rodiklisIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Vonia (II a.)

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 1:39

Pirstams dingus ir viduje likus liudnai tustumai irzliai suurzge, kiek atsitiesusi papurte plaukus, tuomet rankomis jau isireme i fejaus pecius kiek apmastydama tai, kaip deretu elgtis toliau, jo prisilietimai kiek trikde, taip pat netiketas Foster nusileidimas merginos norui rodyti savo valdzia. Tuo momentu suvoke, kad yra kiek uzspeista i kampa, kadangi pati gerai nezinojo, ko norejo. Vis delto nusprende pasinaudoti dabartine jo pozicija, vis dar laikesi isitverusi i pecius. Pasiremusi keliais i vonios dugna kiek atkilo, dabar rankos jau liete jo susijaudinima, prisilietimai buvo smalsus, o akys seke jos pacios judesius. Viena ranka prisilaikydama jo peties letai nuleido dubeni, bet tik tiek, kol pajuto nezymu skausma svetimkuniui patekus i jos kuna. Sutelkusi zvilgsni ties fejaus veidu pasaipiai syptelejo ir pradejo kruteti net nesiruosdama leistis zemiau, tai jai visai galejo sueiti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 7:02

Foster provokuojanciai ziurejo i mergina ir pats kiek nustebo jos drasumo. Nuo prisilietimo kunas suvirpejo signalizuodamas, kad jau laikas, taciau fejus puikiai tvardesi. Scarlett budas jam nelabai patiko, zinoma, antakiai kiek sukrutedavo, taciau tai nebuvo kazkoks nuostabus pojutis.
-Gerai, uzteks zaistis,-pratare kiek uzkimusiu balsu ir vel sueme klubus, pagloste liemeni, tokioje pozicijoje artimas krutis. Nuo savo judesiu ji jau turejo kiek labiau atsipalaiduoti, taciau viska vis vien dare atsargiai ir letai. Pirstai, spaude minksta slaunu oda, padejo ja nuleisti zemiau, o pats kilstelejo dubeni nuo vonios dugno, sukurdamas papildoma trinti. Is malonumo pats net prisimerke ir atsigaves pakartojo savo veiksma, lyg is leto treniruodamas ir pritaikydamas ja.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 10:16

Pajutusi smarkesni isiskverbima suaimanavo, pilvo apacioje vis tiek pajuto kiek nemalonu skausma. Nagais isikirto i Foster pecius truksmingai kvepuodama, su kiekvienu judesiu skausmas pamazu bleso, jo vieta sparciai keite malonumas. Kuri laika tiesiog sedejo nejudedama ir prisitaikydama, is burnos verzesi tylus nepadorus unkstimas. Kai kiek apsiprato su naujais pojuciais nezymiai atkilo ir vel nusileido, nuo trinties per stubura sove astri banga privertusi koju pirstus uzsiriesti. Scarlett pradejo greitai alsuoti ir aikcioti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 14:43

Foster issiviepe - buvo visiskai patenkintas tuo, ka dare. Nagai, negailestingai kirtosi i oda, o prigaravusioje patalpoje aidejo aimanos. Jam labiausiai ir patikdavo tokios ankstos patalpos, kur nebuvo vietos issiplesti, kunai trinte trynesi vienas i kita. Nors prote jau jaute krentancia migla, taciau is veido negaletum pasakyti, kad sia akimirka kele dubeni, o Scarlett leido zemyn, jie buvo susijunge. Jautesi kiek nekantrus, tad apsilaize lupas ir panardino veida minkstoje krutineje, pirstai maige sedmenis gana stiprokai, taciau vien tam, kad sustiprintu pojuti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 15:35

Scarlett tai garsiau, tai tyliau sudejuodavo gerkliniu balsu sukandusi dantis nuo pulsuojanciu malonumo bangu, ausyse skambejo teskantis vanduo ir susitrenkianti dregna oda, prisimerkusi ziurejo i lubas kartais apsilaizydama lupas. Skausmo jau posenovei nejuto, dabar tyre viduje vykstancia trinti, visai nauja pojuti. Nusileidusi iki pat apacios ir jausdama po uzpakaliu fejaus kuna uzlaike dubeni vietoje ir pasuko ratu paivairindama judejima.
- Nagi, misko berniuk, tik tiek tesugebi? - erzindama suniurzge i ausi. Nors is merginos reakciju buvo galima matyti, kad Foster viska dare labai gerai, prigimtis vis tiek dare savo. Sukandusi vaikino ausi kiek timptelejo balsu alsuodama.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 15:47

Foster nusijuoke gerkliniu balsu, taciau nieko nesake, kiek uzverte galva ir megavosi jos perimtomis vadziomis, stebejosi susivokimu pajudeti ir paciai, ne tik sedeti kaip malkai. Be perspejimo pakele dubeni, isiskverbe dar giliau, ir erzinanciai nusisypsojo, is leto verte juos, o viduje merginos galejo justi is proto varancia trinti, kai kunas pasvyra kitu kampu. Galiausiai permete ja ant vonios krasto ir sugriebes uz slaunu grubokai prisitrauke, kelis kartus pliaukstelejo oda, lyg liepdamas apsivyti liemeni. Pats pasireme rankomis i ta pati vonios krasta, pirstai spaude kvarca prie Scarlett ausu. Vyrisku kunu uzdenges smulkesni moteriska sukrizeno ir eme sparciai judeti. Tarp ju buvo tarpas, tad su pasigerejimu ziurejo i visaip sokinejancias krutis. Galiausiai vyptelejo ir sugavo jos zvilgsni.
-Nebandyk nusukti akiu, nes liksi nepribaigta,-issisiepes lyg meilus katinas pagrasino, judejimas nebuvo nei kiek apstojes. Fejus norejo viska pabaigti nesvariai, matyti ja vis garsiau aimanuojancia ir raustancia, negalincia saves suvaldyti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 16:23

Nuo netiketo judesio prasiziojo ir suvaitojo atmetusi galva, tai kiek ateme zada ir gebejima mastyti, trintis jau uztektinai stimuliavo visus reikiamus taskus ir zonas, tad Scarlett kunas akimirksniu sudrebejo, per ji vilnijant stipriai malonumo bangai. Kiek atsigavo tik pajutusi judejima jiems keiciant pozicija, drebuciais virtusiomis kojomis apsivijo Foster liemeni kaip prasydama, jau nekantraudama unksciojo noredama kuo greiciau suzinoti, ka dar sugalvojo fejus. Nuo sparciu judesiu vel pradejo garsiai alsuoti, vidiniu slaunu raumenys trukciojo, sia dalimi spaude jo sonus, stumdama arciau ir giliau. Dubuo vis beviltiskai sutikdavo vaikino judesius. Norejosi atlenkti galva, uzmerkti akis ir savaip megautis tokia veikla, bet isgirdusi paliepima nepatenkinta niurgztelejo, vis delto nusileido ir vargiai besitverdama savame kailyje vykde tai, ko jis prase: sunkiai alsuodama stebeilijo i dailu veida. Akyse blizgejo dregme, karta jau patyrus ekstazes banga visos Foster lieciamos zonos tapo ypac jautrios, del ko noredavosi garsiai susukti, kiekvienas krestelejimas keldavo tokius astrius pojucius, kad akys asarojo, drebanciomis rankomis apsivijo fejaus kakla isitikinusi, kad nuo pojuciu tuoj apalps.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 16:39

Foster apsilaize lupas ir atidziai stebejo tokias ryskias reakcijas, kunas spurdejo po juo, spaude artyn, todel tikejo, kad jai visai patinka fejaus technika. Netekes kantrybes stumteledavo kuna priesais vis stipriau ir sparciau, sunkiai sekesi apstoti, jautesi paciame ikarstyje. Nuo malonumo itempe raumenis, pirstais stipriai sugniauze vonios krasta, atrode, jog ji tiesiog nulaus. Zinojo, kad ir taip ilgokai delses, dabar neissilaikys tiek daug kiek noretu, o protas vis temo, buvo neitiketinai sunku kontroliuoti save. Ivedes toki zvilgsniu kara ir pats negalejo nusukti akiu, kas visai nepadejo susilaikymui. Negana to, rankomis ir kojomis pavidalo keiteja ji spaude i save, nepadejo net astrus skausmas, kandant lupa. Protui sukonfliktavus su kunu, virsu aiskiai paeme pastarasis, kadangi Foster vis sparciau judejo, judesiai buvo skirti grynai trinciai, pabaigai. Netrukus viskas nutruko. Is burnos pasigirdo keistas urzgimas, visas kunas isitempe ir tiesiog brutaliai isiverzes i mergina trukciojo viduje. Deja, protas skraidziojo padebesiais, kazkur toli,letai klimpo i euforija, pasiekus auksciausia taska. Galejo net jausti kaip jis issilieja, o nugara issitiesina. Alsavimas pasidare garsus, fejus eme net ziopcioti, tiesiog sedejo toje pacioje pozicijoje, nesijudindamas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 17:09

Jaute, kaip kunas vis labiau buvo spaudziamas i vonios krasta, ant nugaros jausdamas vesuma tik dar labiau neteko proto, vos spejo ryti gausiai besikaupiancias burnoje seiles. Sunkiai iziurejo ivairias mimikas rodanti veida priesais ja, vaizdas eme lietis. Viduje pajutusi pulsavima neislaike ir uzverte galva, is burnos issiverze palaimos pilnas riksmas, per skruostus nusirito kelios nuo euforijos istryskusios asaros, o nagai negailestingai dorojo Foster nugara, kabindamasi i stipru malonuma, nuo kurio akyse temo, kuri laika beviltiskai judino dubeni sulaikiusi kvapa, paskui galiausiai silpnai suglebo ir eme dusulingai kvepuoti aikciodama nuo per nugara ir pilvo apacia begiojanciu siurpuliuku.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ai ka zn

avatar

Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 17:22

Foster užčiaupė burną ir gausiai iškvėpė per nosį, pravalė plaučius. Truputį atkilęs atsigulė šalia, veide jau ir vėl švietė tas valiūkiškas šypsnis, kviečiantis papramogauti su juo. Palaimingai pajudino vandens paviršių ir ištiesė, atpalaidavo kojas. Jei ne susivėlę plaukai ir paraudonavusi nugara, bei tankiai besikilnojanti krūtinė, vargiai būtum nusakęs jo paskutinę veiklą. Pasuko galvą į beveik atsijungusią Scarlett ir patenkintas savimi kilstelėjo antakius.
 -Kaip pirmam kartui neblogai,-tarstelėjo neišlaikęs.-Tiesa, priimdamas tokį primygtiną kvietimą, tikėjausi, jog panelė įnoringoji tiksliau žinos ko trokšta jos ledinė širdelė,-pašaipiai nusijuokė, tingiai vedžiodamas pirštu išsišovusį raktikaulį, kartais nuslysdamas žemiau ir bakstelėdamas pilnos krūties viršų. Stebėjosi, jog ji nieko neklausė apie pastojimą, paprastai sulaukdavo tokių klausimų, tačiau įsispyręs tylėjo, panosėje krizeno.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 17:44

Scarlett susmuko vonioje ir uzsimerkusi tiesiog gaude ora, po kurio laiko krutine jau ne taip aukstai ir greitai kilo, kvepavimas issilygino.
- Eik velniop, - tingiai atkirto i tokia pasaipa, bet nuo prisilietimo nugara islinko, patrynusi slaunis viena i kita patogiai isitaise vandenyje, dabar tetrosko gerai ismirkti, o paskui - kaip reikiant issimiegoti. - Na, bet tu visai nieko. - Viena ranka tingiai liete tvirta krutine ir pilva.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ai ka zn

avatar

Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 17:57

-Nežinau, tavo kūnas ir virpantis balselis visai neblogai patvirtino mano teoriją, kad esu beprotiškai geras,-sukrizeno ir sunėrė rankas už galvos. Buvo malonus jausmas, kuomet kūną kiek maudė, o jį ramino smulkučiai pirštai. Apsilaižė lūpas ir vėl šyptelėjo, jautėsi visiškai atsipalaidavęs. Net pats nepagalvojo, kad jam pačiam to visai reikėjo. Tiesiog pasismaginti. Pasirąžęs ištiesė rankas į aukštį, o tada nuleido per šonus, jos išsitiesė ir patogiai rėmėsi į vonios kraštą. Taip pat šiuo judesiu apglėbė ir Scarlett, priglaudė ją kiek arčiau, kadangi fėjaus moralė neleido tiesiog pasinaudoti moterimi. Jis buvo neblogas tipelis, todėl suteikė bent kruopelytę švelnumo net ir atsiėmęs savo dalį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 18:23

- Mmm, ar ne? O būtent iš ko atskyrei, kad visa tai buvo tikra? - kilstelėjo antakius. - Galbūt man tiesiog buvo gaila? - Ranka sustojo ties pilvu ir kiek intensyviau trynė mažus ratelius. Scarlett į fėjų žiūrėjo daugiau kaip į įrankį, būtų visai nesureagavusi net jei jis tiesiog atsistotų ir išeitų, ko, tiesą sakant, tuo metu ir laukė. Bet kadangi jai tikrai patiko Foster išmanymas šioje srityje, elgėsi tikrai gražiai palyginus su tuo, kas dėtųsi, jei merginai būtų nepadarę įspūdžio. Tad dabar ramiai tysojo ir neatstūmė rodomo švelnumo, nors jis ir taip jos niekaip nepaveikė - nei į teigiamą, nei į neigiamą pusę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ai ka zn

avatar

Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 18:34

Fėjus kurį laiką krizeno žemu, tačiau itin švelniu balsu. Pasitrynė trumpą barzdą laisvąją ranka, lyg mąstytų ir pasisukęs pažiūrėjo į ją atidžiau.
 -Pirmas dalykas, aš žinau savo galimybes,-pradėjo, visai neslėpdamas, jog laiko save neblogu partneriu.-O antra, pergulėjęs su tiek moterų tikrai pastebiu vaidybą,-sukikeno.-Net ir pačios garsiausios moterys, šaukiančios tik tam, kad paglostytų vyro ego, galiausiai atsileisdavo ir elgdavosi natūraliai,-dėstė jai savo patirtį, net nesusimąstęs, kad jai tai gali atrodė kiek žeidžiantis dalykas. Pasisukęs uždėjo nykštį ant smakro ir timptelėjęs odą kiek praskyrė putlias lūpas.-O tu, pagal kalbą ir elgesį, labai daug galvoji arba domėjaisi visu šiuo reikalu,-sukrizeno. Palinkęs iš lėto bučiavo atvipusią apatinę lūpą, menkai suspaudė ją tarp dantų ir vėl sukrizeno.-Kitą kartą nebus taip lengva. Pamatysi, norėsi manęs taip, kad imsi sienomis laipioti, tačiau visi dalykai kainuoja,-kalbėjo prie pat jos.-Priimk tai kaip dovaną sugrįžimo proga,-provokuojančiai kilstelėjo antakį.-O gal tau tiesiog pasisekė, nes man patinka nerangūs padarėliai?-spustelėjo jos skruostus tarp pirštų ir vėl grubiau pabučiavo, o galiausiai atsitraukė visai, išlipo iš vonios. Net nežiūrėjo į merginą, tiesiog susirado rankšluostį ir ramiai nusišluostė, tada, vis dar nuogas, nušlepsėjo ir iš džinsų kišenės sužvejojo telefoną ir paskaitė žinutę, kurią jam buvo parašęs Quinn: užkurk pirtį, greit grįšime.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 19:34

Scarlett pasirėmė į vonios dugną alkūnėmis ir kiek pakreipusi galvą klausė fėjaus šnekos nekaltai mirksėdma akimis. Dalis apie daugybę moterų, su kuriomis jis teigė permiegojęs, jos visai netrikė ir juolab nesupykdė - nebuvo tokia kvaila, kad to nesuprastų, mat judesiuose aiškiai matė pasitikėjimą savimi ir išmanymą. Kadangi buvo didelė savanaudė, visai netroško būti kokia nors vienintele ar išskirtine, merginai svarbiausia buvo tai, kad pati liko patenkinta, laikė tokį nuotykį savotišku trofėjumi. Foster uždėjus nykštį ant smakro išdidžiai kilstelėjo galvą ir gan įžūlokai žiūrėjo į jį, norėjo lyg ir įsiterpti, iškart pulti prieštarauti, bet tai nutraukė grubus bučinys atėmęs kvapą ir privertęs staigiai kvėptelti. Jam išlipus iš vonios dar mestelėjo žvilgsnį į nuogą kūną, tada paėmusi muilo buteliuką pradėjo neskubėdama įtrinti kvapnią masę į odą.
- Uždaryk duris, kai išeisi, - nerūpestingai mestelėjo. Turėjo pripažinti, kad nors žadėjo pabudusi jau pamiršti apie tokį pasiautėjimą su juo ir elgtis taip pačiai, kaip ir anksčiau, toki vaikino žodžiai pavidalo keitėją suintrigavo, žadino smalsumą. Scarlett visai patiko matyti visai kitokią dailaus, hiperaktyvaus šunyčio pusę, girdėti įsakymą balse, o ne draugišką kvietimą, justi grubius judesius vietoj meilių prisilietimų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ai ka zn

avatar

Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2014-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 19:49

Foster nusijuokė ir dirstelėjo į ją.
 -Žadėjau palikti jas praviras, kad visi pasimėgautų pasikeitimu,-guviai šyptelėjo, per tą laiką buvo apsimovęs apatinius, tad dabar segėsi džinsus. Dar kartą pažiūrėjo į nuogą kūną, svarstydamas ar dar kada nors leis jai pasimėgauti, ar suteiks savo kūno dovaną. Jam visai patiko, negalėjo neigti. Kūnai kažkaip keistai derėjo, be to, buvo įdomu stebėti ją taip besivaržančią, nors nebuvo itin patyrusi, tiesiog aklai skynėsi kelią.-Nedaryk per daug staigių judesių ir kol kas nekišk ten rankelių - skaudės,-perspėjo kikendamas. Tada apsirengė marškinėlius, priėjęs prie kriauklės nusiplovė rankas, nuo grindų captelėjo megztinį, jį apsirengė.-Beje, imdama už tarpukojo tu kiek nepatogiai spaudi. Turėtum laikyti ranką tvirtai, tačiau pakankamai švelniai, labiau pirštais kutenti. Akių kontaktas tikrai jaudina,-lyg niekur nieko išbėrė patarimų eilę ir priėjo prie durų. Nusilenkė jai lyg viduramžių princas ir apsisukęs dingo koridoriuje, užvėrė duris.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
hanni

avatar

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2014-07-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   03.11.14 20:13

Mestelėjo į Foster žudantį žvilgsnį ryškiai signalizuodama, kad nurautų galvą, jei taip padarytų. Kaip fėjus savo kūną laikė dovana, taip pačiai apie save jautėsi ir ji, visuomet sau užsikeldavo aukštą kartelę ir visai dėl to nesikrimto, nebuvo linkusi save kaip nors numenkinti, nesvarbu, kaip gerai ar blogai ką nors išmanė. Pakėlė antakius vaikinui taip drąsiai ėmus vardinti visokius nešvarius patarimus. Jam išėjus pavartė akis ir padarė kelias grimasas, paskui vėl grįžo prie švarinimosi. Nors grįžo prie savo charakterio ir pro ausis lyg ir praleido viską, ką išgirdo, pilvo apačią išties gan skaudžiai maudė, kas neišvengiamai vertė galvoje skambėti žodžius. Scarlett to nepaisydama dar ilgą laiką turškėsi vonioje, nupraususi kūną nuo visų nešvarumų dar išsitrinko galvą ir galop išlipo iš vonios, įsisupo į rankšluostį. Žiovaudama išėjo į koridorių, mat pati neturėjo ką apsirengti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 15:06

Adriel iejusi i vonia uzsirakino viduje ir neskubedama nusirenge, apatini trikotaza pakeite rastas maudymosi kostiumelis. Jautesi kiek keistokai rodydama tiek odos, ant nugaros kaip ir visiems angelams buvo dvi neryskios istrizos linijos, zymincios sparnus, kuriu paprastai rodyti niekam negalejo, tad is spinteles dar nusigriebe ir ranksluosti, apsivyniojusi atrakino duris ir isejo.
Po kiek laiko i vonia ismuko ir Anael. Angelas taip pat uzsirakino duris ir apsisuko kur kas greiciau nei pries tai buvusi Adriel. Ant nugaros matesi tos pacios linijos, bet jam tai jau seniai buvo nustoje rupeti. Atrakines duris taip pat issinesdino.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 19:04

Josh įėjęs į vonią kartu su savimi už rankos atsivilko ir Imala, iškart užvėrė duris. Iš pradžių ėjo palyginus ramiai, bet dingęs padarams iš akių įlėkė į vidų kaip vėjas.
- Operacija pavyko, - pradėjo tyliai juoktis ir giliai kvėpuoti, kad atgautų kvapą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 19:12

Imala prislopintai kikendama nubego paskui Josh, krutine kilnojosi kiek auksciau nei iprastai.
-Pastebejau, kad mums visai neblogai einasi su slaptomis operacijomis,-nusijuoke tyliai. Apsidairiusi vonioje kilstelejo antakius. Patalpa buvo kontrastingai juoda visam namui, o pagrindinis akcentas stovejo isryskintas, erdvaus vonios kambario centre.-Cia turbut velniskai patogu,-nejuciomis nutese.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 19:40

- Aha, aš irgi. Net nereikia jokių nematomumo galių, mes ir taip nematomi, - atitarė jai tokiu pat tyliu juoku. Patebėjęs lengvą nuostabą Imala veide taip pat apsidairė po kur kas erdvesnę patalpą nei jų ankštame namelyje, ką jau kalbėti apie pačią vonią. - Tikrai. - Iškvėpdamas pasakė. - Bet, deja, šįkart to patogumo išbandyti nelemta. - Sukrizeno vaduodamasis iš megztinio.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 19:47

Prunkstelejo ir prasitrauke megztini padejo ji salia saves. Po paskutines frazes eme garsiai kvatotis, nesitikejusi tokio greito susiejimo.
-Siaip tokiais atvejais buna visur patogu,-tvirtai linktelejo ir priejusi prie nefilimo pakiso rankas po marskineliais, o tada juos uzriete i virsu, atsargiai numove per galva. Zinoma, pasinaudodama proga vogciomis paglostinejo oda, o galiausiai apnuoginta krutine priliete lupomis, glostinedama strenas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 20:06

Nusišypsojo išgavęs tokią reakciją ir pats tylomis sukikendamas.
- Taip, to paneigti negaliu, - pritarė galvoje iškart šmėkštelėję prisiminimai ant kilimėlio šalia židinio ir, be abejo, tas ypatingas kartas miške. Džiugiai šyptelėjo pajutęs visada laukiamą ir trokštamą prisilietimą ir užsimerkė, visai neprieštaraudamas išsinėrė iš marškinėlių kiek padėdamas merginai. Greit atsipalaidavęs perbraukė Imala pečius, tada nuleido rankas žemiau ir pakartojo jos darytą veiksmą pašalindamas ir burtininkės maškinėlius, lyg atlygindamas už švelnumą ir pats nenulaikė pirštų, jais braukė per šonus. - Turiu pripažinti, man visai patinka toks persirenginėjimo būdas. - Pramerkė akis ir su pasigėrėjimu žvilgtelėjo į priešais jį esantį kūną.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 20:13

Imala kiek šilčiau šyptelėjo, užmerkė akis, pajutusi šiltus pirštus.
-Tai pats geriausias persirenginėjimo būdas,-linktelėjo ir suvilgė burną seilėmis, menkai šyptelėjo.-Yra dar vienas neblogas - nusirenginėjimas,-pramerkusi akis pažiūrėjo kiek provokuojančiai, vienas lūpų kamputis pakilo. Rankos nusileido prie kelnių kišenių, užkabinusi smiliais menkai timptelėjo juos žemyn, bet tik tiek, kad kiek daugiau šviestų apatinių juostelė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   06.11.14 20:34

- O šitam neprilygsta niekas, - kiek nelygiai kvėptelėjo, tuo pat metu mažumėlę sutriko nenumanydamas, kokie buvo Imala ketinimai. Josh spėliojo, ar tai rimtas pasakymas ar tiesiog pajuokavimas. Bet kokiu atveju norint apsirengti, pirmiausia reikia nusirengti, pagalvojo lyg pateisindamas savo veiksmus, rankos atsidūrė ant merginos nugaros, užkišo kelis pirštus už jos liemenėlės petnešėlių, viena užkilo kiek aukščiau ir ją nuleido, įspaudė lūpas ant nuogo peties.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia (II a.)   

Atgal į viršų Go down
 
Vonia (II a.)
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Namas-
Pereiti į: