rodiklisIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kevin butas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 1:13

Pajutes, kad uzpakalis pradeda salti Zach pakilo nuo plyteliu. Ant koju nesijaute itin tvirtai, tad pasireme i siena.
- Na jau... juk namie kiekviena diena nedrybsau girtas, tad didesniu megeju nesunkiai rastum, pavyzdziui, alkoholiku reabilitacijos centre, - prunkstelejo. Ara jo neprimuse uz prisilietima prie uzpakalio, bet ir nepajudejo is savo padeties, kas nebuvo visai gerai - pirstai vel eme niezeti. - Tuomet butu saunu pasikrauti dar devynis. - Svajingai atsiduso. Iprastu atveju butu nepaises nieko ir tiesiog ispildes savo paties nora, bet pradejes suvokti, kad jaucia kazkokius jausmus kambariokei, eme jausti jai didesni pagarbos kieki. - Tiesa. Na, bet as ir nusikalbejau. Verciau butu pamineti vakar nakti, ir ta nakti ant stogo. - Leptelejo laizydamasis sausas lupas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 7:38

Arabella galejo girdeti, kad Zach bruzda, kas buvo visai neblogai - pries tai ji laike visisku maisu, taciau vaikinas dar siaip ne taip funkcionavo.
- Tai as taves alkoholiku nevadinu, - guztelejo peciais ir trumpai pasiraze. Pagaliau nusisuko nuo lango ir tiesiog remesi palange. - Manau, pasisavinai tuos devynis procentus stodamasis, - linksmai pastebejo, nors vaikinui dar vis buvo sunkoka remtis, jis is veido tikrai neatrode siaubingai girtas. Ta iliuzija isblaske nebent sekusios kalbos, del to Arabella nejuciomis pakele antakius ir vel iksu sudejo rankas. - Nemanau, kad verta apie jas kalbeti, - is karto papurte galva. Ara visai nesigedijo to, kas ten ivyko pries Zach. Taciau jei butu suzinoje kiti, veikiausiai viskas butu virte labai nepatogia padetimi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 10:38

Isdidziai kilstelejes smakra zvilgtelejo i tamsia gatve uz lango, jau ziojosi priestarauti merginos zodziams, bet paskutine minute stabtelejo.
- Bet kad ten didesni megejai uz mane -faktas, - atkirto, nors is tiesu norejo paneigti jos ka tik pasakytus zodzius Zach esant retos rusies megeja. - Mm, nejuokauk, ten buvo koki penki. - Letai papurte galva, jautesi idiotiskai, bet ir visai smagiai taip skaiciuodamas. Kai pakele akis i Arabella, vaizduote eme veikti pries jo valia: pries akis iskilo vaizdas, kad jiedu stovi balkone pusnuogiai, nepaisant salcio, kad pats prispaudzia ja prie duru, tada pakelia i ora, galiausiai dantimis suranda is po liemeneles styranti nip...
Ausyse nuaidejus prislopintai aimanai ir Ara paskutiniams zodziams vaikinas pabudo is keistos busenos ir papurte galva, sutrikes suziuro i kambarioke.
- A, taip, neturi, as nieko ir nesakau, - susivokes murmtelejo. - Manau, man reikia isgerti vandens... - Dar pridure ir letai pasitrauke prie duru, isvirduliaves i tamsu buta ir nepaisydamas aplinkiniu lakstymo bei judejimo padrikai nusivilko i virtuve, kur prisipilde auktesne stikline vandeniu, o tada galop grizo i balkona ir eme po truputi gurksnoti vesu skysti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 14:16

Kadangi Zach isispyres gincijosi ir neige savo kaltuma tuo klausimu, Ara tik trumpai nusijuoke ir papurte galva uzbaigdama diskusija.
- Nesakyk, penki procentai ir tai yra neblogai, - nusprende tiesiog su tuo sutikti, mat Zach buvo tikras kietakaktis, Ara neabejojo, kad jis nenusileistu, ypatingai apgirtes. Tarp ju isivyravo tokia netikta tyla, kad mergina net griztelejo atgal. Mate, kad rudos akys nusmeigtos kazkur tolyn, ne i konkretu taska, todel nusprende, kad vaikinui metas pasvajoti, taciau tai buvo netiketa, tad nejuciomis Arabella prunkstelejo. Kambariokas kaip tik nusprende pasisalinti, tad ji gavo proga pagaliau pastebeti, kad visame bute sviesos jau gerokai prislopusios - taip jai tikrai labiau patiko. Tuomet pasijusdavo laisvesne, niekeno nestebima ir nepriziurima. Kaip tik isivesejums tokioms mintims grizo ir Zach, nors ji tikrai nesitikejo to - mane, kad vaikinui ne itin idomi jos kompanija. - Manau, tave reiketu ne tik pagirdyti, bet dar ir apipilti tuo vandeniu, - net per daug linksmai tarstelejo ir paziurejo i ji. Arabella trauke mazesnes erdves ir mases, todel ji naturaliai pasiliko cia, nejo i kambari.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 18:46

Grįžęs taip pat kiek nusistebėjo tuo, kad Arabella vis dar rymojo balkone - eidamas ten spėjo, kad ji bus dingusi arba dėl šalčio, arba tam, kad susirastų įdomesnės veiklos ar kompanijos. Vis dėlto greitai jau vėl stovėjo greta merginos pats aiškiai nežinodamas, kodėl tai vyko, jiedu visada buvo dvi labai skirtingos jėgos, o per kelis vakarus tos jėgos netikėtai susilipdė. Zachary darėsi smalsu, kiek galėjo prie jos priartėti ir kur visa tai nuves.
- Gali bandyti, - kilstelėjo vieną lūpų kampelį.
Netikėtai durys prasivėrė, pro jas išlindo Kevin galva.
- Ei, jūs žadat nakvoti? - paklausė dirstelėjęs į abu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 19:01

Mergina liko vėsioje vietelėje labiau dėl savęs, ne dėl Zach, tačiau jam prisistačius neėmė erzintis, iš tiesų buvo net visai smagu turėti kompanijos. Kadangi gavo leidimą, patenkinta kilstelėjo antakius ir iš karto captelėjo stiklinę iš rankų.
- Prisiprašei, - išdidžiai tarstelėjo ir iš tiesų jau laikė ją virš galvos visai juokais, tačiau balkone atsiradęs Kevin galėjo pagalvoti velniai žino ką. Pažiūrėjusi į draugą iš lėto nuleido vandenį ir gūžtelėjo pečiais. - Na, tiesą sakant, nežinau. Greičiausiai pagal aplinkybes, - pranešė savo verdiktą tam vakarui, mat namo rastis būtų buvę visai nieko - Arabella mėgo miegoti savoje lovoje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 19:33

Ara buvo nenuspėjama, tad kilstelėjęs galvą pažiūrėjo į stiklinę nežinodamas, ko turėtų tikėtis. Netikėtai įsiveržęs Kevin galbūt išgelbėjo jį, tačiau tuo pat metu ir kiek sužlugdė balkone vyravusią atmosferą.
- Naa, o aš turbūt kaip įprastai trinsiu kažkurią iš tavo sofų, - tarstelėjo.
- Aha, supratau. Gerai, galit toliau laistytis. Jei reiks vandens šautuvėlių - tik šūktelkit, - kikendamas pasišaipė iš jų keistos veiklos, tuomet uždarė duris ir dingo.
- Taigi, kur mes baigėm... a, taip, tas vanduo, - prunkštelėjo ir pažiūrėjo į stiklinę jos rankose.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 19:38

Mergina nebūtų pylusi vandens bet kokiu atveju, tačiau iš dalies norėjo, kad Zach tuo tikėtų - taip ji galėjo kažką išlošti. Tik sugadinęs viską Kevin iš karto nusprendė pasišalinti kaip visuomet, tad Arabella į jį pažiūrėjusi trumpai iškišo liežuvį, vaikiškai parodydama savo poziciją, o tuomet sukrizeno. Jau buvo užsimiršusi, tačiau Zachary priminė apie vandenį, tad ši trumpai sukrizeno.
- Taigi, kur mes baigėm... - pavaizdavo žemą jo tembrą ir kelias akimirkas pamąstė, kaip pratęsti. Galiausiai tiesiog įkišo porą pirštų į vandenį ir kol dar nuo jų lašėjo, ištepliojo jo veidą, mat atrodė, kad Zach tiesiog tirta, kaip nori būti pažymėtas. Nesusilaikiusi ėmė juoktis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 19:46

Nesusilaikęs šyptelėjo dėl vaikiško liežuvio iškišimo, o tada paprasčiausiai laukė. Vienodai tikėjosi tiek būti apipiltas, tiek likti sausas, bet Ara kaip visuomet sugalvojo savo, įdomesnį metodą ir eilinįkart nustebino Zach. Pajutęs ant veido drėgmę taip pat prajuko grynai iš netikėtumo, tada be perspėjimo uždėjo ranką ant kambariokės liemens ir pritraukė ją artyn prie savęs. Nekaltai kyštelėjęs pirštus į galinę jos džinsų kišenę susižvejojo savo cigaretę - Zach, nors ir girtas, nebuvo visiškai kvailas.
- Kad jau likau taip siaubingai nukentėjęs, bus teisėta man ją atgauti, - mirktelėjo jau įsikandęs cigaretę tarp dantų. - Ir man tikraai praverstų žiebtuvėlis. - Pridūrė. Savąjį buvo atsinešęs, tačiau nenorėjo palikti balkono jiems stovint taip arti. Prisigėręs kaip visad flirtavo su šviesiaplauke be didesnio gėdos jausmo ir minties apie pasekmes.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 19:59

Išgirdusi, kad Zach taip pat juokiasi iš sugalvoto judesio, Arabella pasijautė dar smagesnė, viskas vyko netgi labai neįprastai draugiškai, tačiau tai buvo malonu. Vis dėlto, vaikinas taip pat nusprendė stebinti, todėl suėmus liemenį šviesiaplaukė visiškai nesitikėjo to, negalėjo net kažkur įsispirti, kad būtų nepajudinama. Aiškiai aplinka pasikeitė ir įgavo kitokį skonį, tačiau Ara buvo išgėrusi pakankamai, kad sudvejotų, kuri iš jų jai labiau patinka. Dar kartą privertė krūptelėti ir tai, kaip pajautė šilumą itin arti užpakalio.
- Siaubingai nukentėjęs? - pakėlė antakį ir caktelėjusi liežuviu vaidybiškai papurtė galvą. Zach sugebėjo merginą taip išmušti iš vėžių, kad ši nesusimąstė žengtelėti atgal. Netrukus pasekė ganėtinai įžūlus prašymas, kuris buvo tikrai lengvai išpildomas - Arabella tereikėjo šiek tiek pasukti galvą ir ištiesti ranką, kad sugriebtų žiebtuvėlį nuo palangės. Dar kartą spustelėjusi uždegė jį, kad patikrintų, ar veikia.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 21:11

Jiems stovint taip arti Zach kiek užsimiršo apie visą juos supančią aplinką, nebūtų atsitraukęs net jei būtų žinojęs, kad kažkas tuo metu į juos žiūrėjo.
- O kaipgi, mano veidas tuoj pasidengs šerkšnu, - šnirpštelėjo. Merginai būtų pasibaigę gerokai blogiau, jei ši išties pasirodytų esanti pakankamai drąsi ir įžūli ką nors apipilti vandeniu, iš dalies dėl to ir provokavo ją, bet net viskam pakrypus netikėta linkme sugebėjo tai savaip išnaudoti. Arabella tąkart buvo paslaugi ir tarp jų netrukus atsidūrė žiebtuvėlis. Užsižiebus ugnelei specialiai palinko ir dar labiau suartino jų veidus. - Ei, širdele, man reikia kiek daugiau laiko. - Paerzino ją, aiškiai apsimetė tiesiog naiviu kvaileliu, kuris tikėjosi, kad tas patikrinimas buvo skirtas padėti jam prisidegti, ko jis aiškiai tikėjosi iš Ara.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 21:21

Zach skundėsi vis labiau, tad Ara tik prunkštelėjo, specialiai jam matant dar pavartė akis.
- Juk nėra taip siaubingai šalta. Tave kaip tik... atvėsino, - džiaugdamasi savo išmone pratarė prunkšdama. Be abejo, tai nebuvo viskas, ką Zachary norėjo pasakyti, netrukus nuskambėjo ganėtinai storžieviška frazė, kas merginai ne itin patiko, norėjosi jį dar šiek tiek nubausti. - Kaip sakei? - išpūtusi akis lyg kvailelė pasiteiravo ir pažiūrėjo į Zach. - Vandens? Daugiau vandens? - dar nuskambėjo klausimas prieš jai iš lėto supilant ketvirtį stiklinės ant rudaakio galvos. Tik tuomet susivokusi, kad iš tiesų tai padarė, ėmė kvatoti lyg pašėlusi, nepaisė net purslų, aptaškiusių ir ją. - Aš... atsiprašau, - pro juoką šiaip ne taip išspaudė, o po akimirkos jau skuodė pro balkono duris žinodama, kad tai sulauks dar stipresnio ir ryškesnio keršto - tas veiksmas buvo praktiškai neatleistinas. Tikėdamasi, kad liks nepastebėta, nurūko laiptais aukštyn į tamsią patalpą, kur nieko nebuvo ir jos nesimatė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 21:50

Zach ėmė prunkščioti, kai mergina juokingai išpūtė akis ir ėmė klausinėti neleisdama jam net įsiterpti, bet užlietas vandeniu nustojo juoktis ir žioptelėjo iš netikėtumo. Vis dar buvo apsvaigęs, tad iš pradžių net nesuprato, kas ką tik įvyko ir sumišęs dirstelėjo į save, pajuto nemaloniai šaltus lašus kaklu tekant iki krūtinės ir netgi pilvo. Šalimais girdėjosi kvatojimas, pakėlęs galvą jau ruošėsi griebti kambariokę, bet ši kaip tik nusprendė nešti kudašių.
- Ara, po velnių, - prunkštelėjęs pasileido paskui ją, bet Zach vilkosi iš paskos kur kas lėčiau ir gremėzdiškiau, ant laiptų keliskart susvyravo. Laimė, antrame aukšte lyg ir buvo tuščia, tas nežadėjo sunkių paieškų. - Arabella, tučtuojau išlysk ir sutik savo lemtį...vyriškai. - Šūktelėjo grynus niekus tikėdamasis, kad už kampo išvys šviesius plaukus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 21:58

Tai, kad už nugaros girdėjo ją šaukiantį balsą, Arabella dar labiau skatino kvatotis ir džiaugtis tokia tikrai neįprasta veikla. Ką jau ką, bet išdaigas ji tikrai mėgo. Kadangi turėjo šiek tiek laiko, galėjo apsidairyti kambaryje ir bent apgraibomis susirasti kokią nors slaptesnę vietelę. Netrukus atsistojo tamsesniame kampe, iš kur bėgti nebuvo kaip, tačiau kaip slėptuvė jis atrodė neblogas. Žinoma, jei tik neišsiduos. Kadangi Zach tuojau pat prisistatė ir ėmė vapsėti, ji nesusilaikius ėmė tylomis krizenti, juoką slopino kaip įmanoma, vis dengė burną abiem delnais, tačiau kūnas net kretėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 22:14

Nors ir puoselėjo viltį, kad viskas išsispręs gražiuoju, iš tamsos neišniro joks siluetas.
- Naa, kaip nori, bet atsimink - aš šitus namus pažįstu geriau, - dar šūktelėjo ir ryžtingai užraitojo marškinių rankoves kiek aukščiau. Iš tikrųjų visai troško jų nusikratyti, mat drėgmė nebuvo viena iš maloniausių. Viską gelbėjo nebent tai, kad Kevin bute visada buvo šilta, net tada, kai nereikėdavo. Paėjėjęs toliau Zach pravėrė antrojo miegamojo duris iš dalies vildamasis, kad mergina slėpsis būtent ten. Uždegė šviesą, bet nuo to tik gerokai suskaudo akis, tad greitai apsidairęs nuspaudė mygtuką ir vėl pasiliko tamsoje. Buvo akivaizdu, kad patalpa - tuščia, tad beliko užverti duris ir slinkti toliau. Atsitrenkęs į futbolo stalą tyliai aiktelėjo iš išgąsčio, apgirtusiam tamsoje tikrai buvo sunku išskirti įvairius kelią užstojančius objektus. Kaip koks idiotas pasilenkęs ranka padrikai pagrabaliojo orą tikrindamas, ar neras ten kokios žmogystos. Į galvą toptelėjus neblogai vietai slėpynėms kaip įmanydamas tyliau nuslinko prie skalbinių dėžės, stovinčios šalia laiptų, vedančių į trečią aukštą, ir tiesiog aklai plojosi į erdvę - turėjo atsimušti arba į sieną, arba į Arabella. Laimei, užkliudė šiltą kūną, tad trumpai pergalingai nusijuokė, mat pavyko ją priremti prie sienos. - Cha, o dabar... - Patenkintas sunarnėjo ir ėmė keistai bruzdėti, lyg ir imtis su ja, kol pagaliau pavyko nusukti Ara nuo savęs, tada apkabino ją per pilvą ir kilstelėjęs į orą ėmė temptis su savimi. - O dabar palauk, kas bus... - Piktdžiugiškai narnėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 22:23

Tas buvo tiesa, Zach isties geriau pazinojo draugo busta, taciau labai gelbejo jo girtumas, Arai tereikejo islikti tyliai ir nesijudinti is vietos. Mergina kiek issigando, kai kambariokas uzdege sviesa miegamajame, mat tada patalpa buvo kiek geriau apsviesta, todel lengviau surasti ir ja. Vis delto, labiau sutrukde ne lempa, o ji pati - Zach atsitrenkus i stala, vel eme bejegiskai prunkscioti. Visos kitos keliones stebeti nebuvo kaip, kadangi visiskoje tamsoje tas buvo neimanoma, taciau vaikino pergale pajaute, netrukus siltas ir dregnas kunas prisispaude artyn, negana to, eme visaip ja valdyti lyg kokia lele.
- Eeei, man labiau patiko slepynes, - pasiskunde ir nesusilaikiusi vel prunkstelejo, pasijaute jos girtumas. Pakelta aiktelejo ir kiek stipriau suspurdejo. - Zach, neziurek tiek daug Narnijos kroniku, - issake, kazkodel manydama, kad vaikinas ja tiesiog uzdarys i spinta ir paliks ten. Dukti ir imtis buvo smagu, tad Arabella nemaste apie tolimesnius ju veiksmus, taciau jei tuo metu butu buvusi blaiva, mintis butinai perskrostu baime, kad jie gali nuzengti per toli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 22:30

- Man irgi labiau patiko būti sausam, bet ką padarysi, - išsišiepęs atkirto svyruodamas vonios link. - Kąą? Ko tokių? Tu ką, gal su savimi butelį tame kampe laikei? - Dar prunkštelėjo iš to idiotiško prašymo ar paliepimo. Neturėjo jokių nešvarių tikslų, tuo metu labiausiai norėjo, kad Arabella atsiimtų už savo kvailystes, nutempęs ją į vonią krizendamas paleido kriauklėje bėgti vandenį, tada nuleido merginą ant žemės, bet viena ranka tvirtai laikė apkabinęs ir nei nesiruošė paleisti. - Še tau. - Sukrykštė, sušlapinęs laisvą ranką kilstelėjo jos marškinėlius ir padrikai perbraukė šonkaulius bei pilvą, po to galop paleidęs kambariokę sušlapino abu delnus ir krizendamas ėmė purtyti lašus tiesiai ant jos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 22:38

Vis delto Zach atsakymas buvo ganetinai taiklus, todel nesusilaikiusi sukrizeno.
- Ai, cia ne tau suprasti, - tiesiog uzsispyrusi isdidziai pratare, kadangi nenorejo jam pasiulyti tos idejos is tiesu palikti viena spintoje. Na, greiciausiai Zach ir pats ten butu ilindes, todel Ara tyliai pati sau sukrizeno. Pamaciusi, kur jie nukeliavo mergina eme neramiai purtyti galva, kojos bejegiskai sutabalavo ore. - Eii, Zach, ne... - pabande paprasyti, taciau oda netrukus paliete ledinis vanduo, del ko ji tyliai sudejavo, taip slopindama spiegima. Kol jis atlikinejo ta nelemta procedura, Ara laike prikandusi lupa, kad neimtu leisti garsu ir sveciai neatkreiptu demesio i tai, kas cia vyko. Ranka kaip tik palindo po marskineliais, kai Arabella pamegino tupti zemyn, taip isvengti puolimo, todel delnas praslydo kiek auksciau, odos buvo atidengta taip pat daugiau, praktiskai iki pat kaklo - Zach, prizadu, istumsiu tave i dusa, jei dar pameginsi padaryti kazka panasaus, - galiausiai paleista atsoko tolyn ir is karto sugriebe ranksluosti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 22:59

Tamsoje ne visai pastebėjo tai, kad netyčia apnuogino merginą daugiau, nei planavo, buvo net pasimačiusi jos liemenėlė. Buvo taip įsitraukęs į savo veiklą, kad dėmesį sutelkė ties tuo, kaip dar labiau galėjo ją sušlapinti.
- Oii, na jau, nereikia piktintis kaip šlapiai katei, - dar nusivaipė visai nebijodamas Arabella, prišokęs prie jos delnus vėl kišo po drabužiais, bet tąkart taikinys buvo nugara, tamsoje nesimatė gryniausios džiaugsmo išraiškos Zachary veide taip išsidirbinėjant.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 23:09

Zach vis dar smagiai juokavo, tad ir Arabella negalejo nesijuokti drauge, nors ir ta akimirka bande vaidinti slapia ir pikta. Jau sukosi sluostytis, kai vaikinas neatlyzdamas vel prisiartino ir eme kisti slapius, saltus delnus prie karstos nugaros. Nesusilaikiusi tyliai cyptelejo ir zenge pora spartesniu zingsniu duru link.
- Eik sikti, Zach, dabar man nuogai vaikscioti? - pasiteiravo ganetinai grieztai, taciau aiskiai girdejosi, kad ji juokauja. Marskineliai buvo slapi nuo siu zaidimu, ikyriai lipo prie kuno. - Be to, tu visiskai nesugebi apsispresti: viena akimirka siltai kemsi marskinelius, kita jau skalbi juos kartu su manimi, - pridurusi kaltinamai dure pirstu i krutine.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 23:23

Kai Arabella jau buvo pakankamai sušlapusi ir virto vienu dideliu, piktu gumulu, jaunuolis patenkintas savo darbu nusišluostė rankas į jos laikomą rankšluostį. Net jei ji būtų rimtai pykusi, tiesiog nesugebėtų paniurti po tokių nesąmonių.
- Eee, na, kaip čia pasakius... aš tikrai norėčiau nusirengti, o tu gali, eee, džiaugtis tuo savo rankšluosčiu, - patraukė pečiais ir ėmė segiotis šlapių marškinių sagas, tikrai netroško visą likusią naktį būti šlapias. - Tu irgi mane užsegiojai, o po to apliejai, tad aš tiesiog pasekiau tavo idėja, kad švara - svarbiau už šilumą. - Leptelėjo tiesiog bet ką ir poniutiškai smiliumi ėmė stumti jos pirštą į šoną.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 23:30

Zach tikrai turejo izulumo, taciau kuomet tai nepersipindavo su buvimu visisku sikniumi, vaikinas igaudavo tikrai stipraus zavesio, todel Ara negalejo pykti, tiesiog pakelusi antaki paziurejo i ji taip ramiai besinaudojanti merginos ranksluosciu. Po to pareiskimo paziurejo i savimi patenkinta veida, o tuomet trumpai primerke akis.
- Visa vakara prie kitu vaiksciosi nuogas? Tu, kekse... - smerkiancios senutes tonacija is karto pareiske, ypatingai pabrezdama paskutini zodi. Kadangi Zachary viska perverte i jos puse, lyg mergina butu kalta, si tik numojo ranka. - Zinoma, visuomet kaltinkit tik mane, - dar pratare juokais, taciau atejo laikas, kuomet Arabella reikejo susirasti kazkokius drabuzius, kurie butu sausi. Nusirengusi marskinius patikrino juos. Kadangi ta medziaga negavo pernelyg daug vandens, buvo saugu tiesiog juos apsirengti vietoj marskineliu. Nors ir Ara buvo gerokai girta, si karta kazkodel sudvejojo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 23:48

Tamsoje negalėjo įžiūrėti merginos išraiškų, bet išgirdęs tą smerkiantį toną tiesiog neišlaikė neprunkštelėjęs.
- Ką padarysi, gyvenimas kartais priverčia suktis įvairiose srityse, - pabandė pasiteisinti, vis dėlto nusimetęs marškinius nesiruošė vaikščioti tiesiog pusnuogis, dėl smagumo nukėblino prie spintelės ir išsitraukė iš jos vieną minkštesnių rankšluosčių, kiek pagalvojęs ištraukė dar keletą. - Nežinau, kaip tu, bet man tikrai reikės ypatingo kiekio rankšluosčių, kad išdžiūčiau. - Pareiškė, į pirmąjį įsivyniojęs antrąjį užsimetė ant galvos, sėdėdamas ėmė labai rimtai svarstyti apie galimybę nusiauti kelnėmis ir apsivynioti trečiąjį, tad po kelių akimirkų palei grindis pasigirdo kikenimas, mat vaikinas atsigulęs ant grindų ėmėsi vykdyti savo kvailą planą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
emosusipjaustymas

avatar

Pranešimų skaičius : 4770
Join date : 2014-08-12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   26.11.15 23:55

- Na, jei jau ruosiesi suktis sioje srityje, laikas ismokti ir striptizo meno, - be dideles gedos pratare jau nusikraciusi tos ironijos, taciau vis viena tonas buvo linksmas. - Zach, tu kaip suknista dvylikamete, kartojanti "odievuleliaukazkoksberniukaspaziurejoimanouzpakali", - greitai isbere plonesniu balseliu, pasiepdama ta vaikino hiperbolizavima. Galiausiai nusprende pasinaudoti tamsos priedanga ir nusitraukusi marskinelius juos kazkur numete - net nenutuoke, kad jie kliuvo ant zemes nuvirtusiam Zach - ir apsirengusi marskinius juos bent jau daugmaz uzsisagste, greiciausiai palikdama spragu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

avatar

Pranešimų skaičius : 4966
Join date : 2014-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   27.11.15 13:38

Po to pasiulymo dirstelejo i tamsu silueta ir pakele antaki, bet praejus kelioms akimirkoms prisimine, kad jie visiskoje tamsoje.
- Manau, as ten neuzsiliksiu taip ilgai, kad man to prireiktu, - papriestaravo, tada nusikrapste nuo veido Ara marskinelius ir trinktelejo jais per merginos kojas. - As bent jau prisidengiu, o tu, rodos, ruosiesi vaikscioti nuoga. - Nusivaipe, mat nezinojo, kad ji apsirenge marskinius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kevin butas   

Atgal į viršų Go down
 
Kevin butas
Atgal į viršų 
Puslapis 310Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ce slapta :: Miestas-
Pereiti į: