- Tai vis delto privertei visus persirengti? - klausiamai kilstelejo antaki.
- Ne, deja, - Anael pradejo kvatotis. - Rytoj tik siaip pasisedejimas bus. Uztat gal prisnekinsiu ka nors eiti pasivaidenti i miesteli, bare turetu kas nors vykti. Po to keltumemes i savo irstva miske.
- Skamba gerai, - vaikinas syptelejo, nuo gardaus, sultingo skonio burnoje net uzsimerke. - Mmm, Imala, tiesiog pasakiskai gardu. - Vos spedamas ryti seiles pagyre, pajutes smulku delna ant virsugalvio sypsodamasis pakele galva ir suziuro i ja, prie lupu lipo keli ryziu grumsteliai. - Aha, butu nuostabu. O miegas visai geras, tik po to pasidare salta. - Sukrizenes pasiskunde, turedamas omeny silto kuno, o ne apkloto trukuma.
- Ai, man gal uztenka, dekui, - Anael syptelejo ir nusivales burna istustino puodeli.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty04.12.14 18:31

Mergina kilstelėjusi antakius po tokio draugiško gesto ėmė krizenti.
-Atnešti megztinį?-paklausė, tačiau greitai ėmė pašėlusiai kvatoti po tokio trumpo apibendrinimo apie angelo tėvystę.-Na, tokias užuomenas tikrai sunku perprasti,-vis prunkščiojo. Trumpai žvilgtelėdavo į kalbančius vyrus, per daug nesikišdama. Gavusi šiek tiek dėmesio šyptelėjo ir meiliai nykščiu nuvalė lūpas. Būtų gal jį sutvarkiusi savosiomis, tačiau priešais sėdėjęs tėvas turbūt pasijaustų nejaukiai, manevras jį trikdytų.-Tuomet puiku,-mirktelėjo akimi, o tada kilstelėjo galvą į Anael ir trumpai linktelėjo. Vėl parėmė užpakalį į spintelę ir į ranką pasiėmė puodelį, jautė malonų kaitimą ant odos. Šiek tiek atsigėrė ir palaimingai atsiduso.-Bare greičiausiai vis vien tektų persirengti,-pažiūrėjo į angelą labiau teiraudamasi, nei teigdama.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė  - trečias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   Virtuvė  - trečias Empty

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė - trečias
Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė - pirmas
» Virtuvė - antras
» Virtuvė - ketvirtas
» Virtuvė - penktas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Šiaurė :: Josh namas :: Virtuvė-
Pereiti į: