Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kiemas

Go down 
+6
Admin
samlicker81
ICΔRUS
fido
hanni
batas
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty01.11.14 17:46

- Aaa, taip, tai, - kiek nustebo, kad tevas neprasitare apie tai, bet kuo cia deta buvo Adriel tikrai nesuvoke. Neatsimine, kad butu ja mates ligonineje ar kur kitur. - Jus man visada busit pati keisciausia sutve, kokia esu regejes. Tiek rasiu vienoje vietoje asocijuojasi su zodziu pjautynes, bet laikotes geriau, nei dauguma paprastu zmoniu dviese. - Sukrizeno, jiems atvaziavus dar zvilgtelejo i Imala ir pravere dureles. - Beje, zadejau atnesti visiems paciuzu, bet isivele klaida ir gavau tik tris. - Paaiskino, ranka braukdamas sau per virsugalvi. - Kaip nors, manau, pasidalinsim.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty01.11.14 17:53

-Dekui uz komplimenta,-sukrizeno Quinn.-Nieko tokio, esu tikras, kad cia turetu buti kokia pora ar kita,-garsiai svarste.-Gerai, kelkit uzpakalius, eime i vidu pasitarti. Ten privaziuoti automobiliu butu suknistai sudetinga.
Imala linktelejo ir sukikenusi issiropste i sniega, uz rankos timptelejo Josh paskui save. Quinn isropojo ir pats, o tada uzrakino automobili, nuejo prie duru, pravere jas ir pamojo ranka, kad ieitu i vidu. Imala sukikeno ir paskui save uz rankos nusivilko Josh.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty01.11.14 18:28

Josh taip pat linktelejo ir pasieme su savimi pundeli, jautesi kaip senute sekmadieniniame turguje. Islipes paskui Imala nusisypsojo ir nurepeckojo is paskos.
Atgal į viršų Go down
ai ka zn

ai ka zn


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty02.11.14 15:22

Foster eidamas mišku ir visai nejausdamas sunkumo linksmai šypsojosi.
-Manau, kad jis bet kokiu atveju būtų patenkintas. Na, juk jam patinka dėmesys,-samprotavo besijuokdamas.-Mergaitė buvo tikrai pakankamai neįdomi asmenybė, bet Anael, rodos, suėjo,-suprunkštė.-Ne, miško draugeliai nelabai užsiima žmonių žudymu. Kitos teorijos tiesiog nežinau,-gūžtelėjo pečiais, o kartu šoktelėjo ir Scarlett, nusijuokė. Jau matė namo kontūrus tolumoje.
Atgal į viršų Go down
hanni

hanni


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2014-07-09

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty02.11.14 16:14

- Jam viskas sueina, jei dar nepastebėjai, - prunkštelėjo ir pavartė akis, pasirėmusi veidą stebėjo lėtai pro šalį plaukiančius vaizdus. - Nebūtinai žudymu, gal tiesiog ją pagrobė. Patikėk, pas tuos laukinius prisiklausiau tiek visokių pasakų apie čia, pasak jų, gyvenančias dvasias, kad sunku išrinkti, kurie iš jų nenorėtų sau pasigrobti mirtingosios. - Kilstelėjo antakį. Žinoma, dauguma tų padarų netikėjo, bet Lea dingimą kaip nors reikėjo paaiškinti. Aiktelėjo pajutusi krestelėjimą ir tvirčiau įsikibo į Foster. Papūtusi žandus sužnybė fėjaus kaklą. - Tikėkimės, kad jau netoli, antraip gerokai prisidirbsi.
Atgal į viršų Go down
ai ka zn

ai ka zn


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty02.11.14 16:34

Foster prunkštelėjo.
-Prašyčiau, įžeidi vyrišką giminę,-linksmai tarstelėjo ir pliaukštelėjo jos užpakalį. Tai darė instinktyviai ir visai nepagalvojęs, tad mintyse dabar atsiduso, tikėjosi, jog ji nepriims to kaip kažkokio kvietimo ar panašiai. Jis nebūtų prieštaravęs jos dėmesiui, tiesiog fėjaus akyse Scarlett vis dar buvo jaunutė, nors negalėjo tuo gestu nepajausti papilnėjusios minkštos vietos, žinoma, gerąją prasme, sumoteriškėjusių klubų. Foster nebuvo šiknius, todėl stengdavosi elgtis gražiai ir padoriai. Moterų jam netrūko, tad su tokiais drabužiais apie paauglę tikrai nemąstė kažkokiomis nešvankiomis prasmėmis.-Dvasios čia iš tiesų gyvena,-gana rimtai tarstelėjo.-Jos labai senos, kai kurios neveiklios, tačiau yra medžių pavidaluose, o aš jas saugau,-šyptelėjo paaiškinęs savo pareigas. Visuomet jausdavosi gerai, kai kalba sukdavosi apie mišką ar jo atliekamą pareigą.-Šiaip jos dažniausiai nenusiteikusios blogai, todėl aukų nereikalauja, tačiau laukiniai mielai jas lepina, todėl, ką gi, nieko nepadarysi. Aaauuuuu,-kalbą nutraukė inkštimas.-Panele, jeigu jūs dar elgsitės šitaip, būsite numesta į pusnį,-piktai papūtė lūpas. Tačiau, žinoma, nunešė ją iki pat durų, kadangi padarai jau ėjo per kiemą.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty26.01.15 18:44

Josh netrukus įvažiavo į kiemą, sustabdęs automobilį pažiūrėjo į svetainės langus, už jų matėsi gyvai kalbantys Ereshkigal, Foster ir Anael.
- Kaip manai, gal tiesiog palikim skolą čia ir eikim tiesiai į mišką? - šyptelėjo pasisukęs į Imala.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty26.01.15 18:48

Imala kiek stebėjosi, kad jie važiavo automobiliu be Quinn. Manė, kad jis vienas tų vyrų, kuriems jų automobilis yra aukščiau visko. Turėjo anksčiau pagalvoti apie tai, kai Josh perspėjo ją apie grąžinimą. Negalėjo neigti, kad jai patiko sėdėti nefilimo pašonėje, kol jis vairavo, įgudusiai perjunginėjo pavaras ir sukiojo vairą.
-Na, bent jau raktelius galėtum paduoti,-gūžtelėjo pečiais. Tai būtų buvęs tiesiog mandagumas, be to, proga pasilabinti su tėvu.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty26.01.15 19:01

- Tiesa... atleisk, aš vis dar kiek sulaukėjęs, - nusijuokė krapštydamasis pakaušį, ištraukęs raktelius išlipo iš automobilio, pravėrė galines dureles ir užsimetė ant pečių kuprinę. Kai Imala taip pat išsirioglino lauk, užrakino transporto priemonę ir per sniegą nuklampojo durų link. Į skambutį iškart buvo sureaguota, tarpduryje jau stovėjo Anael.
- O, sveikas, Josh, - kiek nustebęs pasakė, pastebėjęs kiek tolėliau stovinčią Imala linksmai jai pamojo. - Turėjau omeny, sveiki, vaikai. - Skubiai pasitaisė ir žvilgtelėjo į nešulį ant nefilimo kupros. - Jūs turbūt ne pas mus?.. - Kilstelėjo antakį.
- Eee, na, mes einam iškylaut, tad pamaniau, kad tuo pačiu grąžinsiu ir skolą, - Josh žvilgtelėjo pro angelo petį, bet demono svetainėje nesimatė. - Perduok Quinn didžiulį ačiū už tą automobilį, ir atsiprašymą, kad susivėlinau, gerai? - Pažiūrėjo į tėvą.
- Gerai jau. Koks aš geras tėvas, ne tik paleidžiu jus vargšelius į tą pavojingą mišką, jūs, patrakę paaugliai, bet dar ir pasiuntinuko vaidmenį atlieku, - Anael prunkštelėjo ir paėmė raktelius. - Skolingas.
- A-čiūūū, - išskiemenavo ir linksmai nustraksėjo per sniegą.
- Smagiai pasibūkit! - angelas išsišiepęs darkart jiems pamojavo ir dingo tarpduryje.
- Gerai, dabar jaučiuosi kiek daugiau civilizuotas, - pasiekęs Imala dar sukrizeno. - Nagi, eikim ieškoti to keliuko. - Nuotaikingai tarstelėjo ir nubrido medžių link.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Kiemas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Namas-
Pereiti į: