Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė

Go down 
+5
Ereshkigal
hanni
ai ka zn
fido
batas
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 18:12

- Pasiilgau to triukšmo ir šurmulio. Čia gražu ir ramu, ir buvau čia praleidęs kiek ilgiau nei dešimt metų, bet sąmyšis vis tiek labiau prilipo. Nesvarbu, sunku ar ne, - gūžtelėjo pečiais. - Tada turbūt reiktų paskambinti vaikams, jie dar nieko nežino. - Dingtelėjus minčiai išsikrapštė telefoną, surinkęs Josh numerį ėmė skambinti.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 18:48

Ereshkigal žvilgtelėjo į angelo veidą ir jo chaoso troškimą. Jai pačiai visuomet labiau patiko gyvenimas sumaištyje, tačiau miestelio ramybė kažkaip maloniai gėrėsi į kaulus, be to, perteklinę energiją jie dažniausiai tiesiog išliedavo su Anael.
-Aha,-pritardama tarstelėjo tik dėl vaizdo ir palikdama jį vieną prie stalo pokalbiui, nuėjo prie kriauklės ir pašalino iš puodelio tirščius, o tada išplovė plono molio indelį. Girdėjo linksmumą balse, dėl to tik papurtė galvą ir sukikeno pati, tos užuomenos apie jų lovą vis kilo į paviršių.-Tai sakai nuobodžiauji?-sukrizenusi atsisuko į jį po pokalbio, neva irzliai laikė sukryžiuotas rankas ant krūtinės.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 19:23

Nuleidęs telefoną įsibruko jį atgal į kišenę. Žvilgtelėjo į priešais stovinčią Eresh ir jos nepasitenkinimą išreiškiančią kūno kalbą.
- Aaai, žinai tu juos, - nerūpestingai numojo ranka ir išsišiepė. - Drovūs, mandagūs, geri vaikiukai - toki tie Josh ir Imala. Galvotų, kad mum trukdo ar kad nusibodo mums ar šiaip kokį panašų mėšlą, tad reikia visų įmanomų priemonių, kad jie taip nepagalvotų. - Nusprendė išsisukti iš situacijos kaip įmanoma meistriškiau.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 19:39

Ereshkigal kiek nustebo, kad Anael reagavo žaibiškai ir ėmė teisintis. Buvo pripratusi laikyti rūsčią povyzą, turbūt tai ėjo vien iš jos stovėsenos, tad iš lėto nuleido rankas ir pasirėmė į spintelę.
-Tai kviesi juos išgerti ir pasitelksi savo legendinę taktiką: pasiūlysi žaisti tiesa ar drąsa?-linksmai pasiteiravo ir delnais atsistūmė nuo lygaus paviršiaus, prisiartino prie visiškai ramaus, kaip visuomet, vyriškio, lyg niekur nieko padėjo užpakalį ant jo kelių.-Labai sielvartaučiau, jei tau būtų nuobodu,-gūžtelėjo pečiais ir rankas sudėjo ant kaklo.
Tą pačią akimirką į namus parsivilko ir Foster. Aiškiai patenkintas savimi nusispyrė batus ir paliko juos netvarkingai viduryje tako, nusirengė dailų paltą ir nepasivargino grąžinti jo į vietą - pakabinti ant pakabo. Išsišiepęs ir prasmirdęs moteriškais kvepalais, šiek tiek susivėlęs nuo vėjo ir smulkių moteriškų pirštų, šovė tiesiai į virtuvę.
-Ooo, aš ir sakau, kodėl iš čia tvoskia toks karštis,-net nepasisveikinęs tarstelėjo ir vaidindamas pasivėdino ranka, lyg iš tiesų temperatūra čia būtų gerokai per aukšta.-Matau ir išdavei savo vienintelį partnerį,-liūdnai papurtė galvą ir prisiartinęs prie šaldytuvo išsitraukė sulčių pakelį, įsipylė į stiklinę ir atsisukęs į juos ėmė gerti.-Tai kas gero?
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 20:06

Anael kurį laiką mąstė, susidėjo rankas ant stalo ir sunėrė pirštus.
- Galėtumėm taip ir daryti, visai nieko idėja, - galiausiai patrynė delnus visai patenkintas Ereshkigal pasiūlyta mintimi. Vienintelis trūkumas būtų tai, kad galimų užduočių spektras turėtų sumažėti vien dėl to, kad jis neturėtų pamiršti apie tai, kad yra - greičiausiai vienintelis - sūnų turintis individas tarp padarų šutvės, prie to prisidėtų ir tai, kad nebūtų padoru kankinti Josh ir Imala tam tikromis užduotimis dėl jų santykių oficialumo. Tokiu atveju visada lieka variantų toliau juos erzinti klausinėjant apie reikalus lovoje, tad Anael greitai pralinksmėjo. Deivei artinantis iš įpročio nuėmė rankas nuo stalo, kilstelėjo antakius ir apsilaižė lūpas smulkiai figūrai atsidūrus prie pat jo. Su dideliu džiaugsmu būtų pasiūlęs visai neseniai vykusios veiklos pakartojimą, bet sulig ta mintimi visai nelaiku įsiveržė Foster. Anael nesugebėjo ilgai pykti matydamas susitaršiusį ir patenkintą "agentą", akivaizdžiai skleidžiantį tam tikrą, čerubams jaučiamą kvapą. - Patikėk, čia dar ne karšta. - Paprastai tarstelėjo, jis toli gražu nejautė nei sumišimo, nei gėdos, veikiau didžiavosi, kad buvo užtiktas su deive. - Ha, tai aš išdaviau? Tu pirmas. - Atkirto kiek įžeidžiai, po to papurtė galvą. - Naa, turbūt naujiena būtų galima skaityti tai, kad mes kažkada tikrai grįšim į miestą. Adriel grįžo iš savo piligriminės kelionės. - Pridūrė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 20:14

Foster ėmė prunkšti ir nesusilaikęs priėjo prie tų dviejų, padėjo vyrišką užpakalį ant Eresh kelių, taip sudarydamas tris sluoksnius.
-Jeigu dabar būtų įmanoma, spaustume sūrį. Tada būtų karšta,-pareiškė lyg niekur nieko ir atsigėrė sulčių.-Eresh, gal atslaisvinti, turbūt reikėtų atsegti kelnes, labai jau spaudžia...-erzindamas juos nutęsė ir ėmė juoktis, neišlaikęs ilgai erzintojo kaukės tiesiog prisidengė viršugalvį, mat ten gavo gana skaudų sprigtą nuo deivės.-O...-liūdnai nutęsė, išgirdęs apie miestą ir atsiduso.
Ereshkigal suniurzgėjo ir ėmė stumti fėjų nuo savęs, kurio apvalus užpakalis jau gerokai spaudė šlaunis. Praskyrusi jas, pajautė, kai vyras nuslysta ant Anael kelių, o ji pati po truputį laisvinasi. Dar atsistojo tarp dviejų vyriškų kūnų, bandydama išlipti, nepamąstydama, kad tokioje sumuštinio pozicijoje jos kūno apvalumas atsidūrė ne taip jau ir toli angelo veido.
-Išleiskit vargšę deivę...-pasiskundė.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 21:49

Anael šaipydamasis ėmė pūškuoti subtiliai ir be žodžių išsakydamas mintį, kad norėtų būti paliktas ramybėje Foster užpakalio.
- O viešpatie švenčiausias, ne, tik ne kelnes, - kvyktelėjo ir norėjo sumti Eresh rankas lyg fėjus būtų nuodėmę padaryti gundanti gyvatė Edeno sode, bet jam gavus sprigtą liko visai patenkintas. - Ką, nesidžiaugsi mum atsikratęs? - Linksmiau paklausė ir juokais patampė fėjaus plaukus. - Šiaip galėtum ten užveisti kokį sodelį, visai nesupykčiau, nuo to pilkumo Josh tikrai pames galvą. - Slaptai pasiūlė. Jiems ėmus keistai krutėti atsiduso lyg tėvas, bandantis suvaldyti du mažus vaikus, bet dailiam užpakalio vaizdui visai neprieštaravo. - Na jau ne. - Vyptelėjęs apglėbė ją per pilvą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty10.01.15 21:58

-Ne, man visai patiko tokių bepročių kompanija,-pasiaiškindamas Foster gūžtelėjo pečiais.-Man gal apsisukti priekiu?-linksmai pasiteiravo ir netrukus padarė taip, kaip tarė, besijuokdamas pakilnojo antakius.
-Tu rimtai...?-pasitrynė kaktą Eresh.
-Nežinau, aš ten iš tiesų labai reikalingas,-mąsliai pasitrynė smakrą fėjus, visai ignoruodamas faktą, kad Eresh buvo įkalinta tarp dviejų tvirtų krūtinių. Sulaukusi rankos ant pilvo pavojingai susvyravo ir vos vos susilaikė neužvirtusi ant Anael atbula. Tačiau tik suniurzgėjo ir atsisėdo atgal, šį kartą gerokai arčiau, nugara rėmėsi į vyro pilvą, nenorėdama labai artimai kontaktuoti su Foster.-Faktas, manęs neatsikratysit,-palaimingai tarstelėjo vyriškis ir pasirąžė, kaulai maloniai sutraškėjo.-O kaip tau sekėsi miegoti pas tuodu?-linksmai pasiteiravo, turėdamas omenyje garsus, kuriuos norėjo išgirsti angelas.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty11.01.15 10:24

Anael tik tylomis krizeno uz Eresh nugaros kaip koks foninis filmo garso takelis. Deivei prisedus tik patenkintas vyptelejo vis dar nepatraukdamas ranku.
- O tu rimtai ten nebuves? Palauk, akys issoks pamacius miesto gamta, kurios ten nera, - nusijuoke is fejaus svarstymo. Angelui atrode, kad Foster prisidejimas butu didziulis pliusas, salia jo Quinn is karto tapdavo bent jau devyniasdesimt astuoniais procentais pakenciamas. Po klausimo trumpam zvilgtelejo i Eresh pakausi ir kilstelejo antakius. Jei viskas butu susikloste kiek kitaip, dabar turetu puiku advokata. - Deja, vos atsigules nuluzau, bet jie linksminosi vonioje. - Patenkintas pridure.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty11.01.15 11:00

Ereshkigal nesuprato, kad Anael labai gudriai pasinaudojo visa situacija vel pajausti ja gerokai arciau nei iprastai.
-Buves,-ramiai nutese Foster ir pasiraze.-Tiesiog man miestas nepatiko. Nemaloni vieta,-papurte galva kiek rimtesniu veidu. Istustines stikline pasisuko atgal ir padejo ja ant stalo, sugrizes i bendra padaru sumustini nelabai zinojo kur deti rankas, tad paliko jas tysoti sau ant slaunu.-Geras... jie bare atrode visiskai miegantys. Maniau nulus tose baro kedese sukise nosis vienas i kita,-eme juoktis fejus, kadangi to visai nesitikejo.-Pasirodo, kaip visada juos nuvertinau,-apmaudziai papurte galva vis krizendamas po nosimi.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty11.01.15 15:51

Anael palinksėjo, buvo nesunku nuspėti, kodėl fėjui, gamtos sutvėrimui, miestas nepatiko. Tai galėjo nulemti ne tik žalumos trūkumas, bet ir nešvaros, žmonių bei daugybės nusikaltimų perteklius.
- Aha, geriau jų nenuvertint, jiem net dangus nėra riba, - nusijuokė, tada pajudino kelius. - O dabar kelk savo užpakalį nuo manęs, medini berniuk. Šitam seniui irgi ne jaunystė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty11.01.15 22:46

Foster lengvai šokčiojo po tokio pasikeitimo ir nepatenkintas prunkštelėjo.
-Gaila, kad nusmigai, galiu lažintis, kad priešingu atveju būtum miegojęs jų lovoje,-vis dar linksmai kaip visuomet tarstelėjo, o tada prunkščiodamas atsistojo.-Na ir gerai, būkit tokie nedraugiški,-pareiškė.
Ereshkigal pavartė akis, žiūrėdama į du linksmuolius. Nors deivei jie buvo daugmaž panašūs, tačiau Foster nepuoselėjo tokios tolerancijos, kokią turėjo užsitarnavęs Anael. Tai galėjo įtakoti daug kas, pavyzdžiui, veikla lovoje ir svetainėje ir vonioje. Nusprendusi apie tai negalvoti, tiesiog pasikrutino, paklusdama angelo prašymui stotis. Foster tuo tarpu išplovė savo panaudotą stiklinę ir pažiūrėjo į tik dviejų padarų užimtą kėdę. Būtų mielai paklausęs, kas pasikeitė tarp jų, tačiau kambaryje vis dar buvo pati Eresh, kurios rūstybės fėjus stengėsi privengti. Be to, neužuodė pasitenkinimo nuo Anael, tik galėjo įskaityti kažkokią gerą emociją veide, dėl kurios nebuvo visiškai tikras.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty12.01.15 7:40

Patenkintas krizeno po nosimi, tokia galimybe butu buvusi tiesiog auksine.
- Velnias, jei pabusciau vidury nakties, tikrai belsciausi pas juos, - svajingai pasake. - O nee, karaliskas uzpakalis dings. - Liudnai atvepe lupa. Mate fejaus zvilgsnyje aisku klausima, bet paziurejes i ji sugebejo tik patraukti peciais.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty12.01.15 22:37

Foster prunkstelejo ir palinksejo galva.
-As tikras, kad tu taip ir padarysi sekanti karta,-linksmai mirktelejo akimi, o tada kilstelejo antaki, akimirka turejo vilties, kad Anael pasiilgo jo minkstosios. Trumpai sukrizenes nusirenge svarka.
Ereshkigal tuo tarpu visai nepaise zodziu, ramiai pasikele, o tada pasiraze ir ikvepe lyg ir gaivesnio oro, gavus siek tiek erdves.
-Mes su Quinn ruoseme uzkandziu,-isdidziai pareiske ir is saldytuvo istrauke sumustinukus, atlikusius ir nepapuolusius ant padeklo.-Norit?-pasiteiravo, o tada pasieme viena ir nukando kasneli, kilnodama antakius.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty13.01.15 20:26

- Gali būti suknistai garantuotas, - nusikvatojo jau planuodamas savo šunybę Josh ir Imala. Išgirdęs žodį "užkandžiai" akimirksniu sutelkė visą dėmesį į deivę, pasirodžius ir žadėtiesiems sumuštinukams taip pat pakilnojo antakius ir akimirksniu nukniaukė vieną skanėstą, praktiškai prarijo nekramtydamas. - Mmmmm, labai skanu. Tu turbūt pjaustei duoną? - Rimtai paklausė pasisukęs į deivę ir pradėjo nedorai juoktis. Per namus nuaidėjus sučirškėjusiam skambučiui pasuko galvą lango link, lauke pastebėjo du raudonanosius padarus - jų ką tik apšnekėtąją porelę. - O, jūs tik pažiūrėkit, kas atėjo išgerti savo romo. - Krizendamas nuėjo atidaryti duris.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty13.01.15 20:54

Ereshkigal tingiai padėjo padėklą ant stalo ir pribaigė mažą savo porciją. Sulaukusi komplimento, o tada ir staigaus pasišaipymo kilstelėjo antakį,trumpam suvėlė Anael plaukus, o tada apleido jį, kad galėtų keliauti prie durų.
-Mmm, puiku,-palinksėjo galva ir Foster, kadangi buvo spėjęs nusivogti vieną sumuštinį.-Žinai, einu pasilabinti,-perspėjo Eresh ir nuėjo svetainėn. Ereshkigal visai nepaisė to, kad liko viena, tiesiog ramiai judėdama paėmė visus padėklus tvirtais pirštais ir sudėjo juos ant stalo, o tada patogiau susidėjusi išvingiavo į svetainę, kur girdėjo klegančius padarus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Virtuvė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 8 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Virtuvė - antras
» Virtuvė - trečias
» Virtuvė - ketvirtas
» Virtuvė - penktas
» Virtuvė - pirmas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Namas-
Pereiti į: