Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Quinn kambarys

Go down 
+4
fido
Ereshkigal
ICΔRUS
batas
8 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty28.07.14 22:40

Erdvus kambarys su didžiule lova, rašomuoju stalu ir erdvia spinta skuduram:))SmileSmileSmile
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty01.08.14 21:37

Atidarė duris ir apsidairė viduje. Įkvėpė malonaus kambario kvapo ir staigiai įlindo į spintą. Iš ten ištraukė dailų tamsiai mėlyną kostiumą, baltus marškinius ir su pakaba padėjo ant lovos. Tada iš gilumos išėmė durklą, kuris buvo dailiai dekoruotame dėkle. Pavartė rankose ir pažiūrėjo į vėsaus metalo apdailą. Pasiėmęs viską, nulipo žemyn.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty03.08.14 21:28

Quinn lėtai užlipo laiptais ir įėjo į kambarį. Už savęs staigiai uždarė duris ir apsidairė tamsiame kambaryje. Būtų mielai pilnai atvėręs visus langus, kad pajaustų vakaro vėsumą, vėją ant odos. Tačiau negalėjo. Trumpai susimąstė kodėl jis tai daro, bet staigia nuvijo tokias mintis. Atidarė spintą ir nusirengęs švarką bei marškinius, atsargiai pakabino į vidų. Tada išsitraukė tamsiai pilkus marškinėlius dailiai apvalia apykakle ir juodus džinsus. Greit apsirengęs dar sutvarkė savo prabangų kostiumą. Apsisuko ir ištraukė kvepalų buteliuką, skubiai pasipurškė. Džinsus susijuosė puikiu odiniu diržu. Atsiduso, galvodamas ar tinkamai atrodys.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty04.08.14 0:00

Paslėpė spintoje apeiginį peilį ir užsidėjo akinius. Uždarė spintą ir išėjo iš kambario.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 20:04

Įėjo į kambarį ir paliko atviras duris. Kambaryje taip pat buvo apsaugos pultelis, tad jis suvedė kodą ir langai atsivėrė. Namą užplūdo vakaro šviesa ir Quinn lengviau atsikvėpė. Atidarė langą ir stovėjo košiamas vėjo. Plaukai skrido atgal, ištiestos rankos į šonus šiurpo, marškinėliai plevėsavo vėjyje. Nusiavė batus ir atsistojo ant vėsių plytelių. Atrodė, jog šis stiprus vėjas išpūs iš kūno visus juodus dūmus.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 20:36

Anael atėjo į kambarį, laikydamas rankose deivę.
- Turi svečių, - krenkštelėjęs pasakė demonui, kuris, rodos, repetavo sceną iš Titaniko.
Atgal į viršų Go down
Ereshkigal

Ereshkigal


Pranešimų skaičius : 575
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 20:48

Quinn lėtai atsisuko ir pasižiūrėjo. Tuo tarpu Ereshkigal šoko iš Anael glėbio ir priėjo prie demono. Atgalia ranka trenkė jam į veidą. Iš pradžių demonas nesureagavo.
-Tu suknistas baily,-iššiepusi dantis išspjovė žodžius deivė. Griebė jo plaukus ir suleido pirštus, nulenkė žemiau.-Gal prisiimk savo suknistas pareigas?
Quinn iššiepė dantis, prisilietus aukštesnei gyvybės formos nei buvo pats, puikiai jautė skausmą ir sušvokštė. Numetė ją nuo savęs ir paguldė ant žemės. Pėda prispaudė gerklę.
-Aš ne pragaro pasiuntinys, jau nebe, aš net ir ne kryžkelių išpera, nors mano valioje yra sielų,-sušnypštė.-Tai reiškia, kad neprivalau tarnauti ir ieškoti kelių pragarui plėsti savo valdas žemėje.
Ereshkigal lyg gyvatė išsirangė iš jo priespaudos ir paėmusi už pečių trenkė galvą į langą. Jeigu ne grūdintas stiklas - viskas būtų pažirę smulkiomis šukėmis, tačiau dabar tik sujudėjo sutvirtinimai.
-Man nusispjaut į tavo moralę,-sušnypštė prie pat jo gerklės.
-Tu žinai ką man jie liepė?-sušvokštė Quinn.-Ar žinai dėl ko nesirinkau nei vienos pusės? Visiems skelbiau, kad aš už trečiąją pusę, kur Quinn - pasaulio valdovas,-priverstinai nusijuokė ir sunkiai kalbėjo toliau, kadangi gerklė buvo užspausta.-Man liepė atiduoti Scarlett, man liepė nužudyti Anael ir paimti Adriel į pragaro belaisves. O tavęs laukė geriausia vieta - suknista pragaro tarnaitė. Būtum prikėlinėjusi tinkamus kūnus demonams, praplėtusi jų kariuomenę ir turbūt kokio nors aukšto demono kekšė, kad apsaugotų nuo kitų rankų.
Ereshkigal tirtėjo iš pykčio, galva svaigo.
-Tu arogantiška šiukšle, reikia perspėti kitą kartą,-paleido jo pečius ir sunkiai kvėpuodama žengė žingsnį atgal. Quinn taip pat įkvėpė oro, gerklėje keistai švokštė, trachėja buvo nesutrupinta, tačiau tikrai stipriai užgauta.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:14

Anael sumišęs stebėjo visą šitą beprotybę, viena akis sutrūkčiojo. Jiems baigus kačių peštynes, pasikasė galvą.
- Hm... tai gal norit paaiškint, kas čia vyksta? - pažiūrėjo į juos abu.
Atgal į viršų Go down
Ereshkigal

Ereshkigal


Pranešimų skaičius : 575
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:16

Quinn ir Ereshkigal susidairė. Vienu metu išsižiojo, tačiau nei vienas nepradėjo. Tada kartu papurtė galvą.
-Tu neturėjai to matyti,-nukirto Ereshkigal.
Tada praėjo pro Anael ir atsistojo koridoriuje, pasirėmusi į turėklą. Quinn pakėlė antakį.
-Nebėra ką daugiau aiškinti,-ramiai pasakė.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:18

- Gerai, tai arba paaiškinkit man, kas čia vyksta, arba aš papasakosiu visiems ten apačioj, kas mano manymu vyksta, - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:20

Quinn linktelėjo.
-Prašom, pasakok.
Pažiūrėjo į Ereshkigal, kuri žaibavo akimis iš koridoriaus galo. Nenorėjo jos kaip priešės, tikėjosi, jog šiandien tiesiog jiems abiems bloga diena.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:24

Anael atsiduso ir jo delne materializavosi milžiniška, nykščio storumo strėlė - pati stipriausia, kokią turėjo, tačiau trumpai veikianti. Uždėjo ranką jam ant peties.
- Na, papasakok man, kokios pragariškos dramos čia vyksta, - vis dar linksmas pasakė.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:25

Quinn šyptelėjo.
-Pabandyk tai padaryti - išplėšiu tavo stuburą per gerklę,-be emocijų pasakė.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 21:27

- Eikit po velnių, - sučiaupė lūpas ir strėlė dingo. - Gerai, koks skirtumas, gyvensiu sau ramiai ir apsimesiu, kad nieko negirdėjau. Kažkada jum tai atsilieps. - Gūžtelėjo pečiais ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 22:45

Adriel išdygo tarpduryje ir žvilgtelėjo į Quinn.
- Matei, kad Anael jau grįžo? - paklausė nei nenumanydama, kas ką tik vyko. Išties pati nežinojo, kodėl vis grįždavo prie demono, kuris buvo tiesiog kiautas. Pasak Ahyoka, šaltasis. Net nenumanė, apie ką su juo kalbėti, mintyse stengėsi sukurpti įvairiausias įdomesnes temas žinodama, kad iš jo paprasčiausiai nesulauks jokio susidomėjimo.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 22:47

Quinn pažiūrėjo į ją. Linktelėjo.
-Aha. Jis buvo naa... užsukęs, sakykim taip,-pasikasė skaudamą sprandą.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 22:54

Ji prisimerkė pamačiusi smurto žymes - jo plaukai buvo kažkaip nenatūraliai išdraikyti, balsas prikimęs.
- Jūs mušėtės? - nepatikliai paklausė ir instinktyviai žengė prie jo, uždėjo ranką ant kaklo, net nenutuokė apie Ereshkigal grįžimą.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 23:14

-Ereshkigal irgi čia,-gūžtelėjo pečiais ir linktelėjo.
Specialiai stengėsi išvengti tiesioginio atsakymo, kadangi jis tikrai nenorėjo skelbti visiems savo reikalų ir santykių su pragaru, kurie buvo išties bjaurūs. Prikando lūpą. Į ją žiūrint, keistas šaltis spaudė jo dešinį petį ir jis pats nejausdamas spustelėjo tą vietą, būtent tą, kurią lietė Adriel per šokį. Jis prisiminė jų judėjimą, žingsnelius, net kokia muzika grojo tuo metu, tačiau negalėjo prisiminti jausmų, kuriuos jautė. Galbūt tai buvo neapykanta? Quinn rūpėjo išsiaiškinti, nes atrodė, kad dalis gyvenimo buvo išsitrynusi. Visi aplinkiniai reikalavo jo tokių dalykų, kurių jis nežinojo, nes jo santykis su pasauliu nebuvo aiškus. Apskritai, dalis gyvenimo buvo tarytum išdeginta įniršusios ugnies, kuri buvo per stipri, kad neatimtų kai kurių prisiminimų, bet kartu ir per silpna, kad apsvilintų plaukų galiukus ar atimtų gyvenimą. Kiekvieną kartą prisiartinus Adriel jis jausdavo tik kažkokį paaštrėjimą, ugnies įsiplieskimą. Prikando lūpą ir suraukė antakius, kelias akimirkas žiūrėdamas į vaikiško veido merginą.
-Atleisk, jei suklysiu...-pradėjo žiūrėdamas į grindis.
Keliais žingsniais prisiartino prie jos ir vėjo gūsiu uždarė duris. Suėmė jos skruostus delnais ir užvertęs merginos galvą į save, kurį laiką žiūrėjo į šviesias akis. Prisiliesdamas prie jos jautė šaltį, pirštai kiek sustiro, bet jis nepaisydamas fizinių savo kūno reikalavimų palinko prie merginos lūpų ir įkvėpė kvapo. Jis buvo toks pažįstamas, oda priminė cinamoną. Sutrikęs veidas žiūrėjo į jį, tačiau nesitraukė. Quinn apsilaižė lūpas ir kelias akimirkas mąstė. Kai jos vėl nudžiūvo, pasilenkė ir švelniai pabučiavo. Iš pradžių kiek nedrąsiai, bet vėliau pažinęs artimą kūną vis intensyviau, aistringiau.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 23:47

- Keista, nemačiau jos, - pasakė žiūrėdama sau į kojas, bet paskui vis tiek pakėlė į jį akis, nors tai ir keldavo jai skaudulį. Akimis lėtai sekė Quinn judesius, jam prisiartinus nurijo seiles, burna keistai išdžiūvo. Visiškai nesuprasdama kas vyksta sumišusi žiūrėjo į demoną, nuo prisilietimo pilvą maloniai nudiegė, jautė, kaip nevalingai iškaito veidas. Jautė jį taip arti, kad pro nosį įkvėpdavo jo išpučiamą orą, tvyrojo tvyrojo įtampa kurią ji desperatiškai troško nuvyti, tačiau pajėgė tik greitai, nelygiai kvėpuoti ir nemirksėdma jį stebėti - bet ką, tik nenusukti akių. Nuo bučinio keliai sulinko, Adriel negalėdama ilgiau susilaikyti užsimerkė ir įsikibo į jį tarsi tai tebūtų miražas, be perstojo kartojama scena jos atminties rūmuose. Jautė keistą palengvėjimą negalvodama apie nieką, neatsitraukdama su aimana pašalino visą susikaupusią nuoskaudą, taip parastai, lyg paleistų balioną į orą. Net pati nejausdama plačiai nusišypsojo, tuo pačiu metu norėjo ir juoktis ir kūkčioti.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty05.08.14 23:53

Quinn neatsitraukė nuo jos. Prirėmęs ją kakta, tarytum prispaudęs į kampą žiūrėjo juodomis akimis.
-Aš neprisimenu nei vieno jausmo,-pasakė tyliai, vos girdimai.
Taip stovėti vaikinui buvo malonu, demonas nesitraukė nei per žingsnį nuo Adriel. Nykščiais piešė ratus ant jos skruostų, žiūrėjo į kiek pavandenijusias akis.
-Adriel, pasakyk man, ar viską teisingai darau,-galiausiai lėtai paprašė nenuleisdamas akių, nesitraukdamas nei per milimetrą ir neleisdamas jai.-Atrodo, lyg kas nors būtų sudeginęs visą mano informaciją apie santykius su jumis. Foster prisimenu tik dėl kraujo.
Quinn kalbėjo kiek nervingai.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty06.08.14 0:23

Adriel tyliai ir greitai alsavo, tarsi išgąsdintas triušis. Pati baimės nejautė, tik sunkiai sekėsi atgauti kvapą, net pati nepastebėjo, kad vis dar laikė jo įsitvėrusi tarsi kybotų tarp gyvenimo ir mirties. Trumpam nusukusi žvilgsnį pažiūrėjo į savo ranką, tvirtai gniaužiančią jo petį ir nejučia prisiminė anksčiau darytą Quinn gestą, paskui vėl sužiuro į demoną ir galop išlygino kvėpavimą. Pati stebėjosi tuo, kad nebuvo jokio diskomforto žiūrint į juodas akis, niekad nesusimąstydavo apie tai ir tuo momentu taip pat sunkiai galėjo rasti tam paaiškinimą.
- Bet tu juk pajėgsi prisiminti, taip? - taip pačiai tyliai atsakė nepasitikėdama balsu, atrodo, kad šis galėjo bet kuri akimirką tiesiog dingti. Kurį laiką tylėdama iš arti tyrinėjo vaikino veidą mėgaudamasi po kūną pasklidusia šiluma, atsiradusia po artimo kontakto. - Quinn, tu... tau tiesiog reikia laiko. Tai, ką tu padarei, buvo labai pavojinga. - Prikando lūpą, dar niekad nebuvo girdėjusi demono balse tokio netvirtumo, trapumo.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty06.08.14 0:27

Lėtai gūžtelėjo pečiais.
-Labai to tikiuosi,-užmerkė akis kelioms akimirkoms.
Puikiai jautė kaip tvirtai įsikirtusi Adriel buvo, turbūt demonas jai reiškė kažką. Jis būtų mielai atsakęs tuo pačiu, tačiau nežinojo. Apskritai, jautėsi pasiklydęs kažkokioje nepažįstamoje vietoje. Pagaliau paleido jos veidą ir apglėbė pečius.
-Gal žinai kas man labai patiko tavyje?-netikėtai paklausė.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty06.08.14 0:57

Adriel kiek lengviau atsikvėpė jam ją apkabinus, mat vėl buvo pradėjusi jausti tą keistą įtampą. Švelniai glostė jo nugarą.
- Žinai, kai mes susitikom... tada aš irgi nemokėjau jausti. Dėl to mano rūšį taip niekindavai, - šyptelėjo, jai buvo kiek gėda, kad praktiškai galėjo atpasakoti kiekvieną kada nors jų turėtą pokalbį. - Tačiau aš išmokau. Na, tu man padėjai išmokti. Aš dar nepajaučiau visko ir kartais nesuprantu, ką aš jaučiu, bet gal tavo atvejis toks pats. - Lėtai kalbėjo priglaudusi kaktą jam prie peties. Nesusilaikiusi tyliai nusijuokė iš tokio neįprasto klausimo. - Kartais aš galvodavau, kas apskritai tau patinka. Manyje?.. - Darkart nusijuokė, tik kiek nervingai. - Neįsivaizduoju... žinau, kad tau patikdavo su manimi šokti. - Šyptelėjo. - Na, nežinau, ar tiksliai su manimi, tiesiog šokti. - Skubiai pasitaisė. Kiek keistai jautėsi dėl Quinn pasakymo, kad jis tiesiog neprisiminė jausmų. Visa tai įsivaizdavo taip, tarsi jo atsiminimų kertė būtų visiškai tuščia ir ji kaip nors galėtų ją priveikti primesdama savo nuomonę.
Atgal į viršų Go down
batas

batas


Pranešimų skaičius : 1015
Join date : 2014-07-04
Age : 34

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty06.08.14 1:07

Quinn suvirpėjo nuo jos rankų vėsumos ir kurį laiką klausėsi jos žodžių užmerkęs akis, tarytum juos svarstydamas. Galiausiai apsuko ją ratu ir priglaudė prie savęs.
-Primink man savo aistrą,-tyliai pasakė ir pats sunkiai tikėdamas tais žodžiais.
Jis žinojo, kad galėtų susižavėti Adriel ir dar kartą, bet demonui knietėjo suprasti realią padėtį. Apsukęs ją ratu, nulenkė žemyn ir įkvėpė salstelėjusio odos kvapo. Prisiminė kaip mokė ją, prote ėmė šviestis trumpalaikiai susierzinimai. Supratęs, kad Adriel artimas buvima jam padeda prisiminti, patenkintas šyptelėjo ir palinko prie kaklo. Karštomis lūpomis baksnojo švelnią odą, tarytum tapytojas, gausiai tepdamas akrilą ant drobės.
Atgal į viršų Go down
fido

fido


Pranešimų skaičius : 1053
Join date : 2014-07-05

Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty06.08.14 1:26

Ji raustelėjo dėl tokio neįprasto prašymo, tačiau tai nusvėrė džiaugsmas jam ją apsukus, taip judant tarsi dingo visi rūpesčiai, kad ir kas būdavo nutikę, šokis jai buvo apskritai vienas linksmiausių prisiminimų, kuriuos ji dažnai atsukinėdavo savo atsiminimų rūmuose, tarsi mėgstamą seno filmo juostą. Virptelėjo nuo lūpų prisilietimo, krūtinė tankiai kilnojosi.
- Norėčiau tau parodyti, - kiek be kvapo pasakė, lyg būtų ką tik būtų nubėgusi maratoną. - Visus tuos prisiminimus. Tą vakarą, kai visi susirinko šokti, kai paskui mes likom dviese. Ir aną kartą... patį pirmą. Tada aš turbūt pirmą kartą žemėje pajutau šimtaprocentinį džiaugsmą. - Vis stabteldama sureguliuoti kvėpavimą pasakojo, vienos rankos pirštai nervingai maigė Quinn petį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Quinn kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quinn kambarys   Quinn kambarys Empty

Atgal į viršų Go down
 
Quinn kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Svečių kambarys - pirmas
» Svečių kambarys - antras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Namas-
Pereiti į: