rodiklisIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Virtuvė - trečias

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
emosusipjaustymas

Pranešimų skaičius : 4770

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 18:58

Vaidindama pretenzingą vaiką suraukė antakius ir papūtė lūpas. Greitai sulaukusi apvalymo išsišiepė.
-Eeeei,-kumščiais pasitrynė akis,kad galėtų nusivalyti miltų likučius nuo blakstienų.-O neturi grietinėlės? Nors ne, pamiršk kad klausiau. Renkuosi braškes,-greitai išpylė kiek blaškydamasi virtuvėje. Niekada nemėgo būti be darbo, tad paėmusi virdulį užkaitė šiek tiek vandens karštiems gėrimams.-O ką renkiesi gerti tu?-paklausė ir pasisuko į nusisukusį Josh.-Žinai, aš labai laukiu, kai pradėsim įrenginėti savo namus. Ta prasme, dabar, pavyzdžiui, aš vis dar miegu tavo lovoje, o vėliau viskas bus visiškai bendra,-lėtai išdėstė.-Be abejo, aš gerai jaučiuosi ir čia, tiesiog puikiai, tačiau kartais bijau įsiveržti į tavo asmeninę erdvę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
can u not

Pranešimų skaičius : 4966

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 19:26

Josh net nespėjo atsakyti, kai Imala žaibiškai pakeitė savo nuomonę, tad tik patraukė pečiais.
- Man irgi užplikyk arbatos, gerai? Ai, gal gali pažiūrėti, kad vafliai nesudegtų, kol aš ieškosiu uogų? - pasiteiravo, pirmiesiems vafliams iškepus paėmė didelę lėkštę, į kurią juos sukrovė, tada užpildė vaflinę nauju tešlos kiekiu. Po gana netikėto merginos išsipasakojimo nesusilaikęs nusišypsojo, apglėbęs ją viena ranka įspaudė lūpas ant viršugalvio. - Man labai gaila, kad tu taip jautiesi, bet aš suprantu tave, Imala. Aš irgi nekantrauju. Mano tėvai šį namą nusipirko jau pastatytą, bet mane labai žavi mintis turėti kažką, pastatytą savo rankomis, arba bent jau įsigyti labai seną namą ir atnaujinti jį pagal save. - Entuziastingai prisidėjo prie tokio dalijimosi mintimis.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 19:31

Linktelėjo ir paruošė du puodelius arbatos, kuriuos šiek tiek pasaldino ir perkėlė ant stalo, kur jau kuris laikas karaliavo Anael jaunesnysis.
-Aha, tik palauk minutėlę,-linktelėjo ir sutvarkiusi arbatos reikalus, sudėliojusi viską į vietas, noriai užėmė garbingą vaflių kepėjos poziciją, drąsiai besišypsodama.-Nėra ko gailėti manęs,-gūžtelėjo pečiais.-Šiaip, man čia patinka. Būtinai įsirengsim viską taip, kaip norėsim. Kad ir tai truks metų metus,-energingai palinksėjo galva.-Sugalvosim, kaip atrodys mūsų miegamasis, vonia svetainė ir taip toliau,-greitai sumalė liežuviu vienu atsikvėpimu.-Bet šiaip, jeigu tau netyčia nepatiktų mieste, grįšim čia. Nes aš nepakelčiau tos minties, kad kalinu tave ten, kur visai nesijauti laimingas.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 19:59

- Atrodai taip, lyg filmuotum vaflinės reklamą, - pradėjo juoktis pamatęs jos plačią šypseną, atsiradusią iš nežinia kur. - Žinau, kad patinka, bet žinau ir tai, kad bet kokiu atveju tau šie namai niekada nebus visiškai savi, kad ir kaip to norėčiau. - Šypsodamasis išklausė jos greitos, akimirkos įkvėptos šnekos, darkart pabučiavo juodus plaukus. Jai užsiminus apie grįžimą kiek surimtėjęs žvelgė pro langą. - Nežinau, Imala... aš bijau, kiekvieą dieną, kad tie pašlemėkai, kurie į tave pasikėsino, nesumanytų grįžti. Toks čia ir būtų gyvenimas. - Murmtelėjo smakru pasirėmęs į jos viršugalvį, tada prisiminęs savo užduotį išsidangino į sandėliuką ieškoti braškių.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 20:04

Mergina prunkštelėjo ir pavartė rudas akis.
-Aš tik stengiausi įsijausti,-pasiaiškino. Tada žvilgsniu nusekė Josh jau kaupdama tai, ką pasakys kai vaikinas grįš su savo tikslu.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 20:12

Nusidanginęs į sandėliuką nuo prie durų sukrautų dėžių viršaus nusigriebė mažą žibintuvėlį ir pasišviesdamas atidarė šaldiklį, iš jo vieną po kito pradėjo traukti stiklainėlius vis mąstydamas apie Imala žodžius, apie tai, kad ji buvo pasiryžusi keliauti tokius atstumus dėl jo gerovės. Josh pasitrynė kaktą galvodamas, kokia ši situacija paini. Imala veikiausiai būtų kur kas laimingesnė mieste, tad jis labai, labai tikėjosi, kad gyvenimas ten nefilimo nenuvils. Jis bet kokiu atveju norėjo ten pasilikti, net jei tektų gyventi sukandus dantis. Suradęs braškes sudėliojo viską į vietas, uždarė šaldiklį, padėjo žibintuvėlį į vietą ir grįžo virtuvėn.
- Jos kiek sušalę. Tu nieko prieš, jei kiek palauksim, kol kiek atitirps? - pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 20:19

Kiek neramiai kramtė lūpą, tačiau kantriai laukė nefilimo. Pagaliau išgirdusi jį kalbant už nugaros šyptelėjo, tačiau taip greitai neatsisuko, kadangi reikėjo ištraukti vaflius, grasinančius prisvilti.
-Aš prieš. Kategoriškai,-vaidindama purtė galvą, tačiau nesusilaikiusi priėjo ir viena ranka suėmė skruostus, prisiglaudusi pabučiavo.-Kalbant apie savus namus...-pradėjo atsitraukusi ir greitai apsilaižė lūpas.-Viskas įmanoma. Galima savo planus vykdyti ir čia...Na, jei neprieštarautum ir panašiai,-skubiai pasitaisė, nenorėdama teigti, kad jo vaikystės namai kažkuo prasti.-Bet jie nesugrįš. Juk tu vos nemirei, tačiau rūpiniesi mano užpakaliu?-kilstelėjo antakį ir atsidususi paglostė sprandą.-Aš taip pat dėl to nerimauju. Kiekvieną suknistą dieną, bet mes tikrai viską įveiktume. Kartu dviese,-priglaudė ausį prie krūtinės.-Aš nenoriu, kad pilkos miesto sienos tave spaustų ir verstų jaustis nepatogiai. Su laiku visur galima prisitaikyti, tačiau nenorėčiau švaistyti laiko tam, kad tu po kelerių metų pakęstum gyvenimą ten,-ramiai išdėstė.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 20:49

- Gerai, tada sugalvosim ką nors... - nusijuokė pastatydamas stiklainį ant stalo, bet merginai priėjus nepabaigė sakinio, vietoj to noriai judino lūpas atitardamas Imala judesiams. - ...kito. - Užbaigė jai atsitraukus, žvilgsnis vėl nukrypo kažkur į langą. - O jei jie tiesiog laukia reikiamo momento, kada galės bandyti dar kartą? Gal tie žmogžudžiai tik ir laukia, kol mes prarasim budrumą. - Papurtė galvą, dar kurį laiką tylėjo galvodamas. - Kol kas negaliu nieko pažadėti. Tiesiog palaukim ir pažiūrėkim, kas bus. - Galiausiai padarė gan nevykusią išvadą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 20:57

Imala šyptelėjo po tokio dailaus sakinio užbaigimo. Trumpai linktelėjo ir kelias akimirkas pasvarstė.
-Gerai, pažiūrėkim, kaip bus. Bet atsimink mano žodžius,-tyliai ištarė ir pabučiavo skruostą.-Aš tokia laiminga,-tylomis tarstelėjo ir pabučiavo kaklo šoną.-Nagi, pasilenk, kad galėčiau apkabinti,-sukrizeno ir pasistiebusi pabandė pasiekti rankomis kaklą kuo patogiau.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 21:15

- Atsiminsiu. Tą pažadėti galiu, - tvirtai pasakė, tada pradėjo krizenti iš jos entuziazmo. - Nurimk, Imala, mes tik kepam vaflius. - Mirktelėjo švelniai pasišaipydamas, tada kiek pasilenkė ir apkabinęs ją per liemenį kilstelėjo aukštyn, kad veidai būtų viename lygyje. Kikendamas ir glausdamas merrginą arčiau vėl bučiavo lūpas, tuo momentu Josh aplinkinis pasaulis buvo nė motais, vaflinė galėjo kad ir sprogti.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 21:21

-Mes daug ką darom daug įdomiau nei paprasti žmonės,-gūžtelėjo pečiais lyg paaiškindama savo linksmumą.-Pavyzdžiui, prausiamės, miegame, persirenginėjame ir panašiai,-vyptelėjo primindama keletą svilinančių epizodų. Akys žybtelėjo iš laimės, lūpos meiliai glaudėsi ir sudarė vieną darnų organizmą.-Aš jaučiuosi tokia saugi tavo glėbyje,-šyptelėjo atsitraukusi.-Ir taip beprotiškai myliu kiekvieną tų ilgų kojų milimetrą, apskritai, kiekvieną viso kūno centimetrą,-vis glaudėsi artyn. Kad būtų lengviau ją išlaikyti, kojomis apsivijo liemenį, tvirtai apglėbė kaklą. Galbūt jie ir atrodė juokingai besiglaustydami virtuvėje vienais apatiniais, tačiau jai tai dabar visai nerūpėjo.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 22:22

- O svarbiausia, kepam vaflius, - užbaigė vis dar juokdamasis, vis dėlto jautėsi užkrėstas Imala linksmumu. Palaimingai atsidusęs kiek patogiau perdėjo rankas. - Aš lygiai taip pat jaučiuosi, Imala. Lygiai taip taip. - Pritarė negalėdamas nulaikyti šypsenos. - Jau laukiu, kada mieste surasim naują kavinę, kurioje gamins patį skaniausią vyšnių pyragą, arba ką nors kito. Kai rasim savo barą, nes ten turbūt pasirinkimas bus didesnis negu čia. Ir visos dienos bus mūsų, ir niekas prie mūsų nekibs. - Taip pat linksmai kalbėjo, po jos judesio galėjo kiek patogiau suimti smulkesnį kūną.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 22:32

Imala sukrizeno iš paskos ir surėmė jųdviejų kaktas. Kartais atiduodavi jam po trumpą bučinį, lyg duoklę už tai, kad Josh laikė ją savo glėbyje.
-Mūsų baras bus mažulytis ir ten grūsis žmonės, kurie kartais gers arbata, klausys gyvai atliekamos muzikos kokios nors prasimušti bandančios grupės,-svajingai vardino.-O kavinė bus kokios nors giminės palikimas su savais senoviškais receptais,-toliau fantazavo. Tada palinkusi švelniai bučiavo nefilimo lūpas.-Savo sode kur nors tarp medžių pasistatysim sutręšusį suolelį ant kurio skaitysim knygas, jų puslapius apšvies sunkiai prasiskverbiantys saulės spinduliai. Dar kartais šoksime, nes niekas mūsų nematys, ar vartysimės ant pievos,-svajingai atsiduso ir pažiūrėjo į lubas.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 22:55

Nefilimas laimingas iš lėto sukinėjosi virtuvėje kartais žengdamas vieną kitą žingsnį norėdamas išlieti atsiradusią teigiamą energiją ką nors nuveikti, bet akys liko sukoncentruotos į Imala.
- Ir ten nebus vyrų odiniais drabužiais. Niekada. Ir tokių kaip Katie, - nedvejodamas pridėjo šiek tiek savo kūrybos. - Mums reikės ginkmedžio. Tai pati seniausia medžių rūšis, Imala. Jie gyvavo tada, kai Žemėje dar buvo septyni žemynai, ir tada, kai čia šmirinėjo dinozaurai. Jie pats gryniausias amžinybės pavydys gamtoje, o jų lapai, be to, gerina atmintį. - Plačiai šypsodamasis leptelėjo. - Galėsim turėti tą apvalią pavėsinę su laiptukais ir turėklais ir apvaliu stogu, kurį apraizgysim lemputėm ir šiltesniais vakarais galėsim šokti senovišką valsą. - Toliau vardino.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 23:07

Mergaitiškai kikeno jo rankose, jautė kaip jie juda virtuve lėtai ir kantriai.
-Taip, nes tokie žmonės rinksis bjauriose vietose. Mūsų baras bus jaukus ir dailus. Tokių niekas nepriims,-plepėjo.-Gerai, bet turėtume pasodinti jį patys, kartu pirmą kartą palaistysim,-linksmai linktelėjo galva ir dar kartą pabučiavo.-Aha, kai ji bus pagaliau pastatyta, galėsim išraižyti savo vardus ar tik inicialus,-svarstė garsiai, viena ranka jau glostė plaukus.-O kad moketume ką nors šokti savo pavėsinėje, turėsim lankyti kokias nors pamokas, kur kvatosim iš savo nemokšiškumo,-ėmė juoktis pateikusi tokį pasiūlymą. Trumpai žvilgtelėjo į baltą vaizdą už lango, skruostai išliko suglausti.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 23:27

Kvailai išsišiepęs žiūrėjo į žaižaruojančias, gyvas Imala akis, trumpam užsimerkė ir tik klausėsi jos kalbėjimo mintyse atkurdamas greitai lekiančius, bet jaukius vaizdinius, kuriuos troško paversti tikrove.
- Po galais, taip džiaugiuosi, kad tą vakarą nutariau sekti merginą nepasitikinčiomis rudomis akimis, vilkinčią paslaptis saugančiais kelioniniais drabužiais. Aš taip tave myliu, Imala. Su tavim patyriau tai, ko niekada dar nesu jautęs, - atsidusęs darkart ją pabučiavo taip, tarsi putlių lūpų jam reikėtų kaip oro. - Atrodo, visa esybe trykštu tuo jausmu. Noriu praleisti visą savo laiką su tavimi. - Net apsvaigęs nuo džiaugsmo kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 23:37

-Sekti?!-kilstelėjo antakį ir pagrūmojo pirštu.-Sakei, kad buvo pakeliui...-vos nulaikydama juoka suspaudė lūpas ir patrynė vieną į kitą.-Bet šiaip, aš džiaugiuosi nemažiau už tave. Nemaniau, kad gyvenimas gali būti toks geras ir šviesus,-šyptelėjusi ir pati lenkėsi arčiau jo .-Taip ir padarykim, gerai? Aš velniškai norėčiau šito,-paglostė plaukus ir pabučiavo kaktą.-Neleiskim niekam įsiterpti, gerai? Nei likimui, nei dar didesniam siaubui. Net jeigu pats baisiausias dalykas - mano pamotė - tave išgąsdins, slėpsimės nuo jos kokiam nors namų sandėliuke,-nesusilaikiusi ėmė juoktis.-Dėl tavęs aš ir vėl noriu pabusti ryte.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   14.12.14 23:54

- Eeee, atleisk, - prisimines, kad detale apie sekiojima buvo nutylejes. - Musu susitikimas turbut darosi vis maziau romantiskesnis. Bet as nesigailiu to, tik ne dabar, kai visa tai baigesi viskuo, ka turiu dabar. - Tvirtai pasake, tada linktelejo. - Neleiskim. Tik tu ir as. Imala ir Josh. Visada. - Susnabzdejo, neislaikes nuleido ja ant spinteles pavirsiaus ir svelniai pabuciavo, paskui apglebe ir tiesiog stovejo arti, dalindamasis siluma. Tylejo ne del to, kad neturejo apie ka kalbeti, bet veikiau del to, kad su Imala tyla nebudavo nejauki, veikiau silta, dar labiau suartinanti.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 0:07

-O taip, bet gerai, kad turėjau kišeninį peilį, kitaip romantikos visai nebūtų buvę,-net išpūtusi akis pasakojo, viską gerokai hiperbolizuodama.-Tu ir tai, ką turime, yra geriausi nutikę dalykai mano gyvenime,-Imala šyptelėjo meiliai, o akyse spingsėjo laimė. Aiškiai matėsi kaip mergina tai vertino ir kaip mylėjo Josh.-Visada,-visai tyliao sušnabždėjo viduryje bučinio. Tai pridėjo dar daugiau intymumo, jiedu sudarė lyg ir pažadą. Dėl tokio artumo visai nešoktelėjo net ir pajautusi vėsų spintelės paviršių, tiesiog nesustojamai glaudėsi artyn.-Mūsų name bus sutalpintas mūsų gyvenimas, mūsų jausmas, mūsų bendrumas. Mūsų vaidai, mūsų meilės naktys, mūsų augintiniai, mūsų augalai, mūsų knygos, mūsų nuotraukos. Atsinešim į tą namą daiktus, kurie dabar atrodo atskiri ir jie pavirs bendrais. Turėsim mūsų keptuves ir puodus. Mūsų patalus,-pakėlė jo ranką ir priglaudė prie lūpų.-Ir visi tavo marškinėliai bus mūsų,-nors ir pasikartojantį žodį ryškino intonaciškai, tačiau paskutinėje frazėje, kuri skambėjo kartu su juoku, jis dominavo. Imala nepavydėjo ar nenorėjo Josh nusigrobti sau. Ji troško visapusio bendrumo. Pati nesiprato, tačiau pasąmonė iš nefilimo jai kūrė šeimą.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 14:28

Josh ziojosi kazka sakyti, bet pamates is netoli stovincios vaflines kylant dumus trumpam pasitrauke, atvozes iseme gerokai apsvilusius vaflius, bet tik atidejo juos i lekste ir vel grizo prie Imala.
- As dar turbut nieko taip nenorejau, kaip girdeti tokius zodzius ir jaustis toks laimingas, i ateiti ziureti ne kaip i juoda deme, Imala, - issisiepe jai uzsiminus apie marskineliu bendruma ir kikendamas lupomis perbrauke kakla. - Turbut dar niekad nesu taip troskes kam nors priklausyti. Man visai negeda, jei kiti mums uz nugaros varto akis del to, kad visada vaikstom susiglaude, kad ir juokais, kitaip as negaleciau ir nenoreciau. - Tyliai narnejo glausdamas ja artyn lyg pliusini meskina, veidu isikniaubes i kakla.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 14:40

Imala kilstelėjo antakius ir ėmė juoktis dėl tokio išsiblaškymo, nesėkmės. Tada švelniu judesiu paglostė skruostą, jautė šilumą ir jaukumą.
-Man taip pat pirmą kartą ateitis atrodo graži,-meiliai nusišypsojo.-Tai ne tik troškimas, tai didžiulis malonumas. Toks geras jausmas. Net maisto gaminimas, skalbimas ar namų tvarkymas pasidarė daug svarbesnis, kai žinau, kad darau tai dėl vyro. Velniškai žavaus, to, kurį beprotiškai myliu,-pabučiavo besiglaudžiantį veidą.-Niekas nevarto akių, nebent pavydi,-sukrizeno į ausį.-Tiesą sakant, aš irgi pavydėčiau šios susivėlusios galvos,-juokas švelniai pynėsi su Josh kvėpavimu, kai Imala glostė plaukus.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 15:18

Josh atreme smakra i Imala peti, jaute maudima kakle ir puikiai zinojo del ko, ta mintis priverte sypteleti. Kiek pasikreipes pakstelejo sriti kazkur ties ausimi, tada tiesiog stovejo suglaudes judvieju galvas, uzmerke akis smulkiems pirstams isipynus i plaukus.
- Kartais tai atrodo taip keista. Lyg kazkokia smegenu kertele zinojo, kad kazkada turesiu tave sutikti, ir skatino trintis siose apylinkese, - sunarnejo glostydamas jos mentis per marskinelius.
----
Imala nugara nuejo malonus siurpuliukas vien nuo prisilietimo lupomis, taciau ji greitai pazabojo rankos ant nugaros.
-Kazkaip mintimis pasaukei mane grizti butent cia,-syptelejo svelniai masazuodama maudziama kakla, nors, zinoma, apie tai nenutuoke. Ji kartais pajausdavo toki didziuli kunu artuma, jog atrode, kad Josh skaito jos mintis ir tada pasako ka nors lyg visiskai atitinkancio sovusia ideja.-O kokios virtuves noretum musu naujajame buste?-netiketai paklause, nuogos kojos lietesi be jokios kliuties, vyriski plaukeliai kuteno. Tai buvo aiskus pojutis, tad dabar istiesusi viena ranka glostinejo siurkscia barzda, suglaudusi skruostus, juos patryne.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 19:40

- Nezinau, ar tai imanoma, bet tikiuosi, kad panasiai ir buvo. Niekada netikejau sielos rysiu ir panasiu dalyku egzistavimu, bet budamas salia taves butent tai ir jauciu, tai net ne zemiski jausmai, ne dopamino isskyrimas smegenyse, o kazkas daugiau, stipriau, ir tai sklinda is kazkur giliau. Nors nezinau mano siela nenusipelniusi tavosios, bet tiesiog nemoku kitaip paaiskinti tu pojuciu, - vis stabteldamas ir atsargiai regzdamas sakinius zodziais paverte jausmus, seniai gulejusius viduje. Sukikenes po klausimo kiek atitrauke veida, uzdejes delnus ant kampuotu skruostu nyksciais meiliai brauke per astrius skruostikaulius. - Nors dabartineje nedaug vietos, dideles erdves manes taip pat nevilioja. Gal padidinciau virtuve tiek, kad sutalpintumem cia padoresni stala, ir tiek... - Mastydamas tryne nosi.
Atgal į viršų Go down
emosusipjaustymas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 19:53

Imala kvailai sypsojosi, tiesiog apkereta zodziu, nuo jausmo net svaigo galva.
-Tiesa sakant, man nerupi,-krizendama uzbaige jo mintis.-Tai trumparegiska ir atrodau lyg labiausiai neissilavinusi mergina trisdesimties kilometru spinduliu, taciau man is tiesu svarbus tik rezultatas ir tu, Josh,-ziurejo i dailiai melynas akis.-Masciau apie ta pati. Turesim preteksta ir toliau buti sulipusiems kiekviena akimirka,-linksmai bakstelejo ka tik trinta nosi, o tada pabuciavo.-Dar visai noreciau tos didziules sienines spintos, lyg atskiros patalpos, tada galeciau apsvarinti tave niekeno nepastebeta,-patryne rankas, lyg kurptu blogio plana.
Atgal į viršų Go down
can u not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   15.12.14 21:28

- Kitakart apribosiu savo kalbas, kad iskart buciau pasiruoses tokiam atsakui, - izeidziai snirpstelejo, paskui neislaikes syptelejo, aplink lupas isireze rauksleles. - Gerai, butent taip ir susitarkim. O del spintos as dar padvejosiu. - Nusijuoke, palinkes prie veido ilga laika buciavo Imala lyg noredamas uzsaldyti akimirkos ispudi. Atsitraukes uzkiso plauku sruoga uz ausu ir paejes i sali pratese vafliu kepima. - Sveciu miegamoji neturesim, kad tau nekiltu ideju miegoti atskirai. - Rimtu balsu isdeste ziuredamas i vafline, tada suziures i mergina pradejo tyliai juoktis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė - trečias   

Atgal į viršų Go down

Virtuvė - trečias
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next