Ce slapta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 2:05

Atsidusejes priglaude lupas prie tos pacios sviesios kaktos.
- Aciu, kad sugebejai mane surinkti is gabalu, tiesiog emiau ir praskydau visai neplanuotai, - atsiprasomai snipstelejo. Per daug nesigedijo del to, kad ne jis buvo stipresnis toje situacijoje - ju santykiai buvo pasieke pakankamai auksta stadija, kad nefilimas nesijaustu turis buti visokeriopiai stipresnis ir pranasesnis uz Imala. - Tikiuosi, Eresh istemps mus namo. - Atsargiai issake savo tuometines viltis.
Chronos galop isgere paskutini gurksni nektaro ir kiek palaike burnoje pries nurydamas, isidemedamas skoni.
- Man tu visada patikai, Ereshkigal, - syptelejes susidejo rankas uz nugaros ir nuejo prie didziulio lango. - Pavyzdziui, dabar visao neatrodo, kad tu zinai, jog stovi mano pasaulio valdose, kuriose galiu daryti ka noriu. - Jau ramesniu balsu prasneko, buvo sunku atskirti, ar tai buvo pagyrimas, ar pasisaipymas. - Bet gerai, kad jau taip nori parodyti man ta trisdesimt pirma amziu... - Galiausiai linktelejo svarstydamas, kad toks ejimas buvo politiskai teisingas. Vis delto jie buvo sajungininkai ir nebuvo protinga stengtis ja uzgozti.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 10:45

Imala tiesiog papurte galva ir svelniai perbrauke siltus jos delnus.
-Be abejo, istemps,-palinksejo gana sunkiai tuo tikedama, nes viskas ejo pakankamai letai. Burtininke, zinoma, buvo labiau susikoncentravusi i Josh, taciau tuo paciu ir privalejo sekti padeti.
Ereshkigal pabande nusijuokti kuo laisviau, kad neatrodytu isitempusi. Ji, be abejo, tai zinojo ir gana puikiai, taciau keliaklupsciavimas vargu ar butu padejes.
-Mane ikvepia grazi musu draugyste,-nuvijusi tamsesnes mintis vel atsipalaidavusiu tonu plepejo.-Nematyciau naudos tau kenkti, lygiai taip pat, kaip tu jos negautum kenkdamas man. Pala... kaip vadinasi ta grybu ir medziu bendryste? Na, nesvarbu, bet mes veikiam panasiai,-nepriekaistingai syptelejo. Chronos kiek persimaine, kai Ereshkigal paslapciomis diktavo jam salygas, tad dabar reikejo elgtis itin atsargiai, kad sugriztu i pirmine biciuliska stadija.-Puiku,-issisiepe.-Gal net isivelsim i kokias nors problemas,-nuotaikingai sutarskejo.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 11:14

Josh prikando lupa ir uzsimerke. Jautesi velniskai sumises ir liudnas bei pasimetes kaip nuo vados atskirtas sunytis. Atrode, kad vos tik pravers burna, is jos pasipils ivairus nusiskundimai ir nuogastavimai is tos serijos koks jis pavarges ir kaip nori namo. Taciau puikiai zinojo viena - salia jo esanciai ir kantriai guodimu uzsiimanciai Imala tai visiskai nepadetu, jis net neabejojo, kad ji jautesi lygiai taip pat ir galejo tiesiog zavetis merginos stiprybe, ji kone trauke juos abu is to tamsaus nevilties liuno.
- Kai grisim, iskart danginkimes namo, gerai? - prisidejo prie pasvajojimu apie grizima. - O tada isisuksim i tavo izymuji kokona ir nesikelsim is lovos pussimti metu. - Tyliai sukuzdejo traukdamas merginos plaukus atgal, kad po keliu akimirku galetu veidu isikniaubti i kakla.
Chronos nustojo stebeti vaizda uz lango ir vel pasisuko i Ereshkigal.
- As nei kiek tuo neabejoju, Eresh, - nepriestaraudamas linktelejo. Jai pradejus sneketi apie problemas ir nemalonumus nesusilaikes syptelejo, dievo santuri laikysena jau neberode atstumimo ir saltumo. - Nezinau, ka tokio tu turi, bet moki priversti pasirinkti pazeidziamuma ir kontroles neturejima vietoj simtaprocentinio saugumo ir ramumo. - Kilstelejo taure sakydamas, kad sekantis gurksnis teko deives garbei. Jis buvo ir paskutinis, tad iskart pastate tuscia taure ant stalo ir graksciais judesiais atsiraitojo svarko rankoves, po to istiese viena ranka moteriai siulydamas sia paimti, kita tuo tarpu zaismingai kilstelejo skrybele.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 11:29

Imala matė iš vaikino veido jo nepasitenkinimą, nuovargį ir liūdesį. Savisaugos instinktas beveik nunyko ir taip guosdama nefilimą ji pasijautė lyg būtų visiškai saugi ir užtikrinta, lyg nereikėtų baimintis dėl grįžimo namo. Atsidususi pagelbėjo jam patraukti tamsius plaukus ir šyptelėjo, kai jis pasirinko labai aiškų prieglobstį, tiesa, tai rodė jo netvirtumą.
-Aha, tuoj pat, pirmu taikymu,-tylomis kalbėjo vis glostydama plaukus.-Galėsim susisukti į milijoną kokonų,-tylomis kiek karčiai sukrizeno.
Ereshkigal ir pati lengviau atsikvėpė, pastebėjusi, kad Chronos veide atsirado pakankamai linksma šypsena, tai rodė situacijos pagerėjimą ir būsimas linksmybes.
-Ak, Chronos, tu niekdary, juk abu žinom, kad čia,-priėjusi smiliumi dūrė į krūtinę.-kirba paukštelis, kuris tiesiog trokšta su tokia pačia niekdare Eresh pridaryti ką nors linksmo,-nusikvatojo sukdamasi aplink vyriškį. Nieko nelaukdama paėmė tvirtą delną savo mažučiu ir šaltu, žengtelėjo į priekį lyg šoktų, bent ką, šmoktą iš Anael, panaudojo tokioje neoficialioje diplomatijoje ir dar visai smagiai.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 12:25

- Ar tau taip pat skauda smegenis, kaip ir man? - po kurio laiko galop atitraukė veidą tiek, kad galėtų pažvelgti merginai į akis ir trumpai nusijuokė. - Vien tas suvokimas, kad kažkur mes gyvenam visai kitokį gyvenimą... tai varo iš proto. Tai kartu taip nuostabu ir taip baisu. Visata yra tiesiog nesuvokiamai milžiniška...
Chronos trumpai akimirkai žvilgtelėjo į jos pirštą, po to vėl pakėlė akis į Ereshkigal ir kiek plačiau išsišiepė.
- Demaskuoti tai, ko net nemaniau, kad noriu - štai ką tu sugebi, - mirktelėjo, po akimirkos padarai pranyko ir įsisuko į laiko verpetą. Abu stovėjo vietoje, tačiau aplink juos didžiuliu greičiu skriejo daugybė visatų ir galaktikų, kuriose tam tikrą vietą užėmė ir Josh su Imala. Laiko dievui Ereshkigal veikė kaip tam tikras katalizatorius: jis galėjo ir pats lengvai sutvarkyti Foster padarytą netvarką, tačiau gavus pliūpsnį kitos galingos dieviškos energijos atsirado galimybė tai padaryti neįtikėtinai greitai. Netrukus jie pasiekė ir minėtąją "skylę" - ji panėšėjo į nediduką įtrūkimą keistoje erdvėje, iš įskilimo sklido skirtingų tonų Josh ir Imala balsai. Pastaruosius vienijo vienas dalykas - nei vienas neskambėjo linksmai. Tai buvo arba skausmo, arba pykčio riksmai, arba liūdesio kupini kūkčiojimai ir negyvi šnabždesiai. Tačiau iki skylės dar reikėjo prieiti, ši buvo apraizgyta keisto voratinklio, kurio gijos juodumu prilygo dervai. Chronos susikaupęs ištiesė laisvą ranką, joje po akimirksnio atsirado lenktas dalgis blizgančiais ašmenimis. Teprireikė vieno kirčio gijoms nutraukti, iškart po to dalgis pranyko, o Chronos ištiesė tą pačią ranką delnu į viršų skylės link, ruošdamasis ją užlopyti. Procesas tetruko keliolika sekundžių - vyras pradėjo lėtai lenkti pirštus į kumštį, o skylė atitinkamai mažėjo ir traukėsi, galop visai pranyko. Darbas buvo baigtas, tad ilgiau nedelsdamas dievas perkėlė juodu su Eresh atgal į kambarį. - Tai va, mūsų darbas baigtas. Kada keliausim? - Žvaliai pratarė, nepraleido progos ir kilstelėti smulkesnį šaltą delną prie burnos, trumpai akimirkai priglausti lūpas dėkodamas už pagalbą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 12:38

-Ahaa,-kvailai sukikeno, o tamsiai rudos akys, kurios buvo kiek pavandenijusios, prisimerkė.-Man tai veik... nesuvokiama. Atrodo, net geriau nesigilinti, nes... Na, kaip jau sakei, skauda smegenis,-gūžtelėjo pečiais.
Patenkinta savo įžvalgumu dar lipšniai šyptelėjo iki kol erdvė ėmė mainytis. Kadangi per ilgą gyvenimą Eresh buvo daug ko mačiusi, net ir tokia egzotika jos nestebino. Be abejo, tai buvo gražu. Visas procesas vyko pakankamai greitai, vienintelis jo pojūtis - senkančios galios.Tik jomis galėjo pabandyti apskaičiuoti laiką ir viso šio žaidimo rimtumą.
-Malonu su tavimi dirbti,-linksmai pastebėjo deivė, kiek apžavėta tokio džentelmeniškumo. Kaip dievas, Chronos buvo labai stipriai visai nieko. Vis dar užsirietusiais lūpų kampučiais pasitvarkė plaukus ir apsidairė patalpoje, akimirka įvertino Jomala, ar jiems nieko nebuvo nutikę.-Galim kad ir dabar,-išsišiepė kiek nekantraudama.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 14:18

Chronos apsidairė ir patrynė delnus, mat jie buvo kiek atšalę nuo stiprios Ereshkigal energijos.
- Su malonumu galiu atsakyti tuo pačiu, - patenkintas linktelėjo, pamažėle grąžino švarko rankoves į prideramas vietas. - Ei, mielieji, jūs juk norit namo? - Šūktelėjo jaunuolių pusėn. - Galit dėkoti šiai nenuoramai, kad grįšit ne po trijų metų, o po trijų valandų.
Josh viltingai pakėlė galvą kai Chronas pagaliau vėl į juos kreipėsi - dievas su jais nešnekėjo veltui, tad tikėjosi išgirsti svarbias naujienas. Toks spėjimas pasitvirtino, nefilimas su iš džiaugsmo blizgančiomis akimis tvirtai suspaudė glėbyje Imala.
- Einam namo, - džiugiai sušnibždėjo ir greitu žingsniu nusigavo prie dviejų dievybių. - A-ačiū, Eresh, tu tikrai mus išgelbėjai. - Dar dėkingai pažiūrėjo į deivę.
Chronos šyptelėjęs pavartė akis, tada pasiūlė Ereshkigal savo parankę.
- Laikykitės tvirtai, vaikučiai, - trumpai pasakė, po to visą ketveriukę iš kambario tarytum išnešė kažkoks galingas vėjo gūsis, nubloškęs juos per galybę visai kitų galaktikų ir pasaulių į tą, kuris priklausė jiems. Kadangi Josh ir Imala nebuvo labai patyrę keliautojai laiku ir erdve, jie nukrito ant Quinn svetainės grindų, tuo tarpu Chronas ir Ereshkigal grakščiai nusileido ant dviejų kojų. - Namie. Jūs. - Trumpai pranešė laiko dievas ir sukikeno, pasitaisė vėjo kiek sutaršytą marškinių apykaklę.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 14:31

Ereshkigal dar draugiškai šyptelėjo laiko dievui ir trumpai pasirąžė, iš paskos sujudėjo šviesios medžiagos klostės. Kartais nelabai suvokdavo, kodėl veliasi į įvairias nelaimes dėl varganų padarų. Jau ne pirmą kartą gelbėjo Anael ir ko. Greičiausiai jautė jiems kažką šilto, ko pati tikrai nesuvokė.
Imala pakėlė antakius ir iš palengvėjimo iškvėpė plaučiuose užsilikusį orą, tik dabar suvokė kaip įsitempusi stovėjo, kojos praktiškai suglebo, ėmė sunkiai laikyti. Josh praktiškai ją nuvilko prie kitų dviejų padarų.
Deivė tiesiog šyptelėjo Josh ir trumpam ėmė šiaušti plaukus, tada noriai įsikabino į vyrišką parankę. Netrukus kambaryje stovėjo žmogiška Ereshkigal versija. Ji vis dar dėvėjo tokią pačią suknelę, tik buvo kiek žemesnė, o odos spalva labiau priminė alyvuogių - žodžiu, vis dar gerinosi Chronos su graikiškais triukais.
-Sveiki, čia dievas, kuriam jūs prisidirbot,-pareiškė moteris ir paleidusi vyriškio ranką dar nuvalė dulkes nuo peties.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 15:29

Jiems grįžus "namo" Josh neišlaikęs pusiausvyros su dunkstelėjimu nukrito ant grindų. Skausmo nejuto, tik po skruostu jautė šaltą medį. Priklaupęs papurtė galvą, kad kiek atsigautų ir iškart ėmė dairytis aplink ieškodamas Imala, kol kas nekreipė dėmesio į nieką kita. Mergina buvo nukritusi kiek toliau, tad iškart nušliaužė prie jos.
- Imala, - tyliai pašaukė ir apvertė ją ant nugaros, priklaupęs paguldė galvą sau ant kelių.
Chronos greitai akimis permetė naują, jam neįprastą aplinką. Vis dėlto balta spalva buvo jo mėgiama, tad dievas kiek labiau atsipalaidavo.
- Malonu, aš Chronos, - linktelėjo dar nematytiems padarams - Anael ir Foster. - Taigi, kažkuris iš jūsų turbūt bus tas nenaudėlis, atsiuntęs man anuos du paukštelius? - Ramiai žvilgtelėjo į tuodu, po to į Josh ir Imala.
Anael pajutęs netikėtą vėjo gūsį kiek prisimerkė ir ranka prisidengė veidą, po akimirkos kambaryje jau tysojo Josh ir Imala, taip pat grįžo ir Eresh su kažkokiu jam nematytu barzdočiumi. Jau norėjo klausti, kas šis per velnias - jam visai nepatiko tai, kad deivė laikėsi jam į parankę - tačiau to daryti neprireikė. Išgirstas nepažįstamojo titulas privertė angelą nuryti žodžius, prie kažkokio dievo derėjo elgtis atsargiau. Negalėjo nepastebėti kažkaip keistai apsirengusios ir kiek pasikeitusios Eresh, tad reikšmingai žvilgtelėjęs į ją kilstelėjo antakį. Vyras žvilgtelėjo į Josh ir Imala įsitikindamas, kad jiems viskas gerai. Kol kas nežinojo, kaip Chronos buvo nusiteikęs jų atžvilgiu, tad jokių veiksmų nesiėmė.
- Aš Anael, - atsilošęs prisistatė, greitai akimis permetė lankytoją. - Tai... mums jau reikia pulti kažkam po kojomis ir atgailauti už tai, ką padarėme? - Dalykiškai pasiteiravo.
Chronos kiek prisimerkė ir iškvėpė orą pro nosį.
- Nemaniau, kad mirtingieji tapo toki drąsūs.
- Ne visai mirtingieji. Mūsų tarpe žmonių nėra, - išdidžiai pataisė angelas.
- Aaa, taip... - Chronos akimoju atskyrė jų visų auras, mąsliai pasikasė tankiai apžėlusį smakrą. - Angelas. Turbūt neturėčiau stebėtis. Sunku pririšti šunį prie pavadžio, kai jis pats sau uždeda karūną. - Kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 15:44

Imala beveik komiškai nukrito ant žemės ir kurį laiką atsigulusi aukštielninka ieškojo Josh. Jis prisigretino iš kitos pusės ir tuoj pat meiliai ėmė rūpintis ja.
-Eeei,-linksmai šyptelėjo. Nenorėjo jo versti nerimauti, tad trumpai paglostė ranką.-Ar matai ką nors, ką galėtumėm pasigrobti?-juokais paklausė, kad įtampa nuslūgtų.
Foster kilstelėjęs galvą šiek tiek atsislinko nuo stalo ir sukryžiavęs kojas tiesiog sėdėjo. Turėjo vienintelį pliusą, jei dievas užsimanytų spardyti jam užpakalį, - jie vis dar buvo fėjaus miške. Atsikrenkštęs nusibraukė plaukus nuo kaktos ir prisistatė.
-Foster. Miško sergėtojas.
Ereshkigal lygiai taip pat įžūliai dėbtelėjo į Anael, dabar tikrai nebuvo laikas jam rodytis kiškiu drąsuoliu. Tai būtų buvę kvaila ir galėjo įvelti padarą į tikrai nemalonią situaciją.
-Koks smagu susipažinimo procesas,-vyptelėjo užvertusi galvą į Chronos.-Bet kokiu atveju tu, manau, žinai kieno išdidų užpakalį dabar baksnoji pagaliuku. Turėtum būti girdėjęs nemažai apie šį nenuoramą angelą, kas iš dalies ir pateisina jo įžūlumą,-pakankamai lipšniai kalbėjo tikėdamasi, kad Anael pagaliau užčiaups nelemtą savo srėbtuvę.
Quinn net ir sėdėdamas rūsyje, skaitydamas kažkokį rankraštį, pajautė stiprų energijos pliūpsnį, kas ėmė šiek tiek kelti nerimą. Tyliai keiksnodamas atsistojo ir užlipo viršun. Kiek nustebo pamatęs panašiai kaip jis prašmatniai apsirengusį vyriškį vešlia barzda. Akys užkliuvo už to, kaip Ereshkigal arti jo stovėjo, todėl nusprendė, kad verčiau kol kas nedaryti nieko skuboto. Atsikrenkštęs, kad svečiai atsisuktų į jį, draugiškai šyptelėjo ir ištiesė ranką:
-Quinn...
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 16:21

Po tokio klausimo negalėjo nenusijuokti, aplink akis įsirėžė raukšlelės.
- Deja, tik praimtas vyno butelis... - pranešė apžvelgęs kambarį, tada vėl pažvelgė į Imala ir kelias akimirkas patrynė jos smilkinius. Kadangi jie buvo netoli sofos, vaikinas perkėlė burtininkę ant jos ir prisėdo šalia. - Gerai jautiesi?
Dirstelėjęs į šalia stovinčią Eresh dievas kelias akimirkas mąstė.
- Hmm... be abejo, esu apie jį girdėjęs, - linktelėjo, tada neskubėdamas žengė žingsnį priekin norėdamas susipažinti su jį supančia aplinka. Pastebėjo ant stalo kažkokias susmilkusias žoleles, tad pirmiausia patraukė prie jų. - Ir, nors nepritariu jo propaguojamoms... vertybėms, tokiems kaip jis turbūt vertėtų padėkoti. Jie tik įrodo, kad padėjėjai nėra toks geras sprendimas, kaip atrodo. - Pritūpęs prie staliuko smalsiai pakėlė vieną žolelę prie nosies ir įtraukė saldaus kvapo. - Originaliai jie turėjo patekti pas Saturną. Kchm, sakykim, jums labai pasisekė, kad jo nesutikot. - Šnirpštelėjo ir nukreipė skvarbų žvilgsnį fėjaus pusėn. - Tuomet man ant jūsų nėra ko pykti, turbūt. Galiu tiesiog pasveikinti, kad sugebat tokius burtus vykdyti. - Maloniai nusišypsojęs atsitiesė ir vėl grįžo į pirminę vietą. Iškart po to kambaryje pasirodė ir Quinn, tad vyras smalsiai nužvelgė ir jį. - Chronos. - Linktelėjęs paspaudė ranką. - Taigi, pasirodo, kad nei dangui, nei požemiams tie padėjėjai nepadeda.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 16:36

Imala ir pati ėmė tylomis juoktis, o tada sugavo rankas, suėmė du smilius delnais, besišypsodama priglaudė prie krūtinės, lyg žaislą. Netrukus jau sėdėjo ant sofos ir atsargiai stebėjo naująjį svečią, o tada dirstelėjo į Josh ir šyptelėjo.
-Man viskas tikrai gerai,-švelniai pasakė.
Ereshkigal sekė kiekvieną Chronos judesį, kartais trumpai nusijuokdavo.
-Ir vis dėlto, jie kartais reikalingi,-gūžtelėjo pečiais deivė ir apsisuko ratu, trumpam pažiūrėjo į Quinn ir jo įmantrybes.
-Kiekvienas tarnauja sau,-pakankamai nuolankiai pratarė demonas.-Ar galėčiau sužinoti tokios išskirtinės svetystės priežastį?-kalbėjo vis dar maloniai, o klausimą nukreipė į abu dievus.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 16:58

Lengviau atsikvėpęs dar pabučiavo jos skruostą ir kakta atsirėmė į artimesnį smilkinį.
- Turbūt dar niekada taip nesidžiaugiau būdamas šiame pasaulyje, - kiek apsnūdusiu balsu pratarė.
- Na, taip jau atsitiko, kad nusprendėte tuodu balandėlius kaip kokius akmenėlius šystelėti į mano daržą, tad pirmiausia planavau šią nesąmonę sumąsčiusius draugelius pamokyti, tad galit dėkoti Eresh, kad padėjo man sutaisyti padarytą žalą greituoju būdu. Kitokiu atveju Josh ir Imala į šį pasaulį būtų sugrįžę po gerų penkiolikos metų, - Chronos išdėstė žiūrėdamas tai į Anael, tai į Foster. - Apskritai, Saturnas - nelabai geras pasirinkimas. Proto mažiau negu titulų. - Kilstelėjęs antakius pridūrė. - Bet tikroji priežastis, kodėl nutariau čia užsukti, deja, yra visai ne dieviška. Tiesiog nutariau apsišviesti apie trisdešimt pirmąjį amžių. - Gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 17:07

Imala tyliai sukrizeno, stengdamasi neįžvelgti gailesnių minčių, tiesiog glostė minkštus, purius plaukus.
Foster gailiai nubedė akis į žemę ir atsiduso.
-Tikrai atsiprašom, mes tiesiog žiaaaauriai nuobodžiaujančios būtybės,-gana vaikiškai atsiprašė. Jis stengėsi nepasirodyti per daug nuolankus, tačiau ir ne atžairus Chronos atžvilgiu, todėl pasirinko paprasčiausią vaidmenį.
-Dauguma dievų taip,-nuobodžiaudama Eresh žvilgtelėjo į savo nagus ir su lengva pašaipa įsiterpė į pokalbį.
Quinn supratingai linktelėjo ir vėl nusišypsojo diplomatiška šypsena.
-Tuomet net negaišinsiu laiko siūlydamas vyno iš kolekcijos, turbūt labiau tiktų pavėžėjimas iki civilizacijos užuomazgos,-trumpai nusijuokė, galvoje turėdamas miestelį. Žinojo, kad dievai galėjo keliauti daug lengviau, tačiau nebuvo tikras kiek jie iššvaistė jėgų taisydami žalą.-Vis vien juos,-mostelėjo galva į Josh ir Imala.-reikės nugabenti namo,-gūžtelėjo pečiais puikiai žinodamas, ko norės jaunuoliai.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 17:52

Palaimingai šypsodamasis, kad vėl jaučiasi saugus gerai pažįstamoje aplinkoje tiesiog sėdėjo ir stebėjo pokalbį iš šalies sunkiai suregzdamas kokią protingesnę mintį. Jautėsi gerokai išvargęs po keistos kelionės laiku ir telaukė progos, kada jiedu su mergina galėtų grįžti namo.
- Tiek jau to, šįkart išsisukot, bet daugiau patariu taip nebežaisti, - atsainiai tarstelėjo Chronos taisydamasis marškinių rankoves. Po tokio pasiūlymo žvilgtelėjo į pakankamai ramų Quinn. Jis, rodės, žinojo, kaip reikia elgtis su visokiomis dieviškomis būtybėmis. - Būtų labai... malonu. - Tarstelėjo.
Anael prisimerkęs stebeilijo tai į Chronos, tai į Eresh, bet daugiau nieko nebesakė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 18:06

Imala taip pat jautėsi kiek nurimusi. Jai bent jau netrūko artumo, jautė tik nuovargį, kas buvo daugiau geriau, nei galima tuštuma. Išgirdusi Quinn žodžius kiek atsigavo ir švelniai pakuteno Josh sprandą, jai norėjosi kuo greičiau dangintis namo. Ramiai atsistojo ir šyptelėjo Anael, lyg dėkodama už vakarą, nors taip gerai nesijautė.
Ereshkigal, nutaikiusi proga, kuomet Chronos nepastebės, pavartė akis ir atgal prisimerkusi pažiūrėjo į padarą, lūpos buvo pakankamai piktai suspaustos.
-Puiku, tuomet pajudėkim. Josh, Imala, kai susirinksit daiktus, šaukit tiesiai į automobilį,-nežiūrėdamas metė raktelius nefilimui - žinojo, kad jis pagaus.-O judu, Eresh, į barą?-pasiteiravo dėl visa ko.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 18:51

Taip pat kuo puikiausiai išgirdęs Quinn žodžius akimoju prasibudino ir kaip tik laiku pataikė sučiupti jam mestus raktelius.
- Eime, - paėmęs Imala už rankos atsistojo ir švelniai timptelėjo ją savo pusėn. - Dėkui visiems ir labanakt. - Dar pamojo Foster ir Anael, po to akimirką stabtelėjo. - Atleiskit, kad šiti du vakarai nekaip pasibaigė... gal norėtumėt visi rytoj užsukti pas mus pietų? Aš tikras, kad ten nieko... neįprasto nenutiktų. - Pasiūlė žiūrėdamas į padarus.
- Žinoma, - Anael palinksėjo galva ir pasiuntė atsakomą šypseną Imala. Kol kas galėjo tik spėlioti, ką jie buvo patyrę per tas tris valandas.
Josh linksmiau linktelėjo ir nuėjęs prie durų apsirengė. Dar palaukė burtininkės ir galop kartu su ja išėjo į lauką, atrakinęs automobilį atsisėdo į galinę sėdynę.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 18:56

Foster linksmiau pamojavo ir šyptelėjo abiems.
-Labanakt, vaikai,-vyptelėjo jiems.-Aš tikrai būsiu,-patenkintas iš karto patvirtino, mat kas jau kas, bet tik ne fėjus praleis pietus.
Imala dėl tokio smagumo trumpai nusijuokė, nors ir jautėsi išvargusi, tačiau nenorėjo kitų akyse praskysti. Greitai apsirengė drabužius ir apsiavė batus, o tada lyg viesulas su Josh nuėjo automobilio link - taip stipriai norėjo namo.
-Aš tuoj grįšiu, išsitraukit kokių nors pramogų,-dar pratarė Quinn ir nusprendęs, kad dengtis nuo žmonių nereikia, vienais marškiniais išėjo į lauką, stabtelėjo apsiauti batus.
Ereshkigal bakstelėjo Chronos ranką ir mostelėjo galva.
-Suprantu, tai ne pats patogiausias keliavimo būdas, bet, manau, protinga būtų atgauti jėgas,-šyptelėjo lipšniai.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 19:17

Anael mintyse prieš tai piktdžiugiškai ruošė planą, kad tikrai atsisakys pakvietimo į barą, tačiau to nesulaukęs jautėsi dar labiau suirzęs. Paėmęs kažkokį laikraštį dramatiškai jį atlenkė ir apsimetė skaitąs.
- Tiek jau to. Tarkim, aš noriu su šitu laikotarpiu susipažinti iš labai arti, - Chronos trumpai nusijuokė ir išėjo į lauką. Chronos šalčio nejautė, bet sniegas jį gerokai stebino, mat pats buvo pratęs tik prie šilto, Graikijai būdingo klimato. - Įdomu... - Murmėjo sau po nosimi, galop nuėjo prie jam nematyto ir nepažįstamo daikto - automobilio - ir taip pat įsėdo vidun. Jautėsi kiek nepatogiai apribotas erdvės, bet kol kas nieko nesakė.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

emosusipjaustymas


Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 19:21

Ereshkigal sukrizenusi palinksėjo galva.
-Iš pradžių tai būna gana įdomu, o tada - nusibosta,-krizendama pratarė ir galiausiai sėdėjo automobilyje.
Quinn nieko nelaukdamas užkūrė variklį ir nuvažiavo miško takeliu.
Atgal į viršų Go down
can u not

can u not


Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty17.05.15 19:29

Greitai svetainė aptuštėjo ir joje liko sėdėti tik Anael. Nuotaika ir taip buvo gerokai subjurusi, prie to prisidėjo ir tai, kad palaidūnas Foster be jokios sąžinės graužaties taip ir paliko ant stalo savo susmilkusias žoleles bei indus. Nors angelas mėgo pasijuokti iš Quinn pedantiškumo, vis dėlto jo prisibijoti buvo tikrai verta, tad niurzgėdamas jis sutvarkė netvarką ir nukiūtino į antrą aukštą.
Atgal į viršų Go down
Ereshkigal

Ereshkigal


Pranešimų skaičius : 575
Join date : 2014-07-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty07.06.15 16:54

Po kelių akimirkų Ereshkigal sėdėjo svetainėje ir bukai spoksojo į televizoriaus ekraną, kur rodė kažkokias idiotiškas laidas.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty07.06.15 19:02

Netrukus į apačią nusileido jau apsirengęs Anael.
- Jokių gyvybingų organizmų? - kilstelėjęs antakį pasiteiravo Eresh, namai kaip visada atrodė tušti. Už poros minučių nuo laiptų tarsi nuplaukė ir Adriel. Gentainės veidas kaip visada atrodė sumišęs ir sutrikęs, tad angelas net nesivargino jos ko nors klausti, tiesiog prisėdo prie deivės.
Atgal į viršų Go down
Ereshkigal

Ereshkigal


Pranešimų skaičius : 575
Join date : 2014-07-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty07.06.15 19:12

Eresh galėjo iš garso pažinti, jog laiptais žemyn leidžiasi Anael, tad nereikėjo pasukti galvos.
-Bent jau panašu, kad ne,-gūžtelėjo pečiais. Angelas atrodė kaip visuomet lengvai papūstas vasariško vėjo - plaukai vos vos susitaršę, o marškinių apykaklė ne visiškai tvarkinga. Todėl visiškai praleidusi Adriel egzistavimą tiesiog sutvarkė ją lyg niekur nieko.
Greitai žemyn nubildėjo laiptais ir Quinn. Šį kartą demonas buvo apsirengęs, kas namo gyventojams galėjo pasirodyti net ir keista po tiek laiko.
-Kada visi nusileis?-nuobodžiaudamas paklausė.
Atgal į viršų Go down
ICΔRUS

ICΔRUS


Pranešimų skaičius : 548
Join date : 2014-07-12

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty07.06.15 19:52

Deivei pakilus ir pradėjus eiti jo pusėn klausiamai žvilgtelėjo į rausvas akis. Nesitikėjęs, kad ji atliks tokį kasdienišką gestą tyliai nusijuokė, linktelėjo dėkodamas. Kaip ir tikėjosi, greičiausiai iš visų susiruošė jiedu su Adriel ir Quinn, o Foster kaip visada vėlavo. Po demono klausimo Adriel gūžtelėjo pečiais, o Anael žodžiais perteikė jos gestą:
- Velniai žino. Fėjus turbūt gražinasi sparnelius savo tviskančiomis dulkelėmis, - kiek linksmiau nei planavo "susburbėjo", mat mintyse iškilo komiškas vaizdas to, kaip tai galėjo atrodyti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Namas-
Pereiti į: